Ženske suze

Kakvu magiju imaju zenske suze,kakvu moc imaju?kazu...''Ne veruj zeni kad ti place na ramenu, znaj da nesto krije od tebe''.

Da li razlikujete iskrene od foliranja?
Da li ste ih nekad koristile kao oruzje?
Mrzim kad placem. A placljivica sam. U svakoj svadji placem. Pogadja me to.
Nekad sam plakala i na poslu ako je prevelik pritisak ili je neko grub prema meni.
Uzasna osobina!

Nadam se da cu s godinama ocvrsnuti :aha:

Ne placem nikad nikome na ramenu... placem jer sam povredjena
 
Morala ponovo da pisem post ovde:lol:
Dakle, ja koristim suze na sve moguce nacine.:lol:
Imam dugmice, pa kako kad mi zatreba, mislim za koju vrstu i u koju svrhu placa, tako se ukljucim:mrgreen:a suze teku po narudzbini:lol:
Rezime, manipulisem suzama i koristim ih maksimalno-oh:lol:
 
Tako jedna moja drugarica... ona meni kaze da moze da zaplace kad god hoce... nisam verovala... dok nije pocela... kaze Gledaj
Meni to skroz spuki :lol:

Takva je moja mama :roll: Popreko je pogledas, ona brizne u plac. Pre sam padala na to. Aaaa, vise- NE!

Inace, meni se desavalo, kada sam sama i par puta pred sinom da placem i smejem se u isto vreme. Ili su suze od srece uz smeh, ili je histerican smeh zbog nemoci uz suze. Eeee, to je bolesno :rumenko:
 
plakati se moze samo pred nekim u nekog imas puno poverenje.
kao i mnoge druge stvari, uostalom..

- - - - - - - - - -

Nemislim na plakanje izazvano psihicikim i fizickim terorom...vec plakanje koje nastaje kad joj dodirnes dusu, kada se otvori kao skoljka, onda si uradio veliki posao, onda je zauvek samo tvoja :cool:
nista nije zauvek:)
 
plakati se moze samo pred nekim u nekog imas puno poverenje.
kao i mnoge druge stvari, uostalom..

nista nije zauvek:)

To vazi za pojedine ljude...meni, kao i sve u ovom mom bicu, zavisi od osecaja koji nabubri...ako se casa prelila placem gde stignem i pred kim stignem...sinoc u bioskopu, skoro na jednom mestu koje me podsetilo, u prevozu, na svaku milosrdnu i tuznu pricu sto bi rekla Desanka Maksimovic...a moze sve da se rusi a meni suze da ne dodju...
 
To vazi za pojedine ljude...meni, kao i sve u ovom mom bicu, zavisi od osecaja koji nabubri...ako se casa prelila placem gde stignem i pred kim stignem...sinoc u bioskopu, skoro na jednom mestu koje me podsetilo, u prevozu, na svaku milosrdnu i tuznu pricu sto bi rekla Desanka Maksimovic...a moze sve da se rusi a meni suze da ne dodju...
a dobro, to su specificne faze.
gledam da ne idem medju ljude kad sam u tom nabubrelom stanju:)
i realno, muskarci su toliko istripovani, i nepoverljivi, da mi dodje prosto uvredljivo da zaplacem pred nekim..hocu reci, vredjam samu sebe ako placem pred nekim ko sumnja u moje motive ili mi ne veruje.
 

Back
Top