Здравој породиљи ампутирали ногу и одстранили материцу!

Да ли би сте се осветили ако би вам лекар унаказио жену/мужа?

  • Да

  • Не

  • Можда

  • Да

  • Не

  • Можда


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam procitao,da je zena imala urodjenu manu krvnih sudova i da je imala ogromne vene na nogama,cak joj je preporuceno da ni u kom slucaju ne sme ponovo ostati trudna,jer bi joj svaka nova trudnoca mogla ugroziti zivot...nazalost,bas to se i desilo.:sad2:

Ne branim lekare,ali ovo je stvarno specifican slucaj...inace ovaj Pavlovic je stvarno dobar i cenjen lekar, za to znam jer mi je vencani kum isto lekar-hirurg.

I ja imam ihaj rodbine i prijatelja koji su lekari i to većina doktori medicine, pa sam opet realna , a ne emocionalna , kada je ta profesija u pitanju , a naročito danas:confused:

Nisam videla to za krvne sudove ali da li si ti video ovaj deo :

citat:
....

On navodi da je u četvrtak 26. marta zbog sumnje da joj je konac od serklaža naprsao odvezao u Klinički centar i posle pregleda dežurni doktor rekao je da je sve u redu i da će bez problema ući i u deveti mesec trudnoće. Olivera je ostala na odeljenju
............

:confused:
 
I ja imam ihaj rodbine i prijatelja koji su lekari i to većina doktori medicine, pa sam opet realna , a ne emocionalna , kada je ta profesija u pitanju , a naročito danas:confused:

Nisam videla to za krvne sudove ali da li si ti video ovaj deo :

citat:
....

On navodi da je u četvrtak 26. marta zbog sumnje da joj je konac od serklaža naprsao odvezao u Klinički centar i posle pregleda dežurni doktor rekao je da je sve u redu i da će bez problema ući i u deveti mesec trudnoće. Olivera je ostala na odeljenju
............

:confused:

Nisam video..nadam se da ce ta komisija stvar isterati do kraja.
 
A i rezultati ankete su laž.

Zamislite kada bi se svaka greška ljekara svetila mimo zakona?
Ne bi imali ljekara jer bi dobar dio bio pod zemljom...

Dakle manite se toga osvetio bih, ubio, zaklao bla bla bla :thumbdown:

:eek:...hej bre , lakše malo...nije ovo MNE, ovo je Srbija i ovde se sveti svim zakonskim, pravnim i raspoloživim sredstvima, a ne Ćakijama i kamama:evil:
:cool:
 
:eek:...hej bre , lakše malo...nije ovo MNE, ovo je Srbija i ovde se sveti svim zakonskim, pravnim i raspoloživim sredstvima, a ne Ćakijama i kamama:evil:
:cool:

A ovo u anketi je podrazumijevalo osvetu zakonskim, pravnim i raspoloživim sredstvima? :roll:
Ako je tako, onda to nije osveta, već jednostavno poštovanje zakona...i u Crnoj Gori...i u Srbiji...i u SAD-u...i u...:bye:
 
Ovde je izneto jako malo relevantnih podataka za objekstivno prosuđivanje, a o nekom stručnom medicinskom prosuđivanju i proceni da ne govorim.

Pre par godina u jednom našem tek renoviranom porodilištu, desio se smrtni slučaj, preminula je porodilja na porođaju, beba je spašena. I u prvi mah digla se strašna halabuka na lekare, medicinsko osoblje, bolnicu, međutim ispostavilo se, da je ta inače mlada porodilja, imala ozbiljno srčano oboljenje i preporuku kardiologa da ne ostaje u drugom stanju. Njen suprug i porodica, pokušali su ovu činjenicu da zataškaju, međutim stvari su ubrzo izašle na videlo.

Ima još jedna stvar koju današnji čovek prenebregava i misli da su medicina i lekari, svemogući, međutim drevna poslovica kaže - Medicus curat, natura sanat.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top