Zene

Prave plavuše odavno ne postoje.A mrzim tetovaže, pirsinge i proizvode plastičnih operacija.To je većinom ženska Srbija danas.
sta znam, u mom okruzenju zene uglavnom ne izgledaju tako
zapravo, sto im su nivo obrazovanja i pozicija visi to su manje nafrakane

plavuse skandinavskog tipa kod nas nikad i nisu bile brojne
mi ne izgledamo tako
vise je smedjokosih, smedje plavih, kose boje slame...s plavim ocima
i djeca juznih slovena su takva - plavi kad smo mali, kasnije uglavnom potamnimo
 
sta znam, u mom okruzenju zene uglavnom ne izgledaju tako
zapravo, sto im su nivo obrazovanja i pozicija visi to su manje nafrakane

plavuse skandinavskog tipa kod nas nikad i nisu bile brojne
mi ne izgledamo tako
vise je smedjokosih, smedje plavih, kose boje slame...s plavim ocima
i djeca juznih slovena su takva - plavi kad smo mali, kasnije uglavnom potamnimo
Nisam ja nešto nezadovoljan ženama, samo sam pogrešno sklopio rečenicu jer ne stižem uvek da pročitam ono što sam napisao.Plastična hirurgija i silikoni su mi gadni ako žena nema nepremostiv estetski ili zdravstveni problem, pa mora tako.
 
Nisam ja nešto nezadovoljan ženama, samo sam pogrešno sklopio rečenicu jer ne stižem uvek da pročitam ono što sam napisao.Plastična hirurgija i silikoni su mi gadni ako žena nema nepremostiv estetski ili zdravstveni problem, pa mora tako.

ok, al djelovalo je kao da je to neki dominantan trend
sta znam, mozda globalno i jeste
al kad vidim engleskinje, amerikanke...nase zene su jos i prirodne
nemamo tu opustenost skandinavki, al nismo jos toliko opterecene glupostima
izuzev ovog grand sljama sto se skuplja po odredjenim mjestima, al takvih imas svuda
 
ok, al djelovalo je kao da je to neki dominantan trend
sta znam, mozda globalno i jeste
al kad vidim engleskinje, amerikanke...nase zene su jos i prirodne
nemamo tu opustenost skandinavki, al nismo jos toliko opterecene glupostima
izuzev ovog grand sljama sto se skuplja po odredjenim mjestima, al takvih imas svuda
Niste opterećene vi 35+ ali ova deca su prolupala i nepismena su, na žalost.
 
meni generalno mi kao narod nismo lepi...meni se recimo svidja onaj glumac koji je igrao u igri prestola dzejmija lanistera, zove se nikolaj, a poreklom je danac. :lol: meni su sve tako neki privlacni irci, danci, nemci, ja u sustini izgleda ne volim mnogo tamne ljude.
 
meni generalno mi kao narod nismo lepi...meni se recimo svidja onaj glumac koji je igrao u igri prestola dzejmija lanistera, zove se nikolaj, a poreklom je danac. :lol: meni su sve tako neki privlacni irci, danci, nemci, ja u sustini izgleda ne volim mnogo tamne ljude.
Ja volim tamne oči u kosu,a ten svjetliji
 
Ja volim tamne oči u kosu,a ten svjetliji


meni se ne svidjaju muskarci sa obrazima i okruglom glavom, a ima takih...moze da bude i mrsav, ali su mu kosti lica takve.

tom hidlston igrao lokija u osvetnicima
majkl fasbender igrao magneta iz mladjih dana u x men
nikolaj (prezime ne znam :lol:) dzejmi lanister

imaju cetvrtaste do ispijene face :lol:, veci nos, svetliji ten. ovaj tom se za ulogu lokija farbao u crno, ali ima plave oci i svetao ten.
 
a svi oni su neki mesanci irskog, nemackog porekla. ne mogu ja sad da kazem da ja svesno izbegavam tamne muskarce, sa okruglim glavama, ali jednostavno me ne privlace...verovatno je to nesvesno.

meni se svidjao i oleg mensikov dok nije skroz propao, rus koji je igrao u sibirskom berberinu, on ima tamnu kosu i tamne oci, svetliji ten, ali ocigledno mi se svidjaju tjah svidjale su mi se njegove crte lica.
 
A Sasa Kovacevic?

sasa-kovacevic.jpg
 
Pozz.s čim vas žena/muskarac može osvojiti?Šta prvo primjetite?

Prvo primetim pogled,ruke,drzanje.
A moze i nista da me ne privuce, a onda ako ume da me nasmeje, da razgovara, da me opusti, moze i da me osvoji.
I, ne mora da ima love(vidim da muski pol umislja da je to zenama vazno), mora da ima petlju, da ne kazem m**a. 😊
 
Физички?
Када сам била мала мислила сам да ћу се удати за Индијанаца. И сада су ми најпривлачнији витки а жилави мушкарци, јаке вилице, лепог, здравог осмеха и квалитетне, дуге косе (слаба сам на гриву).

Леп ми је Данила Козловски. Али и он је лепши зарастао :lol:
 

Prilozi

  • Danila-Kozlovsky-actor.jpg
    Danila-Kozlovsky-actor.jpg
    67,7 KB · Pregleda: 21
  • danila-kozlovskij-biografiya-novosti-foto-17.jpg
    danila-kozlovskij-biografiya-novosti-foto-17.jpg
    45,7 KB · Pregleda: 21

Back
Top