Žena zmaj

Šta je žena zmaj? Neka patetična fraza za dizanje samopouzdanja ili neka superkeva koji dvoje dojji, dvoma objašnjava matematiku i fiziku, a za još troje pegla, istovremeno; neka biznis ajkula ili ono staro - kuvarica, kurrva i dama, na prigodnim mestima?
Sa ženom 'zmajem' nije uvek jasno hoće li te pojesti, pred tobom raširiti noge, ili tebi samom raširiti noge. Takav mesožder je sklon u svakom trenutku zadovoljavanju svih triju kategorija, te je teško odrediti treba li se čuvati, ili prići.
No, najpametnije je ne šaliti se već se kloniti, ako već nemate nekog neodloživog posla. Osim ako ste skoro radili horoskop, pa znate u kojoj kući vam je svaka planeta u konjukciji sa pratećim prstenovima.
Iz mog iskustva, obično su male, nabijene i naopake. Katkad jako ružne, katkad neobično lepe. Uvek postoji ta drakonska dualnost, kako i kovanica nalaže.
 
Retko pomislim da je neko bas zmaj...recimo, mislim to o zenama koje su napravile Monu...o zeni, koja mislim ima cetvoro dece osnivac PS...kada cujem tako nesto pomislim koliko je tesko u nekom Cacku napraviti nekakvu modu i gurati to gurati dok ne dodjes do Malte i Moskve....ja se tome vise divim od bilo kog akademskog, porodicnog, kakvog god uspeha...ovo mi je neki rizik za koji skidam kapu...
O mnogim zenama to mislim, ima jedna, profesor filozofije inace, sto pravi luksuzna pakovanja dzemova...isto se probila u inostranstvu puno...volim zene koje rizikuju, ima jedna devojka koja je podigla kredit za master, dizajner jahti...to je out of space za Srbiju, otisla je u Italiju i danas je jako uspesna...Angelina Atlagic isto, obicna zena a cepa stvari po svetu...pa Ruska Bergman, dete iz Takova, ekonomista, nista posebno, dogurati svojim rukama do americkog Vogue-a u struci koja i nije tvoja to pokazuje veliki talenat i veliku stabilnost, veru, snagu...to su ljudi koji su potpuno sami uspeli, nema porodice, nema muskaraca, imaju neku viziju i rade na njoj...svaka cast
 
Za bolje se nije znalo...u stara vremena su svi tako ziveli...prirodna selekcija je radila svoje...meni je neverovatno da se u danasnje vreme neko smatra zmajem ako ima kancelarijski posao od devet do pet i dvoje dece...sta je prosek ako je to zmaj?
 
Meni to losa asocijacija n'a muskobanjaste zene koje su uzele stvari u svoje ruke I sve postizu ali nikako da zastanu I kazu eee luda zeno sta se cimas bzvz
Nekako mislim da I kad izadju u kafanu (jer zmajevi ne idu po klubovima) one razmisljaju "sutra da kupim 20kg kajsija bice za deem dosta.i da posaljem ove moje n'a more Pa da se bacim n'a krecenje"
Ma bezi bre ne bi mi takva nikad bila drugarica
 
Zena zmaj ne postoji ako ne postoji muskarac kilavac, pi..zda ili pi... u dushi...
Tek onda postoji zena zmaj, kao rezultat reagovanja zene na nedostatak u okruzenju.

Zena zmaj je reakcija odgovorne zene koja se zbog okolnosti , a u savremeno vreme zbog mentalne sugestije u izboru muskarca, nasla u okruzenju gde su sve jajare osim nje...

Treba razlikovati zenu zmaja od vamp zene ili zene zmije...
Vamp zena je zena koja mistifikuje svoju sekusalnost, postaje vampir muskog seksipila, tako povecava svoj i istovremeno umanjuje njihov.
Tako realizuje biovlast, nadmoc i razara svaki sistem vrednosti koji nije na iracionalnoj pozudi.

Zena zmija je podmetac, mimikrija, fatamorgana, manipulator, sve to u jednom...ali izvezbana da upakuje svaku svoju mimikriju u podnosljiv paket, tako da prodaje i mladez na lizu kao seksi detalj. Slicnost sa zenom zmajem je samo u jednoj stvari....Zena zmija ne sme i ne dozvoljava da se javi dug period bez aktivnosti, jer onda pocne zaludan mozak da razmislja i gubi se moc mimikrije i opsene koju zena zmija neguje i na kojoj zivi.
Isto to naizgled radi i zena zmaj, ali iz sasvim drugih razloga, jer jednostavno postoji stalno neka potreba da se nesto unapredi i uradi...a ne radi dozivljaja promene ....ili dogadjaja promene, nego radi rezultata promene...
 
Retko pomislim da je neko bas zmaj...recimo, mislim to o zenama koje su napravile Monu...o zeni, koja mislim ima cetvoro dece osnivac PS...kada cujem tako nesto pomislim koliko je tesko u nekom Cacku napraviti nekakvu modu i gurati to gurati dok ne dodjes do Malte i Moskve....ja se tome vise divim od bilo kog akademskog, porodicnog, kakvog god uspeha...ovo mi je neki rizik za koji skidam kapu...
O mnogim zenama to mislim, ima jedna, profesor filozofije inace, sto pravi luksuzna pakovanja dzemova...isto se probila u inostranstvu puno...volim zene koje rizikuju, ima jedna devojka koja je podigla kredit za master, dizajner jahti...to je out of space za Srbiju, otisla je u Italiju i danas je jako uspesna...Angelina Atlagic isto, obicna zena a cepa stvari po svetu...pa Ruska Bergman, dete iz Takova, ekonomista, nista posebno, dogurati svojim rukama do americkog Vogue-a u struci koja i nije tvoja to pokazuje veliki talenat i veliku stabilnost, veru, snagu...to su ljudi koji su potpuno sami uspeli, nema porodice, nema muskaraca, imaju neku viziju i rade na njoj...svaka cast

Što sam starija sve manje verujem u to...
Čujem za neke ljude uspeli su, vau... oduševim se zaista... pa posle nekog vremena saznaš kako je taj neko uspeo... i uvek bude uz pomoć nekog, vrlo često nemoralno ili protivzakonito...

Inače ne verujem u žene zmajeve, zmije, vamp itd... sve su to kompleksi ili nedostatci nečega :aha:

- - - - - - - - - -

Za bolje se nije znalo...u stara vremena su svi tako ziveli...prirodna selekcija je radila svoje...meni je neverovatno da se u danasnje vreme neko smatra zmajem ako ima kancelarijski posao od devet do pet i dvoje dece...sta je prosek ako je to zmaj?

Prosek su žene od 35 sa ili bez posla, bez porodice, bez dece, jure nešto... pa po izboru karijeru/ljubav/nove vidike/lepotu/znanje... itd...
 
Šta je žena zmaj? Neka patetična fraza za dizanje samopouzdanja ili neka superkeva koji dvoje dojji, dvoma objašnjava matematiku i fiziku, a za još troje pegla, istovremeno; neka biznis ajkula ili ono staro - kuvarica, kurrva i dama, na prigodnim mestima?


the_dragon_lady_by_youxiandaxia.jpg
 

Back
Top