Zene i razlozi za svadjanje

inace ovo je samo jedan od bezbroj primera ,ovo je samo vrh ledenog brega , sa zenom cete se osecati kao u "danu mrmota" , uvek ce vas cekati da zabode poen , i bice bez milosti , cekace vas na svakom cosku da prospe te diiiiivne mudrolije :flert:
 
Nas 5 prijateljica smo od skoro poceli da jednom mesecno analiziramo nase brakove. To je nekako doslo jer je jedna od nas imala bas dosta svadja sa muzem i razmisljala je o razvodu. Elem, tako se mi ogulismo jedna pred drugom i dosle smo do zakljucka da izmisljamo razloge za svadju onda kada nam nesto treba a ne dobijamo to i naravno zenska posla necemo da kazemo sta nam je potrebno nego provociramo svadju. I to uopste nije do vas dragi nasi muskarci vec smo mi tako skrojene. Pomalo nakrivo ;)
 
Naletim juce na ovu galeriju slika:

http://imgur.com/gallery/Vxa3T

U kojoj muskarci opisuju neke od nerazumljivih razloga zasto su se njihove devojke svadjale sa njima. Sad, ima tu svakojakih iraconalnih razloga, pa ajde da vidimo ima li istine u tome.
Muskarci, secate li se vi situacije da ste se raspravljali sa zenom, devojkom oko neke potpune nebuloze.

Meni se cini, mozda gresim, da cesce zene potezu neke razloge za svadju koji nisu bas najracionalniji, da li je to tako i zasto?
Naravno, ne sve zene, ali one koje potezu te neracionalne razloge, sta je sa njima i zasto to potezu, sta je njigov problem?

Ima li muskaraca koji potezu isto tako neke nebulozne razloge za svadju ili to zene ipak cesce rade i zasto?

Pitam se šta muškarci rade kad dobiju iracionalan razlog za svađu od svoje partnerke? :lol:
uglavnom su svađe i rasprave odraz nezrelosti i kompleksa
sve može da se reši u pet poteza ako su ljudi racionalni.
nezavisno od toga ko prvi započne i šta je uzrok
 

Back
Top