Zenske vage

Pa slazem se s vecinom napisanog :)
Umjetnost, diplomaticnost, miroljubivost, smisao za lijepo i estetiku, profinjenost,, nestalnost, neodlucnost...manje visse smo sve to
 
Vrlo opasne.Uvijek ce naci nacina da istaknu i svoj ego i svoju bolesnu narcisoidnost.Jako lazljive zene.Jedna slika u drustvu,a u reali uf.........Muski,cuvajte ih se dobro......:evil:
 
AuuuuuH!Bem ti sunce...

Kao predstavnik ovog divnog znaka, ne znam sta bih na ovo sve rekla....

Sem da sam zgrozena.

Zao mi je duso.Dva puta su me ocito slagale,jedna je imala hrabrosti i da me prozove pred ljudima iako je bila svjesna da nije u pravu.Vole da zamute stvar a onda da pred svima glume nevinasca.A ja onda poludim.Hoce cesto da budu predvodnici grupa,a lavovi ne vole da ih iko vuce za nos.Jos manje da ih vode ako oni to ne zele......
 
Zao mi je duso.Dva puta su me ocito slagale,jedna je imala hrabrosti i da me prozove pred ljudima iako je bila svjesna da nije u pravu.Vole da zamute stvar a onda da pred svima glume nevinasca.A ja onda poludim.Hoce cesto da budu predvodnici grupa,a lavovi ne vole da ih iko vuce za nos.Jos manje da ih vode ako oni to ne zele......

Ma razumem ali generalizovati i upirati prstom, nije baš fer, a ni osobina za pohvalu.
A što se tiče iznetog, pa takvih imaš na svakom koraku..
To je karakterna osobina, nema to veze sa horoskopskim.znakom...

:-))
 
Malo o nama, vagama...:D

Žena Vaga će sigurno osvojiti svakog muškarca već pri prvom susretu. Njeno lice nemoguće je ne primetiti, a svojim zanosnim hodom i prijatnim glasom privući će pažnju okoline. Svesno ili ne, ona zavodi sve oko sebe... i uživa u tome. Glavni adut je prefinjenost u ponašanju koja se ne gubi ni u intimi.
Žena Vaga uvek nastoji na tome da u društvu bude vesela i šarmantna. Ona je dovoljno promućurna da ljubavnika pusti da veruje da je on lovac - zato je žena Vaga retko bez partnera.
Traži duševni mir po svaku cenu, u stanju je da diskutuje o svemu i svačemu ali bez da stvori jaka osećanja i nepogaziva mišljenja o tome. Kad joj potencijalni obozavaoc predloži sastanak, ona ce verovatno reći "možda", bez opredeljeno pozitivnog ili negativnog odgovora i dovesti ga time u nedoumicu. Neka bude srećan što mu odmah nije rekla "ne", a neodlučujući odgovor koji je dobio signalizira da postoje pozitivne šanse za vreme udvoje.


Poznata je po svojoj ljupkosti, specifičnosti i šarmu, kao i po odbojnosti prema svemu sto je neatraktivno ili zastarelo. Ulaže stil u svoje ponašanje i odevanje i svemu što je okružuje voli da doda izvesnu meru elegancije. Često bude obožavana od strane suprotnog pola.
Pošto Venera, boginja ljubavi vlada njenim znakom, ona je vešta u ljubavi.
Za nju je zavodjenje umetnost, a ne fizički "napad"... Sa njom nikada ne pokušavajte ništa na zadnjem sedištu automobila... Ona je prefinjena dama! Nikada ne navaljujte kao životinja - njoj je vrlo lako da kaže "da" kada joj se pridje na pravi način. Dopustite joj da ona osmisli ljubavnu igru, jer ne zaboravite ona je umetnica u ljubavi.




Eto, malo, za sve one neupucene u ovaj znak...:aha:
 
Jos malo o Vagam...

Za nju je zavodjenje umetnost, a ne fizički "napad"... Sa njom nikada ne pokušavajte ništa na zadnjem sedištu automobila... Ona je prefinjena dama! Nikada ne navaljujte kao životinja - njoj je vrlo lako da kaže "da" kada joj se pridje na pravi način. Dopustite joj da ona osmisli ljubavnu igru, jer ne zaboravite ona je umetnica u ljubavi.

Ona zna šta su to sklad i harmonija i to zna duplo bolje od vas. Čvrsta kao čelik kada treba ukloniti prepreke sa vašeg puta i meka kao baršun kada vam treba opustiti napete nerve i povratiti veru u sebe. Suvereno će vas voditi kroz život, ali će to raditi tako ljupko i ženstveno da nećete imati baš ništa protiv.
Vi znate da ona diše za vas i da ste bez nje samo pola čoveka. Sve što treba da uradite je da ne dopustite ni da ona bez vas bude samo pola žene... ništa prirodnije, kada je ona već od vas stvorila ispunjenu i kompletnu ličnost. Obično je lepa i graciozna, a i kad nije osećaćete se bar duplo ružnije i nezgrapnije od nje. I ne samo to, umeće od svega oko sebe da napravi sklad i lepotu. Deca su joj omiljena u društvu i velike estete. Uči ih da je tata Bog.
 
704498006560d5171be60c997666180_v4_big.jpg


Uvek sam voleo ovu tetu..
 
Hmmm...:think: Danasnji horoskop...

Danas biste mogli da se vidite sa nekim predusretljivim prijateljem na kafi i upustite se u zanimljiv razgovor. Neke fascinantne ideje i korisne inforamcije se mogu razmeniti. Dosta toga što je rečeno se može iskoristiti za pokretanje novih i kreativnih projekata. Ako nije kasno, prošetajte se do kuće i iskoristite to vreme da malo razbistrite glavu.

Jbmti, a kisa, hladnoca... Nista, samo setaj...:lol:

- - - - - - - - - -

704498006560d5171be60c997666180_v4_big.jpg


Uvek sam voleo ovu tetu..

Divna je..
 

Back
Top