...ženska manipulacija....

Fang

Aktivan član
Poruka
1.331
...ma koliko često iskorišćavaju činjenicu da imaju"radnju sa slatkišima",a mi možemo dobiti samo kada se njima svidi (a tako volim slatkiše).I ne samo to,njihovu predmoć iskorišćavaju na razno razne načine :kaže jednu stvar radi drugu,napalite pa te polije nladnom vodom,uspoređuje te sa prijateljima,testira ti živce,naj skuplja mesta su naj bolja i još 100 sličnh stvari po kojom pokazuju svoju nadmoć nad nama..
 
E jes..ovde sve neki fini ljudi..opusteni..sve im ravno..a ja shvatam licno..jos sam mali..hvala za savet.;)

...izmanipuliraj....pusti do daske Jami, pa da vidimo
bow.gif
bow.gif
 
pa jeste dzordzi izvini sto dovodim u pitanje tvoje iskustvo evo necu vise nikad da ti se obratim ili citiram ili ne daj boze protivim :)

Ja nemam trip da me neko citira..kao pametan sam..i sl..ako ces prihvatiti misljenje ili savet ok....ako ne kapiras sarkazam..kao sto je bio vise puta..opet ok..nisam se predstavio imenom,da bi prosipao svoje iskustvo,zbog sebe licno.
 
eee jeste ono mozda ja ne kapiram sarkazam ali nista vise nego sto ti znas da ga koristis :)
i mislim od slatkisa se goji....tel mi samting aj don nou...zene ne treba da piju pivo...cigarete su fuj...mislim...moralisanje ludilo :neutral:
ne znam ja u tvojim postovima ne osecam sarkazam nego stav ja sam pametan i sve znam...ok ono sta god.ali je blago iritantno....bar meni.
i ta prica sa godinama.kao imas mnogo iskustva sto po godinama sto po kkubovima stariji si od mene ali mladji dosta od helene...sva ta tajnovitos i kredibilitet...ne idu zajedno.nema tezinu :neutral:
sori sto sam losa,ali nisi ni ti bas dobar. :)
 

Back
Top