Žena i pivo - kako reagujete?

A onda pravac fotke forumaša, da dočekam komentare :rotf: : žensko, prosvetni radnik, ženamajkakraljica :rotf: i autošovinista bre :rotf: neprava Srpkinja jer prave Srpkinje ne piju pivo iz limenke :D

Чуј, моја баба је правила домаће пиво сваког месеца, јер није било дуготрајно, али нико га није пио.

Питао сам се ко га попије... :aha:
 
Pijem ponekad, jer to je Đavo, nema doktora, ali ne više ne na javnim mestima i samo od vikenda do vikenda. Često ne mogu da iščekam, ali-"Životinjo, stani, veća sam JA zverka od tebe!", ja sam Bogovo dete koje se prosto zaigralo.
Nedeljno uživam u alkoholu. Jednom u nedelju dana, pa spavam do podne. Grozna sam!
Ma, briga me jer su grozni mnogi, ali se uopšte ne deranžiraju.

Hoces sa mnom na pivce? :flert:
 
Nego... da nešto demistificiramo.

Vjeruje li ijedna žena da se muškarac može napiti od piva, osim ako nije neki mladi, neiskusni junac?

Vjeruje li ijedan muškarac da se žena može napiti od piva, osim ako nije neka mlada, neiskusna junica?

Meni je iskreno rečeno zastrašujuće, da uopće postoje ljudi koji se mogu napiti od piva...

Piješ, krećeš se, znojiš se, pišaš, ujutro imaš glavobolju... ali ne radi kako treba.
To su neke anomalije, od takvih valja bježati, popio si a nije proradilo.
Finch je to najbolje rekao:

 
Odkad znam za sebe, dobre P reklamiraju pivo 🍻

1715548396097.jpeg
 
Aha, nisam stigla da ispratim, za sad sam došla do toga da ih žena sa pivom u ruci spušta. Fizički i psihički.
Ti spuštaš svakako, s pivom ili bez u ruci.
Dovoljno da se samo pojaviš i svaka kita kljokne i uvene.
Kao moja pokojna baba Pavka, u stanju je upropastiti najljepši trenutak u životu.
Negi, da te pitam nešto, ali da mi odgovoriš onako pošteno, čovečanski - zbog čega radiš to?
 
Ti spuštaš svakako, s pivom ili bez u ruci.
Dovoljno da se samo pojaviš i svaka kita kljokne i uvene.
Kao moja pokojna baba Pavka, u stanju je upropastiti najljepši trenutak u životu.
Negi, da te pitam nešto, ali da mi odgovoriš onako pošteno, čovečanski - zbog čega radiš to?
Idi izigravaj profajlera i šilji se na svojim kolegama.
A da, s njima si korektan i pun poštovanja i kad ne treba.
"Tabe, tabe, jel ti nije teško...
Hvala ti unapred
:rumenko:
"
I ko zna šta još

Ali zato si našo mene da smaraš.
Greška

E da, boli me uvo za tebe i tvoje organe. :cool:
 
Kako reagujete kad vidite ženu sa pivom u ruci ? Juče sam sedela sa drugaricom, njenim dečkom i tu nam se pridružilo neko njegovo društvo. . Bilo mi je jako smešno kad se potegnula ova tema nakon što sam ja otvorila limenku piva, bila sam isprozivqna kao i čitav ženski rod što pijem pivo 😂 kao da sam ne znam ni ja šta uradila ! A to je jedino alkoholno piće koje volim znači ili pivo ili voda
Pa da čujem, šta mislite forumaši, čemu predrasude, kad je to samo piće
Enjoy your beer. Cheers

Roy Orbison-Yo Te Amo Maria

 
Kako reagujete kad vidite ženu sa pivom u ruci ? Juče sam sedela sa drugaricom, njenim dečkom i tu nam se pridružilo neko njegovo društvo. . Bilo mi je jako smešno kad se potegnula ova tema nakon što sam ja otvorila limenku piva, bila sam isprozivqna kao i čitav ženski rod što pijem pivo 😂 kao da sam ne znam ni ja šta uradila ! A to je jedino alkoholno piće koje volim znači ili pivo ili voda
Pa da čujem, šta mislite forumaši, čemu predrasude, kad je to samo piće
Pošto spada u slabija to mogu. Popijem ponekad ali ne umem iz limenke , ne umem ni lepo da je otvorim. Sipa se u čašu i tako pijem.
Obično se obraduju svi.
 
Kako reagujete kad vidite ženu sa pivom u ruci ? Juče sam sedela sa drugaricom, njenim dečkom i tu nam se pridružilo neko njegovo društvo. . Bilo mi je jako smešno kad se potegnula ova tema nakon što sam ja otvorila limenku piva, bila sam isprozivqna kao i čitav ženski rod što pijem pivo 😂 kao da sam ne znam ni ja šta uradila ! A to je jedino alkoholno piće koje volim znači ili pivo ili voda
Pa da čujem, šta mislite forumaši, čemu predrasude, kad je to samo piće
Па ако волиш пиј, чуш испрозиван цео женски род, будачаштине
 

Back
Top