Leteći automobili na EKSPU 2027: Predsednik saopštio velike vesti za Srbiju

download (1).jpg
 

ODGOVARAJUĆI na pitanje "Novosti" tokom posete Vojno-tehničkom institutu u Žarkovu predsednik je pomenuo i velike stvari koje očekuju Srbiju pred EKSPO 2027, između ostalog i tzv. leteće automobile.​

Za našu zemlju je velika stvar što će da predsedava Globalnim partnerstvom za veštačku ineligeciju. To govori koliko je Srbija uspela da uradi. I ovo sve što vidite... Ne znam da li smo ikada imai takav napredak. Sve to možemo zahvljajući inteligenciji naših ljudi. Mnogo toga ćemo da dobijemo i naučimo... Nema sumnje da ćemo za EXPO 2027 da dočekamo vozila bez vozača i nadam se, ne bih da budem prvi, ali ako me uvere da je to sigurno, biće to premijera za jugoisotčnu Evropu tzv. letećih automobila - najavio je predsednik.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...-2027-predsednik-saopstio-velike-vesti-srbiju

Da li je on ozbiljan? I da li stvarno vjeriuje u ovo ili?
Potpuno je poludeo kao i narod uostalom, slika i prilika srbije :hahaha:
 

ODGOVARAJUĆI na pitanje "Novosti" tokom posete Vojno-tehničkom institutu u Žarkovu predsednik je pomenuo i velike stvari koje očekuju Srbiju pred EKSPO 2027, između ostalog i tzv. leteće automobile.​

Za našu zemlju je velika stvar što će da predsedava Globalnim partnerstvom za veštačku ineligeciju. To govori koliko je Srbija uspela da uradi. I ovo sve što vidite... Ne znam da li smo ikada imai takav napredak. Sve to možemo zahvljajući inteligenciji naših ljudi. Mnogo toga ćemo da dobijemo i naučimo... Nema sumnje da ćemo za EXPO 2027 da dočekamo vozila bez vozača i nadam se, ne bih da budem prvi, ali ako me uvere da je to sigurno, biće to premijera za jugoisotčnu Evropu tzv. letećih automobila - najavio je predsednik.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...-2027-predsednik-saopstio-velike-vesti-srbiju

Da li je on ozbiljan? I da li stvarno vjeriuje u ovo ili?
Pa, ko ume da maše rukama kao krilima…
 

ODGOVARAJUĆI na pitanje "Novosti" tokom posete Vojno-tehničkom institutu u Žarkovu predsednik je pomenuo i velike stvari koje očekuju Srbiju pred EKSPO 2027, između ostalog i tzv. leteće automobile.​

Za našu zemlju je velika stvar što će da predsedava Globalnim partnerstvom za veštačku ineligeciju. To govori koliko je Srbija uspela da uradi. I ovo sve što vidite... Ne znam da li smo ikada imai takav napredak. Sve to možemo zahvljajući inteligenciji naših ljudi. Mnogo toga ćemo da dobijemo i naučimo... Nema sumnje da ćemo za EXPO 2027 da dočekamo vozila bez vozača i nadam se, ne bih da budem prvi, ali ako me uvere da je to sigurno, biće to premijera za jugoisotčnu Evropu tzv. letećih automobila - najavio je predsednik.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...-2027-predsednik-saopstio-velike-vesti-srbiju

Da li je on ozbiljan? I da li stvarno vjeriuje u ovo ili?
Koga boli ***** za vuciceve bajke i lazi.
 

ODGOVARAJUĆI na pitanje "Novosti" tokom posete Vojno-tehničkom institutu u Žarkovu predsednik je pomenuo i velike stvari koje očekuju Srbiju pred EKSPO 2027, između ostalog i tzv. leteće automobile.​

Za našu zemlju je velika stvar što će da predsedava Globalnim partnerstvom za veštačku ineligeciju. To govori koliko je Srbija uspela da uradi. I ovo sve što vidite... Ne znam da li smo ikada imai takav napredak. Sve to možemo zahvljajući inteligenciji naših ljudi. Mnogo toga ćemo da dobijemo i naučimo... Nema sumnje da ćemo za EXPO 2027 da dočekamo vozila bez vozača i nadam se, ne bih da budem prvi, ali ako me uvere da je to sigurno, biće to premijera za jugoisotčnu Evropu tzv. letećih automobila - najavio je predsednik.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...-2027-predsednik-saopstio-velike-vesti-srbiju

Da li je on ozbiljan? I da li stvarno vjeriuje u ovo ili?
Nije važno da li on veruje, važno je da njegovi maloumni glasači, a posebno maloumni penzosi veruju. Ne opterećuju se oni time otkud, kako, odakle auto pa leti, za njih je misterija i funkcionisanje motora sa unutrašnjim sagorevanjem.
 
Nije važno da li on veruje, važno je da njegovi maloumni glasači, a posebno maloumni penzosi veruju. Ne opterećuju se oni time otkud, kako, odakle auto pa leti, za njih je misterija i funkcionisanje motora sa unutrašnjim sagorevanjem.
Vi se zaebavate sa idejom i eto Vucic odmah ubacio letece automobile u obecanje...
kad drustvo dodje u fazu da vecina voli da bude lagana, sledi potonuce
imamo sns sektu na cijem celu je patoloski lazov, i masu mufljuskih prilepaka koji se okoriscuju hijerarhijski

zdravorazumnoj opoziciji vlast prvo mora da se zgadi, a ne da se gleda koga bi evetualno av potkupio, korumpirao jos

mi tek sad cujemo izjave tipa: "sa njim/a nikad", dok dr nesoj npr. kaze da bi ga branio od izmisljenog majdana, njegov celavi kompanjon vraca vojsku na kim itd

 
Da ali ipak treba opoziciju zvati drugim imenom a ne zdravorazumska....
Posto onaj ko je zdravorazumski , on i ne stize da postane opozicija...
Nije pozicija ali nije ni opozicija..
pa jel vidis, kada ti cak ne dozvoljas ni opoziciji da mu bude opozicija, dokle je drustvo doguralo

ajde gde naci onda zdrav razum?
 
pa jel vidis, kada ti cak ne dozvoljas ni opoziciji da mu bude opozicija, dokle je drustvo doguralo
Pa doguralo je to oportunizma shizofrenizma.....ali to nije kraj, tek ce doci do raslojavanja interesa , plus imacemo i privatizaciju poljoprivrede, pa ce biti sve i svasta.....Kad krene i ako krene prelazak na americki sistem zdravstva, tek onda ce biti jasnije ko ustvari zivi a ko se pati u Srbiji..
 
Pa doguralo je to oportunizma shizofrenizma.....ali to nije kraj, tek ce doci do raslojavanja interesa , plus imacemo i privatizaciju poljoprivrede, pa ce biti sve i svasta.....Kad krene i ako krene prelazak na americki sistem zdravstva, tek onda ce biti jasnije ko ustvari zivi a ko se pati u Srbiji..
od ubedjivanja da smo na pravom putu koji nema alternativu do faze gde ti kazes da je put beskonacan - apatija, ti nisi opozicija, i zato ne das drugima da budu, vec ce tek da budu kada se stvari razjasne, u smislu, jos nije doguralo cara do duvara, uvek moze gore, tek ce da bude stani-pani

setih se milana panica i "promene, promene, promene", u smislu da se stane i presece, ali ne, vama u srbiji je sve ravno, ja mislim da vlada apatija
p.s. jedna kanada nema americki sistem zdravstva, a ti sanjas da ce srbija - mastas, neizvodljivo je, nemoguce je
p.p.s. srbija samo moze da imitira zapad dok se u stvari odrice sama sebe, a imitacija svaka odlazi na djubvriste istorije, ili jesi ili nisi - lav [mislim da sam ti to vec jednom rekao, lave]
 
Poslednja izmena:
kad drustvo dodje u fazu da vecina voli da bude lagana, sledi potonuce
imamo sns sektu na cijem celu je patoloski lazov, i masu mufljuskih prilepaka koji se okoriscuju hijerarhijski

zdravorazumnoj opoziciji vlast prvo mora da se zgadi, a ne da se gleda koga bi evetualno av potkupio, korumpirao jos

mi tek sad cujemo izjave tipa: "sa njim/a nikad", dok dr nesoj npr. kaze da bi ga branio od izmisljenog majdana, njegov celavi kompanjon vraca vojsku na kim itd

Čekaj prvo dinar da vrate, pa će vojsku.
 
Samo smo do letecih automobila dosli, toliki smo "tigar" ili "zmaj".

Neka se spusti Vucic na zemlju, dok smo jedna od vodecih zemalja po inflaciji u Evropi i sve teze se izlazi sa cenama namirnica na kraj, kakav EXPO, kakvi bakrasci, kakvi vozeci ili leteci automobili! Nije to za nas, nije bilo ni do sada, ne mora ni sada, a i ne treba.

Znaš vrlo dobro da neće.
 

ODGOVARAJUĆI na pitanje "Novosti" tokom posete Vojno-tehničkom institutu u Žarkovu predsednik je pomenuo i velike stvari koje očekuju Srbiju pred EKSPO 2027, između ostalog i tzv. leteće automobile.​

Za našu zemlju je velika stvar što će da predsedava Globalnim partnerstvom za veštačku ineligeciju. To govori koliko je Srbija uspela da uradi. I ovo sve što vidite... Ne znam da li smo ikada imai takav napredak. Sve to možemo zahvljajući inteligenciji naših ljudi. Mnogo toga ćemo da dobijemo i naučimo... Nema sumnje da ćemo za EXPO 2027 da dočekamo vozila bez vozača i nadam se, ne bih da budem prvi, ali ako me uvere da je to sigurno, biće to premijera za jugoisotčnu Evropu tzv. letećih automobila - najavio je predsednik.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...-2027-predsednik-saopstio-velike-vesti-srbiju

Da li je on ozbiljan? I da li stvarno vjeriuje u ovo ili?
У Србији 25 000 домаћинстава нема струју,
У Србији 2 360 000 људи нема канализацију (за изградњу исте потребно је 3 500 000 000 $),
У Србији велики број грађана нема пијаћу воду или нема исправну пијаћу воду,
У Србији просечна старост аутомобила 17,34 године,
У Србији се чека на операције свега и свачега,
У Србији више од 1/3 домаћинстава се греје на угаљ,
У Србији процентуално највише деце у Европи обољева од болести дисајних путева због термоелектрана и железаре у Смедереву,
У Србији просечна старост становништва је 43,8 година,
Србија је по величини и утицају организованог криминала трећа у Европи а по укупној стопи криминала друга у Европи,

А наш председник прича о летећим аутомобилима.
Шта рећи.
 

Back
Top