Žene bez brusa

Juče sam se posvađalo u prevozu sa ženom koja je bez brusa sedela do mene.
Bradavice su toliko štrčale ispod uske majice da sam mislio da će me udariti u oko.
A moje oko, kao gravitacijom privučeno, ne može a da se ne okreće u tom smeru.

Kad sam je zamolio da sledeći put obuče brus, rekla mi je da žene same biraju da li da nose ili ne.
I da, verovatno, ne volim žene.

Mislite li da je u pravu ili je samo nepristojna?

:D
.
.
.
.
.
.
.
Inspirisan sličnom temom sa ptf-a Žene, izmislio sam ovu priču, analognu sličnoj :D
Да је прича истинита то би био еклатантан пример сексуалног узнемиравања и жена би морала или да позове полицију или да те слика, па да те они јуре.
У превозу је твоје да платиш карту и превезеш се што пристојније можеш до тачке А до тачке Б, а не да глумиш иранску "ћудоредну" полицију.
Своју жену покушај да убедиш како да се облачи, а остале, поготово непознате, заобиђи у широком луку.
 
Да је прича истинита то би био еклатантан пример сексуалног узнемиравања и жена би морала или да позове полицију или да те слика, па да те они јуре.
У превозу је твоје да платиш карту и превезеш се што пристојније можеш до тачке А до тачке Б, а не да глумиш иранску "ћудоредну" полицију.
Своју жену покушај да убедиш како да се облачи, а остале, поготово непознате, заобиђи у широком луку.

Tema je sprdnja na slicnu temu, na konto zezanja muskaraca :D
 
Ja mrzim brus. Čim uđem u kuću prvo perem ruke a onda odmah skidam brus.
Dok je hladno vreme i nosi se deblje stvari, dukserice, dzemperčići... nosim brus vrlo retko.

Kad je toplo i nosi se lagsna garderoba povedem malo računa. Ali nije mi strano da strčim u prodavnicu da dokupim nešto bez brusa.
Ua brusevi.

P.S. jedna moja prijateljica ima bradavice kao smoki i ona ne moze takav lukauz sebi da dozvoli. Mora da ga odene kad krene napolje.
 

Back
Top