zenska ejakulacija

e jos i ovo....
zena mi prilikom ´mazenja prstom dobija nenormalne orgazmeeeee,svaku noc menjamo duseke i posteljinu,kolicine njenog ejakulata su malo nepojmljive,prvo smo mislili da je mokraca ali ipak nije,ipak je ejakulat i to u enormnim kolicinama kao gejzir,da li je litra ili dve ne mogu sa sigurnocu reci ,ima li devojaka ovde koje mi mogu reci o slicnom iskustvu...pitanje koncentirsem na kolicinu ejakulata kod devojaka???


:shock:


haos
 
Prosto mi nekako zvuci logicno:veliki ****,mali *****, na dole*****,na gore *****,Impotentan *****,cudan ******, tako i "G" "tacaka" nalazljiva, ne postojeca,ne upitna(postiji uvek), ne postojeca ... simetricna igra prirode o zakonu razmnozavanja,,,,
 
Gagi,ovo je isuvise hrabra izjava za vlasnika takve face,prikoci malo kad lazes...znas za ono.."Ne brze od zivota".

otrove moj,pokazi svoju facu ali iskreno...pa da ti se divimo...:D:D:D
ps.A i ti si od onih pacenika koji uzivaju u sexu citavih 10 sekundi...javi se na pp,da se dogovorimo oko termina za casove koje cu da ti dam,a sve o temi: Zena,G tacka i orgazam
 
hehe pa nevin sam....ali opet znam objasnjenje pa kad dodje vreme primenicu....imas i na netu...al evo:

Zaista postoji G-tacka i kod vise od polovine zena nema boljeg nacina za postizanje snaznog i produzenog orgazma.

Pravo ime G-tacke je Grafenbergova tacka, prema imenu doktora koji je prvi opisao to podrucje pedesetih godina proslog veka. Ta "tacka" je, u stvari, mali "brezuljak" u unutrasnjem gornjem delu vagine, a moze biti velicine od 0,5 do 3 cm. Kada se pritisne, "brezuljak" reaguje, jer ga cini visoka koncentracija seksualnih zivaca koji proizvode hormone.

Kako pronaci veliko G? Zamislite vasu partnerku kako lezi na ledjima rasirenih nogu i sebe medju njenim nogama. Lagano, jedan prst, a najbolje srednji, stavite u vaginu, tako da vam je dlan otvoren prema gore. Nakon toga nezno i vrlo sporo savite prst, kao da dozivate nekoga. To gornje podrucje vagine koje dodirnete je vrlo verovatno i vrlo blizu G-tacke. Napipajte mokracnu cev, pa polako pomerajte prst njenom duzinom. Kada osetite laganu nabubrelost (koju cete osetiti samo ako je vasa partnerka uzbudjena), pronasli ste veliko G.

Dakle, vasa ljubavnica mora biti uzbudjena i vrlo zeljna pre G “igre”, inace igra nece uspeti. G tacka nije mesto cijom stimulacijom ce se ona uzbuditi.

Ali, kad je uzbudjena, to podrucje je zlatna nit kojom cete vasu voljenu dovesti do nebeskog vrhunca (mozda i vise puta). Dakle, pre same G igre morate uciniti sve one dobre i carobne stvari u sklopu predigre koje ce je uzbuditi i za koju je bolje da traje i traje (oralno je najbolje). Kada uocite da je ona zakoracila na stepenice ka nebu, vrlo nezno i lagano zapocnite masazu usnica i ostalog podrucja spoljasnjeg dela vagine. Nakon toga lagano prodrite u nju. Sigurnije cete G pogoditi sa dva prsta, ali takvo prodiranje moze za nju biti neprijatno, sto zavisi od toga koliko je u tom trenutku “uska”. Kada dodjete prstima do pravog mesta (gore opisanog) nezno ga pritiskajte - ali ne prebrzo! Neka vam pokreti budu sto ritmicniji. Bilo bi dobro da u isto vreme zadovoljavate svoju dragu oralno, putem k.l.i.t.o.r.i.s.a ili uskog podrucja oko njega. To ne bi bilo lose jer ona ne sme biti svesna vase male pretrage. Mora biti uverena da je k.l.i.t.o.r.i.s primarno mesto na koje ste se usredsredili.

Kada pronadjete pravo podrucje, ona ce se jos vise uzbuditi. Medjutim, morate znati da unutrasnja povrsina v.a.g.i.n.e nije preterano seksualno osetljiva. Veliki deo uzbudjenja koje zena dozivljava pri prodiranju prstima temelji se na psiholoskoj stimulaciji, vise nego na fizickoj. Nakon sto pronadjete veliko G nastavite neznim pritiscima uz istovremeno ljubljenje njenog k.l.i.t.o.r.i.s.a i usnica.

Cilj i ishod je orgazam! Nezamisliv, poseban, produzeni orgazam!

Taj orgazam je drugaciji od svih ostalih. Kod drugih orgazama, poput v.a.g.i.n.a.l.n.i.h, k.l.i.t.o.r.i.a.l.n.i.h ili ****nih, moguce su razne vrste i kvalitet, ali G-orgazam je nesto sasvim drugacije.

Kako cete ga prepoznati? G-orgazam cesto uzrokuje “gurajuci” orgazam. Podrucje oko vagine ili iznad vasih prstiju, pa i dublje, nabubri i zgrci se prema otvoru. Ako u tom trenutku uspete da pronadjete pravu kombinaciju njenog otpustanja i pritiskanja velikog G, uspecete toliko produziti orgazam da ce on trajati znatno duze nego ikada. A on moze trajati i trajati i trajati, i ako u tome uspete, on prestaje ne zato sto je gotov, vec sto je ona toliko iscrpljena da jednostavno morate prestati
 
Lagano, jedan prst, a najbolje srednji, stavite u vaginu, tako da vam je dlan otvoren prema gore. Nakon toga nezno i vrlo sporo savite prst, kao da dozivate nekoga. To gornje podrucje vagine koje dodirnete je vrlo verovatno i vrlo blizu G-tacke. Napipajte mokracnu cev, pa polako pomerajte prst njenom duzinom.
dal bi neko bio ljubazan da mi objasni kako se sad mokraćna cev našla tu?! ozbiljno, već sam počela da paničim, možda nešto nije u redu sa građom mog tela..

(inače, čini mi se da su dobri ljudi forumski barem pet puta za mog forumskog veka citirali ovaj tekst)
 
ne
od danas se zezam samo žuto.
nego, gde je slika, suncelimužarko?!
mislim, mogu ja da zamislim slučaj kad je mokraćna cev u vagini, al neću da ispadnem ovde prosta pred svima =D
 
da zanemarimo gornji text i mokracu i ostalo...slazemo se oko jednog svi i zene i muskarci...svi volimo sex,da uzivamo u sexu i da budemo zadovoljeni sa velikim brojem orgazama...

zatvaraj temu,dajte nesto novo...
 

Back
Top