Ženske suze

pa ako ne želiš da ogoliš dušu pred čovekom do koga ti je jedino stalo, ne znam pred kim ćeš...i posle one priče o poverenju i razumevanju tralala

koje price o poverenju i razumevanju?
ja u globalu ne verujem u trajne musko zenske odnose kao sto verujem u zensko zenske.verujem u ljubav,verujem u strast,al mislim da sve to jednog dana prolazi ili poprima drugi oblik
ja ne razumem muskarce,pa mislim da ni oni ne mogu da razumeju mene i moje suze
 
a što se smokvo ne zapitaš onda što bi druga strana trebalo da ulaže u nešto za šta ti znaš unapred da će imati kraj

ne znam kako ne razumeš muškarce, mi smo mnogo otvorenija bića u principu i na svako pitanje dobiješ direktan odgovor a ne neku aluziju (govorim o većini, ne o svakom)
 
a što se smokvo ne zapitaš onda što bi druga strana trebalo da ulaže u nešto za šta ti znaš unapred da će imati kraj

ne znam kako ne razumeš muškarce, mi smo mnogo otvorenija bića u principu i na svako pitanje dobiješ direktan odgovor a ne neku aluziju (govorim o većini, ne o svakom)

ne znam
 
Kakvu magiju imaju zenske suze,kakvu moc imaju?kazu...''Ne veruj zeni kad ti place na ramenu, znaj da nesto krije od tebe''.

Da li razlikujete iskrene od foliranja?
Da li ste ih nekad koristile kao oruzje?

...spadam u zene koje trpe, trpe, trpe i gutaju suze pa kad iste probiju ne umem da stanem...cak i kada se konacno smirim suze jos uvek idu,..jednom prilikom mi je receno da placem tuzno...ne znam kako se to place opozitno od tuznog...
 
Пре неки дан сам пустила сузу у биоскопу. Сјајан француски филм, један травестит ме подсетио на моју покојну другарицу.
 
Kakvu magiju imaju zenske suze,kakvu moc imaju?kazu...''Ne veruj zeni kad ti place na ramenu, znaj da nesto krije od tebe''.

Da li razlikujete iskrene od foliranja?
Da li ste ih nekad koristile kao oruzje?

Plakati u tudjem prisustvu je jako velika stvar.Zato svaki muskarac moze biti samo srecan ako zena place u njegovom prisustvu.
 
Kakvu magiju imaju zenske suze,kakvu moc imaju?kazu...''Ne veruj zeni kad ti place na ramenu, znaj da nesto krije od tebe''.

Da li razlikujete iskrene od foliranja?
Da li ste ih nekad koristile kao oruzje?

Umem da razlikujem histeriju i bes od tuge.
Iskreno, meni bi bilo lakse da se skinem pred nekim i budem gola, nego da zaplacem i ogolim se. Samo njih troje su me videli sa suzama u ocima. Ne mogu pred bilo kim da predjem tu granicu. Kada mi je stvarno tesko moram da se osamim i isplacem sama sa sobom. A razmazeno ponasanje ili kukavicke suze zbog nemoci (kao vid manipulacije) su mi ispod casti nekako.
A da treba plakati, treba. I svi to radimo. Bude lakse posle...

- - - - - - - - - -

nikada nisam plakala pred muskarcem.jesam kad me dirne film ili knjiga ili neka situacija.ali da mi vidi pravu bol i tugu nisam nikome dopustila osim drugaricama i sestrama.nekako mislim da muskarac ako me je vec povredio,pa zbog njega placem,tih suza nije vredan.
a naplakala sam se,nije da nisam

E, ovako i ja :zag:
 
Ja sam bas nesto sazaljiv na suze i plac.Svaciji.Ja vidim dete od par godina kako place jer mama i tata nece da mu kupe neku igracku i sav se razalostim.
Za mene je neciji plac vrhunac tuge i uznemirenosti i nikako nemogu da budem ravnodusan.
Inace ne secam se kada sam poslednji put plakao.Verovatno u osnovnoj skoli kada sam se izlomio na fudbalu. :lol: Boys don't cry.
 
Ja sam bas nesto sazaljiv na suze i plac.Svaciji.Ja vidim dete od par godina kako place jer mama i tata nece da mu kupe neku igracku i sav se razalostim.
Za mene je neciji plac vrhunac tuge i uznemirenosti i nikako nemogu da budem ravnodusan.
Inace ne secam se kada sam poslednji put plakao.Verovatno u osnovnoj skoli kada sam se izlomio na fudbalu. :lol: Boys don't cry.

pa ti previse emotivan i osetljiv :lol:

- - - - - - - - - -

Ne volim ih kakve god da su. Grozno se osećam i kad ih vidim na filmu, kada znam da sto posto glume

film je film...

- - - - - - - - - -

:lol:

- - - - - - - - - -

samo je izguras iz sobe onako sa metlom pocistis:lol::whistling:

- - - - - - - - - -



ma nemoj to da im pricas ti znas da muskarci nikad ne placu:lol:

je l je izbacio tebe neki momcic?
 

Back
Top