Zenska logika

HAD~

Aktivan član
Poruka
1.727
Jeste li nekad razmisljali o tome? Nije im (vam) problem da ih neko vidi u kupacem a u gacama kad ih neko vidi naprave komendiju :sanke: Ali,zenski mozak je to :zblesav:
 
Jeste li nekad razmisljali o tome? Nije im (vam) problem da ih neko vidi u kupacem a u gacama kad ih neko vidi naprave komendiju :sanke: Ali,zenski mozak je to :zblesav:

A jesmo čudne... :lol:..A kod starijih žena mislim da toga nema toliko... Bar meni mama uvek pominje skidanje u kupaći kad god neću da se skinem na pijaci da bih probala farmerke ili majicu... :lol:
 
Ima tog tripa, jest xD Ali npr. Mene bas briga da li sam u kupucem, donjem vesu, pidzami, farmerkama i briga me za onog ko gleda ili ko se vec nasao tu. Nek gleda kad je vec tu. I da, cure su panicari kad im se upada u svlacionicu, ali to je samo iz fazona ponekad. A ponekad je to i kao "a jaoo bum tras ne slaze mi se majica sa gacicama, to ne sme da se vidi jaoo' bauk -.-.
 
možda momci zamišljaju da mi uvek imamo lep čipkan donji veš i pušap brushaltere
ali u realnosti većina devojaka šeta okolo u onim običnim pamučnim (udobnim) gaćama
s vremena na vreme se sredimo za čoveka svog, pa žrtvujemo komfor
 

Back
Top