Žene pitaju, muškarci odgovaraju IV

Na koji biste kompromis pre pristali?
Sutra morate oženiti prezgodnu ženu ali iritantnu, ili ajd ne mora biti baš iritantna, al dosadna i nezanimljiva, ili neku s kojom vam je fantastično "udobno" u razgovoru, ali nije neka lepotica.
Kakav biste izbor napravili ?
Uvek zena sa kojom mi je prijatno u razgovoru i mimo njega.
Izgled mi nije nikad bio bitan.
 
Na koji biste kompromis pre pristali?
Sutra morate oženiti prezgodnu ženu ali iritantnu, ili ajd ne mora biti baš iritantna, al dosadna i nezanimljiva, ili neku s kojom vam je fantastično "udobno" u razgovoru, ali nije neka lepotica.
Kakav biste izbor napravili ?
Mene prica ne lozi nesto,cak ni zensko drustvo za nju bez muvanja
Znate li da plivate ?
Da
Da li biste mogli biti vegeterijanac ?

Da
 
Na koji biste kompromis pre pristali?
Sutra morate oženiti prezgodnu ženu ali iritantnu, ili ajd ne mora biti baš iritantna, al dosadna i nezanimljiva, ili neku s kojom vam je fantastično "udobno" u razgovoru, ali nije neka lepotica.
Kakav biste izbor napravili ?
Kad se muškarac napali to ništa ne može da zameni...
Da li biste mogli biti vegeterijanac ?
Ne bih
Znate li da plivate ?
Yes
 
Na koji biste kompromis pre pristali?
Sutra morate oženiti prezgodnu ženu ali iritantnu, ili ajd ne mora biti baš iritantna, al dosadna i nezanimljiva, ili neku s kojom vam je fantastično "udobno" u razgovoru, ali nije neka lepotica.
Kakav biste izbor napravili ?

Ovu drugu jer cu sa njom provesti veci deo zivota. Uz to, standard lepote se razlikuje medju pojedincima pa ona koja je tebi lepa ne mora biti i meni lepa ;)

Da li biste mogli biti vegeterijanac ?

Malo verovatno.

Znate li da plivate ?

Ako nisam zaboravio onda znam :lol:
 
Koji bi auto voleli da imate, kakvu kuću ?
Primer , slike

Ko je raspoložen , može i slika porodice kakvu bi voleo da ima

Automobil nisam nikada imao, svoj, vozim ga svaki dan.
Motocikle obozavam.

Sto se tice kuce, cale mi je prepisao na poklon dedinu kucu koju sam dosta renovirao i sada nastavlja. Vratio sam se sa verenicom iz Svajcarske nakon sto sam dobio B vizu jer nisam zeleo da zivim taj nacin zivota.

-------



---------
 
Kad ste se poslednji put naježili (zadrhtali) zbog žene ? Mladost ? Sad ? Prošlo to ?
2008.god. Jes.
Jeste li nekad imali samo brkove ?

Bio sam mlađan metalac, imao dugu kosu i ovakve brkove nekada davno.:per:


1711218439891.png
 

Back
Top