Žene bez brusa

ugasi ovo

the-chap-ctyxx-3735aa.gif
Live from heaven! 😇

Ljudi ne cene ručne radove. Moja baba je odevala celu familiju tkanjem i pletenjem svojevremeno.
Doduše, tad brus nije bio ni izmišljen ili dostupan sirotinji iz brda, pa nije zapamćeno da je nekom smetalo što žena ide bez njega okolo.

ono je bila moja mala pošalica, taman posla da ne cenim te ručne radove

kao dete sam vazda žvakao uštirkane miljeje koje moja majka postavila na raznim stolićima

u principu, šećerom su najlakše udrvili heklano da ne bude klimavo

eto...

ono je bila moja mala pošalica, taman posla da ne cenim te ručne radove

kao dete sam vazda žvakao uštirkane miljeje koje moja majka postavila na raznim stolićima

u principu, šećerom su najlakše udrvili heklano da ne bude klimavo

eto...
Malo je ljudi to primetilo! Hahaha, žvakao šustikle!
Da ti bude manje neugodno, rano u detinjstvu sam žvakala krajeve jorganske navlake.
Ne palac, ne išta drugo, ali se posteljina redovno prala samo jer to radim svaku noć.

Juče sam se posvađalo u prevozu sa ženom koja je bez brusa sedela do mene.
Bradavice su toliko štrčale ispod uske majice da sam mislio da će me udariti u oko.
A moje oko, kao gravitacijom privučeno, ne može a da se ne okreće u tom smeru.

Kad sam je zamolio da sledeći put obuče brus, rekla mi je da žene same biraju da li da nose ili ne.
I da, verovatno, ne volim žene.

Mislite li da je u pravu ili je samo nepristojna?

:D
.
.
.
.
.
.
.
Inspirisan sličnom temom sa ptf-a Žene, izmislio sam ovu priču, analognu sličnoj :D
Ma ti li si širio noge pored mene?🤣

Juče sam se posvađalo u prevozu sa ženom koja je bez brusa sedela do mene.
Bradavice su toliko štrčale ispod uske majice da sam mislio da će me udariti u oko.
A moje oko, kao gravitacijom privučeno, ne može a da se ne okreće u tom smeru.

Kad sam je zamolio da sledeći put obuče brus, rekla mi je da žene same biraju da li da nose ili ne.
I da, verovatno, ne volim žene.

Mislite li da je u pravu ili je samo nepristojna?

:D
.
.
.
.
.
.
.
Inspirisan sličnom temom sa ptf-a Žene, izmislio sam ovu priču, analognu sličnoj :D
Духовито питање, али мораш боље измислити причу. Сједила је ДО ТЕБЕ, а браџе само што те не убодоше у око? Па како ТИ то сједиш у бусу кад су ти браџе жене која сједи ПОРЕД тебе тик испред очију? :rotf:
У датој поставци, ти треба само да поред ње сједнеш нормлано и нећеш видјети ни да ли има сисе, а камоли брус. :lol:

Духовито питање, али мораш боље измислити причу. Сједила је ДО ТЕБЕ, а браџе само што те не убодоше у око? Па како ТИ то сједиш у бусу кад су ти браџе жене која сједи ПОРЕД тебе тик испред очију? :rotf:
У датој поставци, ти треба само да поред ње сједнеш нормлано и нећеш видјети ни да ли има сисе, а камоли брус. :lol:
Oči si mu na federe kad to vidi

Jer se ukrućenje širi na okolinu :roll:
:hahaha:
А онда се та околна укрућења преносе и на друге браџе с којих се опет шире по околини... и тако имамо епидемијско ширење укрућења, а од имунитета крда ни к. :lol:
Дакле, брус му дође као маска која спречава епидемију! :rotf:

Žena bira dali će ga nositi ili ne. Ne smeta mi ni jedno ni drugo a i zašto bi, mada više volim majice ispod kojih nema ništa. Pozdrav za sve koleginice bez a i one sa brusom... :heart:

ja leti kolko puta ne nosim gace
a nosim recimo lanene bermude
i ja sad treba da brinem dal mi se vidi ili ocrtava penizt...
vazi :O
oni koji ce da brinu o mom hursu, pa nek brinu iebg, ako nemaju o cemu drugom
meni to svakako nije problem

cesto ni majicu ne nosim
a i na terasi sedim go
i torbicu me nekad mrzi da nosim
a umem i bos da idem
i sad mene treba da bude briga ko i zasto gleda i sta misli

Back