Zene sa brkovima....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci ne mogu da verujem ovu temu sam otvorio iz zezancije jer sam danas na pijaci video jednu brkatu baku kako prodaje paprike......

I reko ma to ona ima neki poremecaj ili ne znam ni ja sam bio sam u soku,prvo sam mislio da je deda - ima kratku kosu onako neko musko odelo.....Ali zena je bila...

A sad se javljate vi i ispade da sve imate brkove a neke se i brijaju a neke i ne smeju da se brijaju jer kazete da vam posle veci brkovi i gusci - znaci probale ste da se brijete i bili su vam veci :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Znaci sad ste me mnogo uplasile.....Sledeci put kad se ljubim sa nekom devojkom ima da se tripujem dal me dodiruje sa njenim brkovima....:sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:

Bolje da nisam otvorio temu ispade ozbiljno:sad2:

Jel ima bre neka sto nema te brkove da se zenim odma' dok se ne razgrabe pa da ostanu samo ove brkate????Ne moz da zaradimo samo posle za penu za brijanje:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Znaci ne mogu da verujem ovu temu sam otvorio iz zezancije jer sam danas na pijaci video jednu brkatu baku kako prodaje paprike......

I reko ma to ona ima neki poremecaj ili ne znam ni ja sam bio sam u soku,prvo sam mislio da je deda - ima kratku kosu onako neko musko odelo.....Ali zena je bila...

A sad se javljate vi i ispade da sve imate brkove a neke se i brijaju a neke i ne smeju da se brijaju jer kazete da vam posle veci brkovi i gusci - znaci probale ste da se brijete i bili su vam veci :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Znaci sad ste me mnogo uplasile.....Sledeci put kad se ljubim sa nekom devojkom ima da se tripujem dal me dodiruje sa njenim brkovima....:sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:

Bolje da nisam otvorio temu ispade ozbiljno:sad2:

Jel ima bre neka sto nema te brkove da se zenim odma' dok se ne razgrabe pa da ostanu samo ove brkate????Ne moz da zaradimo samo posle za penu za brijanje:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Промашио си форум, драги мој. Ми смо овде све дебеле и бркате....то је научна чињеница....:manikir:

Ја моје пуштам на дужину од пар дана... Мој драги каже да га највише пали кад га боцкам брчићима...:zper:
 
Није тешко имати већа муда од вас....:roll:

Znaci ipak ih imate,nije vazna velicina.........A jel se to zove hermafrodit po biologiji ili trece bice po Milanu Gutovicu????

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:


A sto si ti tako kivna na muski rod???Jel te nije ostavio momak mozda???

Nemoj da donosis logicke zablude o populaciji na osnovu ne reprezentativnog uzorka.....
Ono sto ti radis se zove generalizacija i nije nuzno da svi clanovi iz populacije imaju iste osobine ne reprezentativnog uzorka

Aj nadji decka i videces odmah ces imati bolje misljenje posle sexa

Aj drzim ti palceve:super:
 

Kako bre normalno???Pa ne mogu da budu maljave 100% kao muskarci...Nije to normalno jer muskarcima je mnooogo vece lucenje testosterona MUSKOG HORMONA a zenama estrogen i progesteron u mnooogo vecoj meri - zenski hormoni

p.s.A sta stavljas ove zenske smajlije a musko si???

Da nisi ti neka brkata zena pa se smatras da si musko zbog brkova pa si u profilu napisao da si musko a po navici stavljas zenske smajlije jer si naviku stekao pardon stekla dok si bila devojcica kada nisi imala brkove???:hahaha::hahaha:

Sorry - sala:cool::cool::cool::cool:
 
Промашио си форум, драги мој. Ми смо овде све дебеле и бркате....то је научна чињеница....:manikir:

Ја моје пуштам на дужину од пар дана... Мој драги каже да га највише пали кад га боцкам брчићима...:zper:

Eto ti vidi, a moj voli da su malko poduži, da ne bocka, kaže, osetljiva mu koža :strika: E svašta ima na ovom šarenom svetu....
 
Eto ti vidi, a moj voli da su malko poduži, da ne bocka, kaže, osetljiva mu koža :strika: E svašta ima na ovom šarenom svetu....

Jao cutite ispovracacu veceru.....Bas ste bre sad odvratne ovako a kad se "napakujete" za grad 100% drugacije.......Prodajete nam sarenu lazu znaci

Ladno mi sad u glavi ona scena Nikola kojo se budi ujutru pored Eve Ras u Andjelima:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top