Zene....

Ma nije pitao bilo koje klince, nego klince iz kraja, oni su deo ekipe, ta deca znaju kakva je koja kafana, ne bi ga oni nikome drukali, a imaju potrebne informacije o ugostiteljskim objektima. Inace svima je poznato da komsija menja ribe kao na pokretnoj traci, a ta sa posebnim zahtevima je neka misticna, sigurno znaju zasto moraju da se kriju od javnosti.

Pa sad kad vam izvede avion, a satro slucajno procurela informacija... idi bre daco, naivan si... mnogo...
Pokretna traka je nebitna, ako nema cim da se hvali, niko je ni ne registruje... Sad kad vam tu u kraju krene da se smuca mladja verzija Monike Beluci.... ti samo budi smiren, zbog takvih se glava gubi... znaci nista komsiji da kvaris posao...:lol:

- - - - - - - - - -

Kako špijune sme neko da špijunira?

To je i jedan moj bivsi mislio.... i od ludih se nadju ludji....:lol:
 
Pa sad kad vam izvede avion, a satro slucajno procurela informacija... idi bre daco, naivan si... mnogo...
Pokretna traka je nebitna, ako nema cim da se hvali, niko je ni ne registruje... Sad kad vam tu u kraju krene da se smuca mladja verzija Monike Beluci.... ti samo budi smiren, zbog takvih se glava gubi... znaci nista komsiji da kvaris posao...:lol:

- - - - - - - - - -



To je i jedan moj bivsi mislio.... i od ludih se nadju ludji....:lol:

Ma ko ga shisha, ja cu mu se prvi smejati ako ga provali neko ko ne bi smeo. :lol:

I da, ako se pokrene peticija za zabranu kamera po kafeima odmah cu je potpisati. :rumenka: :lol: Pravda za svalere! :lol:
 
Hehehe....kome danas treba detektiv za pracenje nekog??? Lik iz kladze stavio mobilni u auto i preko GPRS-a pratio zenu. Na kraju je navatao na gomili...ali jos uvek pizdi za njom i nada se da ce stvari doci na svoje mesto i da ce opet biti zajedno. :sad2:
 
Kako bi ste reagovale da doznate da ste bile dedektivski praćene (Organisator je bio vaš partner) ?
to treba da budeš teški neki paćenik i bolesnik i ljubomoran i posesivan i bolesan u glavu da angažuješ agenciju da ti uhode ženu
ako nisi sposoban da je zadržiš netreba budeš s nju, pusti je nek ide, drugi će joj pruži to što ti neumeš/nećeš
 
tako ja iam jednog kolegu misim tipičan prestavnik, blaže retardiran...ostavila ga žena a on siroma i posle 3 godine se nada da će se pomire, pita me onomad letos dal da je zovem, ona mi neće odgovori, ne javlja se, dal da pokušavam
jaga gledam mislim u sebi e jebbote debilu pa neka te jebbe onda kad si konjina
 
romantican covek :malav:

Pusti ti to. Kredit za kucu od 200.000 EUR treba isto vratiti. Lepo je rekao i njoj i tom njenom jebacu: "Izvolite, slobodno...ali onda pored zene i kredit preuzimas umesto mene". Tad se ovaj zamislio malo. :mrgreen:

Ali nije bio konzekventan do kraja, pa se jos uvek nada nekom hepi endu umesto da ju je odjebbao.

- - - - - - - - - -

tako ja iam jednog kolegu misim tipičan prestavnik, blaže retardiran...ostavila ga žena a on siroma i posle 3 godine se nada da će se pomire, pita me onomad letos dal da je zovem, ona mi neće odgovori, ne javlja se, dal da pokušavam
jaga gledam mislim u sebi e jebbote debilu pa neka te jebbe onda kad si konjina

Tacno tako.
Ne zalim ja takve likove ni najmanje. Ko te jebbe kad si glup...
 
tako ja iam jednog kolegu misim tipičan prestavnik, blaže retardiran...ostavila ga žena a on siroma i posle 3 godine se nada da će se pomire, pita me onomad letos dal da je zovem, ona mi neće odgovori, ne javlja se, dal da pokušavam
jaga gledam mislim u sebi e jebbote debilu pa neka te jebbe onda kad si konjina

On je puko

:)
 
Pusti ti to. Kredit za kucu od 200.000 EUR treba isto vratiti. Lepo je rekao i njoj i tom njenom jebacu: "Izvolite, slobodno...ali onda pored zene i kredit preuzimas umesto mene". Tad se ovaj zamislio malo. :mrgreen:

Ali nije bio konzekventan do kraja, pa se jos uvek nada nekom hepi endu umesto da ju je odjebbao.

- - - - - - - - - -

Tacno tako.
Ne zalim ja takve likove ni najmanje. Ko te jebbe kad si glup...

ne znam oivce, kod mozda ima pravo da trazi da joj isplati njen deo, si mislio o tome?
 
ne znam oivce, kod mozda ima pravo da trazi da joj isplati njen deo, si mislio o tome?

Nisam se previse opterecavao njegovim problemom. Samo sam mu rekao da to tako ide i da bi mu bilo pametnije da je on nju varao...ovako je doziveo sta je doziveo. Utesio sam ga bas sa pravim drugarskim savetom takoreci. :mrgreen:
 
Neznam jel pametno s tobom pričati .


da li je jedini način da on sazna da daje ogromne pare za te uluge ?

Ja ko žena i da mi se pričinjava da me vara uzela bi 2000 eura za zajedničkog konta i otišla u neki velegrad u stranu državu da se odmorim a pismo nebi ostavila :D

nije ti pametno, mislim mozda bi i imalo smisla da si moj prvi post procitala
 

Back
Top