Zene pitaju...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ceo zivot ispada da je niz slucajnosti...moj muz isao u knjizaru da kupi klincu svesku sa vrtic,doneo,a na njoj lepa plaza i pise aruba.nikad culi za nju.za pola godine je igrao fudbal na plazi na arubi.ali on je poslao tacno 80 prijava za posao,pa ti vidi sta je tu slucajnost.znaci nesto cinimo da se to desi

Često mi se dešavalo, verovatno je malo i nasledno u mom slučaju. Prabaki su javili da joj je sin poginuo u ratu. Svi placu a ona ne može. Pitala je da li depeša može da bude lažna a kazali su joj da sve može biti lažno osim vojne depeše. Posto je ogovarali ona bi pljunula pa razmazala da ima trag nekih suza kad eto ti njega kroz godinu dana, bio je u zarobljeništvu.

To se provlači kroz sve žene u mojoj porodici po toj liniji. Nije predosećaj već tačno vidiš. Ja sam odsanjala naninu smrt, sve kako je bilo. Probudila se ujutru i kazala majci. Posto smo bile u Španiji zvala je tatu a on je kazao da se ništa nije desilo. Šetamo i ja fotografišem sat u Madridu tačno u 13h kada je iz kome preminula. Tata nije hteo da mi kaze dok sam na odmoru. Kada smo vraćale kasnije to je bila ta noc.
Za mamu je bilo isto ali to mi je isuviše bolno da govorim. Često sam sanjala ujku da mi mase sa velike slike iz moje sobe, često sve njih sanjam.

A sada lepa stvar, šetamo sestričina i ja i ona se uhvati za lutku, mala, plastična stjuardesa leta 2013. Kupim ja njoj to, za godinu dana sam bila u avionu a do tada nisam ni pomislila na taj posao a prvi let sam dobila tamo gde smo mama i ja mastale oduvek da ćemo ići.

Iz mog iskustva ništa to nije...jedini san koji me istinski preplašio je jedna žena koju sam par puta sanjala, kao zgrada i svako radi nešto svoje a ona izlazi u nekoj crnoj dugoj haljini preskače terasu i ubija se a onda ustaje i iz bare uzima dete i odlazi...I sada se ježim, nisam mogla dva dana da dodjem sebi. Ja kao to gledam prekoputa a na daljinu ne mogu da ocenim ali lici na mene, zapravo lici na glumicu iz jednog filma za koju moj muž tvrdi da ličim, u pitanju je Oficir sa ružom pa ona crna kada se pojavljuje u crnini...e to me proganja jer sam je dva puta sanjala kako se ubija skokom i kao ledeno lice...veruj mi, kada mi se sin zagleda u vrata uopšte mi nije prijatno...
 
:zag: to je samo tvoj strah za dete.kad su bebe,mi nismo bas skroz svoji.
a intuicija je cesta pojava kad se radi o senzibilnim osobama.ja ne mogu da se oslonim u svakodnevno zivotu na nju,ali opet,vise puta me je izula iz cipela
 
Razmisljam o tom tvom snu.ta zena sto je skocila ,ona je u stvari napustila svoj dosadasnji zivot,tj nacin zivota i ustala iz blata,tj izdigla se ziva i zdrava iz svih problema i uzela dete u ruke i odlazi sa njim.san je u stvari ohrabrujuci i poucan.zarad dece napustamo svoj stari zivot cesto deluje i da se zrtvujemo,al zbog njih se uputamo u nesto divno i novo
 
Često mi se dešavalo, verovatno je malo i nasledno u mom slučaju. Prabaki su javili da joj je sin poginuo u ratu. Svi placu a ona ne može. Pitala je da li depeša može da bude lažna a kazali su joj da sve može biti lažno osim vojne depeše. Posto je ogovarali ona bi pljunula pa razmazala da ima trag nekih suza kad eto ti njega kroz godinu dana, bio je u zarobljeništvu.

To se provlači kroz sve žene u mojoj porodici po toj liniji. Nije predosećaj već tačno vidiš. Ja sam odsanjala naninu smrt, sve kako je bilo. Probudila se ujutru i kazala majci. Posto smo bile u Španiji zvala je tatu a on je kazao da se ništa nije desilo. Šetamo i ja fotografišem sat u Madridu tačno u 13h kada je iz kome preminula. Tata nije hteo da mi kaze dok sam na odmoru. Kada smo vraćale kasnije to je bila ta noc.
Za mamu je bilo isto ali to mi je isuviše bolno da govorim. Često sam sanjala ujku da mi mase sa velike slike iz moje sobe, često sve njih sanjam.

A sada lepa stvar, šetamo sestričina i ja i ona se uhvati za lutku, mala, plastična stjuardesa leta 2013. Kupim ja njoj to, za godinu dana sam bila u avionu a do tada nisam ni pomislila na taj posao a prvi let sam dobila tamo gde smo mama i ja mastale oduvek da ćemo ići.

Iz mog iskustva ništa to nije...jedini san koji me istinski preplašio je jedna žena koju sam par puta sanjala, kao zgrada i svako radi nešto svoje a ona izlazi u nekoj crnoj dugoj haljini preskače terasu i ubija se a onda ustaje i iz bare uzima dete i odlazi...I sada se ježim, nisam mogla dva dana da dodjem sebi. Ja kao to gledam prekoputa a na daljinu ne mogu da ocenim ali lici na mene, zapravo lici na glumicu iz jednog filma za koju moj muž tvrdi da ličim, u pitanju je Oficir sa ružom pa ona crna kada se pojavljuje u crnini...e to me proganja jer sam je dva puta sanjala kako se ubija skokom i kao ledeno lice...veruj mi, kada mi se sin zagleda u vrata uopšte mi nije prijatno...

Imala sam i ja sne koji se ponavljaju. Isto jezive. Mada ih zanemarim.
 
kad bi mi se ukazao neko pokojni, ja bih to shvatila ozbiljno, dakle ne bih smatrala da umišljam ili da mi se priviđa.
Ne bih išla kod psihijatra, daleko bilo, jer znam da mi ne bi verovao, i tačno bih znala kome bih to rekla
Pitala bih ga (tog što mi se ukazao) dal je istina da Bog postoji i dal je video moju majku ili nekog drugog od mojih pokojnih rođaka.
ako kaže da, rekla bih mu da ih pozdravi.
 
kad bi mi se ukazao neko pokojni, ja bih to shvatila ozbiljno, dakle ne bih smatrala da umišljam ili da mi se priviđa.
Ne bih išla kod psihijatra, daleko bilo, jer znam da mi ne bi verovao, i tačno bih znala kome bih to rekla
Pitala bih ga (tog što mi se ukazao) dal je istina da Bog postoji i dal je video moju majku ili nekog drugog od mojih pokojnih rođaka.
ako kaže da, rekla bih mu da ih pozdravi.

Jel zezas? :lol:

- - - - - - - - - -

Često mi se dešavalo, verovatno je malo i nasledno u mom slučaju. Prabaki su javili da joj je sin poginuo u ratu. Svi placu a ona ne može. Pitala je da li depeša može da bude lažna a kazali su joj da sve može biti lažno osim vojne depeše. Posto je ogovarali ona bi pljunula pa razmazala da ima trag nekih suza kad eto ti njega kroz godinu dana, bio je u zarobljeništvu.

To se provlači kroz sve žene u mojoj porodici po toj liniji. Nije predosećaj već tačno vidiš. Ja sam odsanjala naninu smrt, sve kako je bilo. Probudila se ujutru i kazala majci. Posto smo bile u Španiji zvala je tatu a on je kazao da se ništa nije desilo. Šetamo i ja fotografišem sat u Madridu tačno u 13h kada je iz kome preminula. Tata nije hteo da mi kaze dok sam na odmoru. Kada smo vraćale kasnije to je bila ta noc.
Za mamu je bilo isto ali to mi je isuviše bolno da govorim. Često sam sanjala ujku da mi mase sa velike slike iz moje sobe, često sve njih sanjam.

A sada lepa stvar, šetamo sestričina i ja i ona se uhvati za lutku, mala, plastična stjuardesa leta 2013. Kupim ja njoj to, za godinu dana sam bila u avionu a do tada nisam ni pomislila na taj posao a prvi let sam dobila tamo gde smo mama i ja mastale oduvek da ćemo ići.

Iz mog iskustva ništa to nije...jedini san koji me istinski preplašio je jedna žena koju sam par puta sanjala, kao zgrada i svako radi nešto svoje a ona izlazi u nekoj crnoj dugoj haljini preskače terasu i ubija se a onda ustaje i iz bare uzima dete i odlazi...I sada se ježim, nisam mogla dva dana da dodjem sebi. Ja kao to gledam prekoputa a na daljinu ne mogu da ocenim ali lici na mene, zapravo lici na glumicu iz jednog filma za koju moj muž tvrdi da ličim, u pitanju je Oficir sa ružom pa ona crna kada se pojavljuje u crnini...e to me proganja jer sam je dva puta sanjala kako se ubija skokom i kao ledeno lice...veruj mi, kada mi se sin zagleda u vrata uopšte mi nije prijatno...
Mene je ovaj tvoj san setio dogadjaja kad si sa detetom izasla iz neke zgrade pune dima?
Tako si nesto pisala jednom ako se dobro secam?
 
Ja bih umrla da mi neko veze ruke.ne bi mi na pamet palo ovaj oce da me ebe,vec ovaj ce da me golica do smrti
A to je nesto najstrasnije:aaa:

:evil::mrgreen:

- - - - - - - - - -

ima ljudi koji se pale na golicanje, ja bih umrla da me neko golica, ne dozvoljavam golicanje cak ni u zezanju nekom, bas mi smeta

ali za vezivanje mi nije prva asocijacija da oce da me golica :malav:

Ovakve stvari se ne priznaju sve da ti neko uperi pistolj u glavu. z:mrgreen:
 
Međunarodni dan zagrljaja je godišnji praznik 'ozvaničen' 1986. godine u Mičigenu, a obeležava se 21. januara
Svrha proslave ovog dana je u tome da pomogne ljudima da izraze emocije u javnosti, a trebalo bi ga proslaviti
tako što ćete ponuditi zagrljaj kome god poželite
 
Međunarodni dan zagrljaja je godišnji praznik ozvaničen 1986. godine u Mičigenu, a obeležava se 21. januara

Ovaj simpatičan dan ustanovljen je inicijativom američkog sveštenika Kevina Zabornija koji je još 1986. godine zagovarao grljenje kao način borbe protiv nedostatka emitivnog kontakta.
 
pre nego sto pitam,moram da naglasim da se ovo nije desilo meni.nije se desilo nikome,ni meni bliskom,niti sam negde cula ili procitala,jednostavno sam vise puta pomislila na to,pa me interesuje sta vi misllite
recimo vidite odjednom ,ili vam se obrati neko ko je pokojni,ne u snu,vec ovako na javi,ili cujete neki glas jasno ,koji nema sanse da cujete
da li bi ste ubedjivali okolinu da se to stvarno desilo,ili bi ste potrazili pomoc psihijatra,jer znate da ste prolupali?
ja znam da bih potrazila pomoc,jer ne verujem u onostrano
a vi?
jos jednom,nisam flipnula,ne brinite :)

Isla bih psihicu
 
Međunarodni dan zagrljaja je godišnji praznik 'ozvaničen' 1986. godine u Mičigenu, a obeležava se 21. januara
Svrha proslave ovog dana je u tome da pomogne ljudima da izraze emocije u javnosti, a trebalo bi ga proslaviti
tako što ćete ponuditi zagrljaj kome god poželite

objasni ti to panduru dok te lema kao manijaka :lol:

- - - - - - - - - -

pre nego sto pitam,moram da naglasim da se ovo nije desilo meni.nije se desilo nikome,ni meni bliskom,niti sam negde cula ili procitala,jednostavno sam vise puta pomislila na to,pa me interesuje sta vi misllite
recimo vidite odjednom ,ili vam se obrati neko ko je pokojni,ne u snu,vec ovako na javi,ili cujete neki glas jasno ,koji nema sanse da cujete
da li bi ste ubedjivali okolinu da se to stvarno desilo,ili bi ste potrazili pomoc psihijatra,jer znate da ste prolupali?
ja znam da bih potrazila pomoc,jer ne verujem u onostrano
a vi?
jos jednom,nisam flipnula,ne brinite :)

jedna stvar je sanjati a druga da ti se neko pokojni obrati na javi.

kad dodjes do stadijuma da na javi te osobe komuniciraju sa tobom ti si spreman za psihijatrijsku obradu..i ne zenzam se...ocicgleno u toj osobi i dalje postoji veliki bol zbog gubitka te osobe koji nije uspesno procesuiran kroz rad tuge.
 
to se desava kod verskih fanatika.

opet ista prica..kad si u necemu duboko onda su ti misli preokupirane tim stvarima i kao rezultat dobijas da ti se stvari vezane za to pricinjavaju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top