Zbogom automobili na fosilna goriva

Ne....

Ne funkcionise to neso tako...

Vrlo brzo ce najveci broj tih koji rade u industiji nafte naci poslove u proizvodnji struje ili akumulatora....

Auomobili ce se proizvoditi i dalje, samo na struju. Nece biti tanka za gorivo, .

A nije ni daleko od pameti da Kina na taj nacin vodi jednu vrstu rata protiv Amerike...

Najvece trzite automobila na svetu se ne sme podceniti...

Kraj civilizacije nema veze sa tim.

Blajbi, ja sam vise nego uvjeren da je vec odavno, tehnologija na tom nivou, da se moze proizvesti jeftino elektricno auto, sa visokim stepenom efikasnosti i autonomnosti....tebi cu dati da odgovoris zasto se vec nije preslo na tu koncepciju....
 
Blajbi, ja sam vise nego uvjeren da je vec odavno, tehnologija na tom nivou, da se moze proizvesti jeftino elektricno auto, sa visokim stepenom efikasnosti i autonomnosti....tebi cu dati da odgovoris zasto se vec nije preslo na tu koncepciju....

Zbog "Sedam sestara" koje dominiraju svetom.

Ali, sada je Kina toliko ekonomski i vojno mocna da moze da im pokaze srednji prst.

Do sada to niko nije smeo.
 
Будућност да али не тако брзо како мислите.
Ионако се сва позната налазишта нафте исцрпљују за 30,максимално 40 година.
До тада ће се алтернатива обезбједити...

То да се налазишта нафте исцрпљују за 30-40 година слушамо већ 50 година.
 
Mislim da taj kompleks ne moze da prodre u Kinu...

Kina ce biti LOKOMOTIVA koja ce svet izvuci iz naftnog lobija...

Da,da,zato imaju sa najveceg Ruskog naftovoda DIREKTAN KRAK koji preko granice upumpava milione tona nafte godisnje)))
Ajde bre,sto ste toliko ubedjeni da ce komunizam da vlada svetom...Pa vam je i komunisticko g@vno kao cokolada.

Pa vec sledece godine ce automobili na naftu i benzin u Kini biti zabranjeni.

Daj bre,u zemlji koja ima minimum pola milijarde auta da neko zabrani da se voze...
Nemoj biti smesan.Potrazi prevod ovog klipa,pa onda prosipaj te parole tipa Amerika i Engleska bice zemlja Proleterska...
 
Nafta je obnovljivi izvor energije...

Nista od brzog prelaska na elektroauta...

Све више произвођача прави хибриде, а већ су се појавили и аутомобили на воду. Технологије постоје барем 100 година, али нафтни лоби је сурово кажњавао сваки покушај. Доласком Тесле на тржиште, све се изменило, Елон Маск је направио мега фабрику, највећу на планети, електрични аутомобил са више од 400 км домета сада кошта 30 000 долара. Пуни се највише сат времена са станица бесплатно јер се напајају сунчевом енергијом. Дакле , купиш ауто и не плаћаш гориво за њега, а батерије могу да издрже и до 20 година ако се не силују.
 
Kina, najvece trzisate automobila na svetu, uskoro donosi Zakon o potpunoj zabrani upotrebe automobila na naftu i benzin na celoj svojoj teritoriji!

"Honda" 2018. godine pocinje masivni izvoz elektricnih automobila u Kinu.

I drugi proizvodjaci automobila u svetu se expresno prebacuju na elektroautomobile..

Kraj ere nafte je na pomolu....:worth:

http://www.estrategiaynegocios.net/...ibirá-venta-de-carros-de-combustibles-fósiles

Али не и ...КРАЈ ПЛАНЕТАРНОГ ЗАГАЂИВАЊА...:think:
 
Kina, najvece trzisate automobila na svetu, uskoro donosi Zakon o potpunoj zabrani upotrebe automobila na naftu i benzin na celoj svojoj teritoriji!

"Honda" 2018. godine pocinje masivni izvoz elektricnih automobila u Kinu.

I drugi proizvodjaci automobila u svetu se expresno prebacuju na elektroautomobile..

Kraj ere nafte je na pomolu....:worth:

http://www.estrategiaynegocios.net/...ibirá-venta-de-carros-de-combustibles-fósiles

Jos ce MNOGOOOO govana proci svetskim rekama dok to docekamo
 
Kina, najvece trzisate automobila na svetu, uskoro donosi Zakon o potpunoj zabrani upotrebe automobila na naftu i benzin na celoj svojoj teritoriji!

"Honda" 2018. godine pocinje masivni izvoz elektricnih automobila u Kinu.

I drugi proizvodjaci automobila u svetu se expresno prebacuju na elektroautomobile..

Kraj ere nafte je na pomolu....:worth:

http://www.estrategiaynegocios.net/...ibirá-venta-de-carros-de-combustibles-fósiles

A ti nemas polozenu ni B kategoriju,e zivote...

- - - - - - - - - -

Nece. Nece proci ni 10 godina a vecina automobila po svetu ce biti elektricno.

Srbi su uvek konzeravtivni i uvek pogrese.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...voznju-ali-bi-vise-voleli-da-ih-auto-sam-vozi

Govor mrznje,naravno.
 
Reno TWIZI, vozilo za gradsku voznju.

Bez mejaca.

Autonomija kretanja 100 km u gradu.

Punjenje baterije 1/2 sata.

najv ise prodavano 2012. od elektricnih vozila.

8YFmTBj.jpg
 

Back
Top