Žene i priroda

A nakon "parenja" eto vam ih deca pa ih same odgajajte, molim lepo.
Otkud ti znas da nisam najjaci :lol:. Uzgred ako zelis alfu moras i sama da budes alfa...
Ne znam, samo citam napisano i zakljucujem. Najjaci ce decu da povede sa sobom, drugacije nesumnjivo dovodi u pitanje svoju jakost.
Insistiranjem na alfa-zeni, automatski pobijate sopstvenu poziciju koju Zoro zagovara (parenje sa vise zenki) jer takva zene nece biti podredjena nicijoj "prirodi". U najboljem slucaju moze da bude dogovor oko parenja na sve strane, pa kom opanci kom obojci. :lol:
tako je
samo što su sada vremena takva da se ne ide na dvoboj mačevima, već mejlovima, vajberima, fejzbucima..

...sto ce reci da se mozak ne moze zaobici, niste bas tolike zivotinje kao sto zelite da sebe predstavite.
I slazem se sa onima koje su napisale da je samo pametan muskarac seksi muiskarac. Glupavi su sasvim svesno zloupotrebljeni od zena. :mrgreen:
 
Ne znam, samo citam napisano i zakljucujem. Najjaci ce decu da povede sa sobom, drugacije nesumnjivo dovodi u pitanje svoju jakost.
Insistiranjem na alfa-zeni, automatski pobijate sopstvenu poziciju koju Zoro zagovara (parenje sa vise zenki) jer takva zene nece biti podredjena nicijoj "prirodi". U najboljem slucaju moze da bude dogovor oko parenja na sve strane, pa kom opanci kom obojci. :lol:


...sto ce reci da se mozak ne moze zaobici, niste bas tolike zivotinje kao sto zelite da sebe predstavite.
I slazem se sa onima koje su napisale da je samo pametan muskarac seksi muiskarac. Glupavi su sasvim svesno zloupotrebljeni od zena. :mrgreen:

mozak čine šoferšajbna, gas, menjač i kočnica..

ono što čine motor i volan, na drugom su mestu..
 
...po ovome ispada da se kocnica lako kontrolise; dzaba onda i motor i volan kad se zakoci u mestu. :lol:

ne ispada.
Ispda da se (zbog iebene kulture, vaspitanija isl,) neprestano drži noga i na gasu i na kočnici. A svi znamo kuda to vodi - šlajfovanju u mestu, dok gume ne puknu..

- - - - - - - - - -

evo ne znam..ali meni je žalosno kad neka žena sebe smatra lavicom (:
jadne lavice..
možda da se identifikujemo sa nekim mikroorganizmima? ili nečim sličnim? vidim ima mnogo paramecijuma i sl.

lavice samo da im ideš niz dlaku i da ih abažavaš
čim nešto malo protiv..odma se frnde u pitčkuma..
mene su nekako uvek gotivile baš lavice, da ne kažem baš ono puštale balu..tojest obeznanjivale se ..a ja? nula poena.

dal je do mene..? da li je to dobro..da nije preterano..
 
ne ispada.
Ispda da se (zbog iebene kulture, vaspitanija isl,) neprestano drži noga i na gasu i na kočnici. A svi znamo kuda to vodi - šlajfovanju u mestu, dok gume ne puknu..
- - - - - - - - - -
lavice samo da im ideš niz dlaku i da ih abažavaš
čim nešto malo protiv..odma se frnde u pitčkuma..
mene su nekako uvek gotivile baš lavice, da ne kažem baš ono puštale balu..tojest obeznanjivale se ..a ja? nula poena.

dal je do mene..? da li je to dobro..da nije preterano..

A kuda vodi gas do daske i pustena kocnica? U slobodan pad. Mislim, ne kazem ja da nije to ok , ali samo dok ne tresnes o zemlju. Pa posle skupljaj delove, nanovo sastavljaj coveka, ovaj, zivotinju. :lol:

Do tebe je, to sa lavicama. Previse vatre na jednom mestu. :)))
 
A kuda vodi gas do daske i pustena kocnica? U slobodan pad. Mislim, ne kazem ja da nije to ok , ali samo dok ne tresnes o zemlju. Pa posle skupljaj delove, nanovo sastavljaj coveka, ovaj, zivotinju. :lol:

Do tebe je, to sa lavicama. Previse vatre na jednom mestu. :)))

i pad je let..:mrgreen:
naravno da vodi u stres, adreanlin..ali i u vetar u kosi i u let iznad kukavičjeg gnezda ;)
jesul lavice isto vezane za vatru? Si sigurna da nisu za travu..:eek:
 
i pad je let..:mrgreen:
naravno da vodi u stres, adreanlin..ali i u vetar u kosi i u let iznad kukavičjeg gnezda ;)
jesul lavice isto vezane za vatru? Si sigurna da nisu za travu..:eek:

O tome pricam i ja...meni je sve to izvodljivo pod uslovom da si skroz bez obaveza...ni zena deca kucni ljubimci orhideje, onda letenje, ne treba kompas, padobran, nista.

Sigurna...vatra, jos ti puta dva...mnogo kume. :lol:
 
parite se životinje svih fela..samo čooorapicu navucite da ne bude pravo parenje (: kobajagi do smrti..kao da je zadnji put (:

čorapkice podrazumevaju "čekaj da .."

a svako čekaj je neprijatelj strasti..:kafa:

- - - - - - - - - -

Prirodno mu je ok, zapravo, o tome i nema sta da se raspravlja, ili tako ili nikako, pa ko voli... :lol:

...procitala sam "hijena", zasto li. :lol:

da zašto..

sigmund-freud-photo.jpg
 
Žene obožavaju muškarce sa velikim i izraženim.... libidom....što su privlačniji ženama, što većem broju žena, to će više da se izlome oko njega...kad tako neki pristane da bude sa njim, takvim, onda polegaju tako, kao lavice po sprženoj travi...u stv. tad su i verne,što se poklapa sa Čiletovom teorijom o varanju..da je ona tu imala ispunjennje, ne bi ti, brale, doživeo da ti švrlja sa strane..
 
Žene obožavaju muškarce sa velikim i izraženim.... libidom....što su privlačniji ženama, što većem broju žena, to će više da se izlome oko njega...kad tako neki pristane da bude sa njim, takvim, onda polegaju tako, kao lavice po sprženoj travi...u stv. tad su i verne,što se poklapa sa Čiletovom teorijom o varanju..da je ona tu imala ispunjennje, ne bi ti, brale, doživeo da ti švrlja sa strane..

Nisam bas sigurna da je to tako, tj da moze biti primenjivo na sve zene. Privuce me neciji izgled, ali ukoliko se ispostavi da muskarac (po mojim subjektivnim merilima) nije dovoljno inteligentan, da ne kazem glup - ide automatsko hladjenje. Isti slucaj je i sa muskarcima, koji dozivim kao previse promiskuitetne ili koji zenu gledaju kao komad mesa.
A i to neko sablonsko, uniformisano, trendovsko ponasanje cini i muskarce i zene neinteresantnim. Svi sa istim forama, istog stila, sa istim uletima, dosadno.
 

Back
Top