Zene Ovnovi?

jednu sto ja znam...

bas jaka licnost, ne u moralnom smislu :lol:, nego onako mislim energetski, pojavno. Ostavlja utisak cim se pojavi.
Na kraju krajeva vedra u dusi iako u svakakim emotivnim stanjima zbog slozenosti zivota

Impulsivna, strastvena, iskrena...jako mi se dopao takav tip zenske osobe :cool: ;)
 
jednu sto ja znam...

bas jaka licnost, ne u moralnom smislu :lol:, nego onako mislim energetski, pojavno. Ostavlja utisak cim se pojavi.
Na kraju krajeva vedra u dusi iako u svakakim emotivnim stanjima zbog slozenosti zivota

Impulsivna, strastvena, iskrena...jako mi se dopao takav tip zenske osobe :cool: ;)
i meni
Energične su, tople i mogu biti baš zgodne
a jake su i ličnosti
umeju i da mlatnu kad se mnogo iznerviraju:zcepanje:
 
i meni
Energične su, tople i mogu biti baš zgodne
a jake su i ličnosti
umeju i da mlatnu kad se mnogo iznerviraju:zcepanje:

:rumenka: a hbg.... :lol: :lol:

- - - - - - - - - -

ja volim Ovnovice:)

:heart:

- - - - - - - - - -

jednu sto ja znam...

bas jaka licnost, ne u moralnom smislu :lol:, nego onako mislim energetski, pojavno. Ostavlja utisak cim se pojavi.
Na kraju krajeva vedra u dusi iako u svakakim emotivnim stanjima zbog slozenosti zivota

Impulsivna, strastvena, iskrena...jako mi se dopao takav tip zenske osobe :cool: ;)

Kao mene da opisujes :lol:
 
ovnovi mlate il jezikom, il qurzem... il oboma ako je zivotinja u pitanju. Problem nastaje ako je zivotinja u vodenom, pa se tad ovan izvrce u antipoda mlacene pa je emotivno sazaljeva a ona ne razume i jedino se pita a di se dedose batine :sad2:
 
Zanima me na koji način osvojiti ženu ovna? :roll:
Ja sam Virgoan :lol:
Tako sto neces biti njanjav, ne dolazi u obzir kuknjava, mnogo da se smejete zajedno
Tako sto ces biti vredan i radan, stabilan, stabilniji od nje, jer je takmicar, ali i zena
Tako sto ces joj dati povod da ti se divi, da bude ponosna na tebe
Tako sto je neces ogranicavati, krasti joj dragocenu slobodu
Tako sto ces je neizmerno postovati
 
Tako sto neces biti njanjav, ne dolazi u obzir kuknjava, mnogo da se smejete zajedno
Tako sto ces biti vredan i radan, stabilan, stabilniji od nje, jer je takmicar, ali i zena
Tako sto ces joj dati povod da ti se divi, da bude ponosna na tebe
Tako sto je neces ogranicavati, krasti joj dragocenu slobodu
Tako sto ces je neizmerno postovati

:eek:
 
Marlon, gledajuci primere oko sebe, primecujem da se ljudi ne postuju dovoljno, a nisam sigurna da svako shvata znacenje te reci.
Neke stavke od ovih koje sam navela vaze za sve zene, po mom skromnom misljemju. Pre svega poslednja stavka. Na poslednjem mestu je zato sto se najmanje od navedenih vezuje konkretno za Ovnice, tj. vezuje se za sve, pa i za njih.
Postovanje je ono sto nikada ne sme da se zaboravi. Ono sto treba da bude stil zivota, i o cemu moze i treba i da se govori

- - - - - - - - - -

Naravno, ono se i zasluzuje
 
ja sam ovan i veruj da mi nikada nije trebalo nicije postovanje... jedino sto sam ko klinac mrzeo je proseravanje i svako ko ima nesto iza sebe i ne proqenjava se naprazno za mene je bio i bice ok lik. postovanje je stvar koje neko nosi u sebi i ne mora da pokazuje ali ako to pokazuje svakim danom, ono se istrosi a iole labilnija osoba kojoj se ukazuje moze tek tako da skrene u drugu krajnost pa da ti bude zao sto si je "postovao"....

ovnice su jake zene, malo tvrde na svemu ali lako zapaljive i isto tako lako ugasive... nisu lose za avanturu ali ako si vatren ko one idi begaj od te kombinacije...

- - - - - - - - - -

svi ljudi nauce prave lekcije tek kad se nadju u zivotnim gownima...do tad je sve samo prica i duvanje u dvojnice jer svi misle da su najpametniji, a danasnja deca pogotovo.
 
Ovo sto ti govoris mozda vise vuce ka potrebi da se dobije potvrda od drugih, jer je samovrednovanje nisko...To bi mogla da bude osoba koja zavisi od drugih i njihovih komentara, i kada oni nestanu, nacisto propadne.
Ili druga varijanta, sujetar, egocentrik, koji pod uticajem tudjeg postovanja poleti, izgubi se, pokvari...

To su tako neke krajnosti, ali medjuljudsko postovanje u svim odnosima... Glasam za to.

Ko zna sta nas jos ceka... Teske lekcije, sigurno :)
 
sda ja kazem napr... ova peregri je divna zena, tako smerna i odmerena a istovremeno dubokoumna i distancirana, verovatno je fatalna sa sharmom na koji nisaqm mogao da ostanem suzdrzan... i ti ces hihihihi...i da zaboravis, jel i teras dalje... a nece ti biti drago i da se ponekad podsetis mojih reci sa osmehom... a zamisli jos da si ne daj boze ocarana s'mene :hahaha: i posle ovakih reci bi :flert:
 
Ne bih se pokvarila, ne bih izgubila tlo pod nogama. Ne menja se karakter tek tako, uverenja...
Ako me postujes, mogu da te postujem ako si ok. Ako si ok, mozemo mozda i da produbimo odnos. Da budemo prijatelji, da udjemo u poslovni ili emotivni odnos. A mozda i ne.
Ako me ne postujes, nemamo o cemu da razgovaramo. To je tvoje pravo, ne ljutim se, samo ti necu dopustiti da se ponasas kao olos prema meni.
 
Ne bih se pokvarila, ne bih izgubila tlo pod nogama. Ne menja se karakter tek tako, uverenja...
Ako me postujes, mogu da te postujem ako si ok. Ako si ok, mozemo mozda i da produbimo odnos. Da budemo prijatelji, da udjemo u poslovni ili emotivni odnos. A mozda i ne.
Ako me ne postujes, nemamo o cemu da razgovaramo. To je tvoje pravo, ne ljutim se, samo ti necu dopustiti da se ponasas kao olos prema meni.

prijatelji ne mozemo ako mi se svidis-nikad, veruj na rec :lol:

odnos se produbljuje duhovnom snagom a fiksira strascu...sama strast bez duhovne pobude je nula...isto je i obratno...da bi se neko ponasao kao olos mora da ima jako utemeljenje od druge strane...jer ako neko nije bio olos u startu i bio normalan, ja bi se na tvom mestu zapitao sta ga je navelo da postane svoja suprotnost....
 
Lepo receno
Ja sam uvek drzala do sebe, a i prema svima se odnosila sa maksimalnim uvazavanjem i postovanjem
To nije neka moja filozofija, to je nesto sto mi je jako davno usadjeno u svaku poru, hvala roditeljima na tome
Kroz vreme sam to samo nadogradjivala

Znas kako ide, nikada ne znas sta nosi sledeca minuta. Dogadjaju se neverovatne stvari. Mozda sve ovo jednom pogazim. Ali nadam se da necu, dok mi je ova svest, svakako da necu.
 
tacno...najvise se smejem ljudima koji misle da imaju apsolutnu kontrolu nad zivotom :lol:

treba biti sretan ako si makar jednom nesputano i bez koristoljublja nekoga voleo samo zbog njega... to je i svrha zivljenja...a ako tebe neko isto tako nekad zavoli, mozes se smatrati covekom koji je imao ispunjen zivot.... sve ostalo u zivotu je golo sranje, pare, posao, karijera, pa donekle i deca jer kad izrastaju u ljude ne prepoznajes ih.
 

Back
Top