Žene

Zdravo moje drage ženice! Nova sam ovde. Želim sa vama da podelim nešto i pustim u javnost. Prvo moram da vam postavim pitanje. Da li dobijate zahteve na Instagramu od različitih muških profila, navodno to su američki vojnici iz mirovnih misija,neki su čak i biznismeni,svi su u priči samohranih očeva,razvedeni,usamljeni,ili su im žene upokojenja već,..... Bože me sačuvaj! Traže "ljubav"....i tome slično...Molim vas da otvorimo tu temu,ako neko ima slična iskustva? Zato što mislim da se iza ovoga krije nešto drugo,iza svih tih profila...ne osećam se više bezbedno na Instagramu. Što je najgore,oni su jako uverljivi i manipulatori! Pozdrav i pišite slobodno vaša iskustva.
o zivote lutalico
ja otkako sam filtere za spam namjestila niko mi ne pise...nista penis enargement 😄
Nemam insta ali na mail redovno dobijam obavještenja da sam nasljednica pokojnog milijardera. 🤷‍♀️Pogledajte prilog 1315020
pa podesi filtere za spam
inace ima da te smuva nigerijski princ 😄
 
Nemam insta ali na mail redovno dobijam obavještenja da sam nasljednica pokojnog milijardera. 🤷‍♀️Pogledajte prilog 1315020
FB_IMG_1679400825394.jpg

:D
 
Sreca,ne znam dobro engleski,pa se i ne zamaram citanjem raznih spamova.
Mozda sama propustila nigerijskog princa.😂
Inace,jedno vrijeme na fejsu su mi se javljali samo Arapi...i svi vole Bosnu.😂
Ali sad vise ne...
 
Zaista tužna tema, a dobro je što je ovo vidljivo, pa neki i shvate pre ili kasnije. Ovde se neko obraća samo ženama, dok je ista tema česta i sa muškarcima. Mnogo je veći problem što ljudi više veruju nekim nepoznatim likovima nego ljudima koje poznaju.
 
Zaista tužna tema, a dobro je što je ovo vidljivo, pa neki i shvate pre ili kasnije. Ovde se neko obraća samo ženama, dok je ista tema česta i sa muškarcima. Mnogo je veći problem što ljudi više veruju nekim nepoznatim likovima nego ljudima koje poznaju.
Тужно је и што се људи отворе на неколико анонимних порука а устукну пред осмехом уживо.

Јуче диван дан, сунце, птичице, цвеће... Пролазим кроз парк. Седи жена на клупи. Кине. Ја: "Наздравље!". Она: "Хвала." уз сладак смех. Е, то нам фали. А то је нормално а не намрштене фаце и зазор једних од других.
 
Тужно је и што се људи отворе на неколико анонимних порука а устукну пред осмехом уживо.

Јуче диван дан, сунце, птичице, цвеће... Пролазим кроз парк. Седи жена на клупи. Кине. Ја: "Наздравље!". Она: "Хвала." уз сладак смех. Е, то нам фали. А то је нормално а не намрштене фаце и зазор једних од других.
Ipak se okreće i nije sve u imanju i nemanju, sve je više ljudi koji reaguju pozitivno u smislu prijatnosti.
Izbegavaju se ljudi koji su negativni i dobijam utisak da sve manje vidim telefone, a više priče.
Juče sam ručao u poznatoj kafani, tu se nalazio i lik sa multiplom sklerozom, oženjen sa ženom koja ima istu bolest i svi smo se smejali i družili bar dva sata dok mu se spremao ručak za ženu. Osim njegove komunikacije sa ženom niko nije pogledao u telefon. Sasvim pozitivan lik sa teskom životnom pričom.
 
Šalju često ti američki vojnici zahtev da se družimo, a kad bi znali koliko ne mogu da ih smislim ne ni im na pamet palo da mi pišu. Jedan se nudio da mi finansijski pomogne da se lečim, kao da sam ja glupa ovca za šišanje, neka sisa mamu, kreten.
Ona pisma na mail su mi postala kao normalna, brišem ih i bez otvaranja.
 
Ja najčešće dobijam zahteve od silnih doktora koji su u organizaciji lekari bez granica ,pa sam postavila isto pitanje na insta,je l moguće da su svi doktori usamljeni,dobro situirani pa našli mene da šalju zahteve u pauzama lečenja dece od malarije i kolere.Rešenje za ovakve manijake izgleda ne postoji,osim blokiranja profila .
Samo da ti kažem jedna moja prijateljica isto doktorka se udala za jednog takvog rodila kćerkicu sa njim on je ostavio i otišao dalje.
 

Back
Top