Zene i starenje?

svadja je pocela oko toga kad je on prokomentarisao gledaj majku, zeni cerku, na sta sam ja odgovorio da to ne mora da znaci. Onda smo usli u diskusiju o genima itd. Da skratim pricu on je rekao kako postoje ljudi sa losim genima i sa dobrim genima

pa ako veruje u svemocnu genetiku, neka pogleda i oca... :lol:

genetika ima uticaja, ali i nacin zivota ima uticaja...
 
Veceras sam imao jednu raspravu sa drugarom. Naime, svadja je pocela oko toga kad je on prokomentarisao gledaj majku, zeni cerku, na sta sam ja odgovorio da to ne mora da znaci. Onda smo usli u diskusiju o genima itd. Da skratim pricu on je rekao kako postoje ljudi sa losim genima i sa dobrim genima, a kao drastican primer naveo je Rome. Sto je po meni apsurdno jer ako neko ima los kvalitet zivota ne znaci da ima lose gene.

Sada interesuje me vase misljenje koliko zavisi od gena kako ce zena izgledati pod stare dane a koliko od kvaliteta zivota? Mislim znam da geni igraju vitalnu ulogu, ali on je uzeo glup primer za Rome. Nisam rasista, mlade Romkinje izgledaju podjednako lepo kao i sve ostale devojke, mada u starosti uglavnom je situacija drugacija, ali to je po meni vise los kvalitet zivota nego geni.

Vase misljenje?

P.S. Postavio sam je na Ljubav i seks zato sto se tice izgleda.

Posteno...tesko da nadjes cigancicu preko 40, da je vitka...sve se naprave na burenceta...isto je i sa crnkinjama... Mislim da to nema veze sa nacinom zivota...
Generalno, izgled zene/muskarca u poznijim godinama zavisi i od gena i od nacina zivota, podjednako... Jer znam tetke koje imaju 50 a izgledaju kao da imaju 25...ali celog zivota nisu digle teze od kasike... Takodje i obrnuto...mladje zene, koje je zivot sibao i izgledaju starije nego sto jesu...to pogotovo vazi za zene na selu...
 
Možda je ružno, ali je istinito. Osim u slučaju da je zbog raznih spoljašnjeg delovanja došlo do ružnoće, geni su ti koji su krivi. Samim tim su ti geni loši i inferiorni, jer pripadnici drugog pola svakako više žele one koji imaju superiornije gene.

e jbm ti ja moderatore kojima je post koji objasnjava kakvi su to "losi geni" protiv forumskih pravila
a djeljenje ljudi na superiornije i nize po genima sasvim normalno.... :roll:
 
e jbm ti ja moderatore kojima je post koji objasnjava kakvi su to "losi geni" protiv forumskih pravila
a djeljenje ljudi na superiornije i nize po genima sasvim normalno.... :roll:

Slike koje si postavila a koje su obrisane su bolesne.
Razumem ja sta si htela da dokazes.
I moglo je da se izvede i bez onih fotografija.
Spretna si ti s recima, ne bi ti ih zafalilo.
 
ma dok je Krstarice ja se ne brinem :) :hahaha:

profilepic13909_8.gif
 
Slike koje si postavila a koje su obrisane su bolesne.
Razumem ja sta si htela da dokazes.
I moglo je da se izvede i bez onih fotografija.
Spretna si ti s recima, ne bi ti ih zafalilo.

pa slike jesu bolesne jer su djeca na njima bolesna... :roll:
ako kazete za ruzne ljude da imaju lose gene, stavili ste znak jednakosti izmedju onih koji su ruzni i onih koji imaju hromozomske aberacije (sa slika)
to moze da uradi samo ekstremno nekulturna osoba ili ekstremno neobrazovana osoba
 
a izvini unsaie
a šta su loši geni nego
geni sa simultanim poremećajima na sebi
to jest aberacijama
tako da
naslediti ih ili dobiti spontano
isto se hvata
kroz par generacija oštećenje gena će se manifestovati na telu/licu
i to ne sigurno u privlačnom obliku

mada bih ja lepotu povezala sa stanjem mozga
i to ne ono lepota je očima onog ko gleda
nego nešto u fazonu Ateh, hazarske princeze
ona je umela da našteluje crte lica snagom uma i da bude lepa
dokazano je da ljudi koji dugo žive zajedno poprimaju neke karakteristike izgleda
svog partnera
jer kada gledaš nečije lice dugo vremena
spontano, nesvesno mozgom oblikuješ fizičku realnost
isto kao kada skidaš nečije pokrete pa počinješ da ličiš na njega..
sve izvire iznutra..

ja znam kako meni oči postaju mačkaste
kada mislim na njega
:rumenko:
 

Back
Top