zene su kao mleko...

Tako kaze nas istaknuti vokalni solista Vlado Georgiev..
"Pre bih rekao da su muškarci kao vino − što su stariji sve bolje izgledaju. Žene su pre kao mleko, dobre su dok se ne pokvare. Šalim se, ali bore i sede muškarcu mogu dobro da stoje i takav izgled se vrednuje, što kod nežnijeg pola nije slučaj. Žena sa sedom kosom i borama smatra se bakom. Majka priroda i volja Božja uredili su da žene ranije ostare, pa verovatno zato muškarci uvek traže mlađe žene."
vidoh kod violet.... sto obrisa bre :lol:

pa ono istina je da ste lepsi i bolji s godinama
al sve je relativno...ima i izuzetaka...pa tako ima i zena koje su ko vino...al na zalost manje...e sad mene kopka sto :think:
 
zavisi koko drži do sebe...misim...koko se održava...
...meni žao kad vim starku potencijal, al se zapustila...

jeste naravno da ima i toga...al sve jedno vidi se stvarno ...po licu najvise...moze ona i da se sredjuje i da vezba al vidi se ebem li ga...e sad me kopka stvarno sto...mislim s biloske strane mora da ima nesto :think:

verovatno ima neke veze s tim sto zene oko 40, 50 kako koja izgubi moc reprodikcije pa gledano s biloske strane nije vise bitna za opstanak vrste (nema vise reproduktivnu funkciju) a muskarac to moze do kraja zivota pa samim tim mora da bude privlacan sto duze
:think:
 
takodje
pa ja sam prva protiv tog pljuvanja starijih zena...ima tema kod muzjaka tamo sam mudroserala...ni ne treba porediti zenu i devojcicu

al kazem cisto s bioloske strane mozda je zato...ne znam...nego sam radoznala pa me intrigira sad :lol:
 

Back
Top