Zbog ovakvih pojedinaca se Srbija muci jos uvek

Pripadnik je srpskog naroda i on kao takav kalja ugled svog naroda, spusta ga na niske grane, u svetu te prepoznaju kao kasapina, zbog takvih se desila Srebrenica, zbog takvih drzava ima problema. A ti posle ovog posta i dalje budi uporan pa pisi kako Srbija ne moze biti odgovorna, ja ne govorim da jeste odgovorna...

JESAM LI JA NEKOGA UBIO ? AAAAAA ? nisam ... e pa tuki me boli za izvesnoga ,.... za to postoje visi sudovi pa nek se bave ... on nije bio poslat od strane Srbije i Srpskoga naroda ... NJEGOV ZIVOT JE NJEGOV IZBOR
Dokle cemo svi da snosimo kolektivne odgovornosti za necija nedela .... bas me zabole i za njega i za 100 ljudi ,.... nije to nas zivot ... MOGAO si postaviti pitanje Dal osudjujemo , ili ne Osudjujemo zlocin ..... a ovo nametanje krivice je idiotluk , uz duzno postovanje

Adio ..
 
Znam da taj sud postoji i da je taj sud nesto sto ne moze da se zaobidje i da sa njim moras saradjivati ukoliko zelis da imas normalan zivot, a ukoliko zelimo da u Dnevniku 2 kada su vesti iz sveta slusamo samo vesti iz Pekinga i iz Moskve ne moramo saradjivati sa tim sudom. Nepravedan je ali svaka sila padne pred pravdom kad-tad.

Da li bi ti zeleo da prokomentarises hapsenje ovog lika o kome je rec na ovoj temi?

ok
prvo ti naslov nije u redu osim drugog dela "Srbija se muči" što je tačno
tačno je da se Srbija muči ali ne zbog ovog čoveka koji je po sopstvenom priznanju ubio 100 muslimana pa potom zapalio.Srbija se muči zbog onih što u Beograd sede i uništavaju zemlju čineći sve da građanima svaki dan bude gori i tezi od predhodnog....ali sve ti to znaš pa da se vratim na ovog čoveka uhapšenog
u tekstu piše koji si naveo da je ubio 100 ljudi ali ne piše koga,mislim da li u borbama ili u svom sopstvenom zverskom pohodu......ako je ovo prvo treba mu dati orden a ako je ovo drugo u pitanju a sve govori da jeste onda treba postupati kao i prema svakom seriskom ubici......dalje piše da su mu pobili porodicu,nije opravdanje i ne moze se koristiti u odbrani ovaga čoveka....druga stvar bi bila da je on pouzdano saznao ko su izvršioci ubistva njegove porodice i onda pobio sve one koji su učestvovali i njiove porodice...na to je imao pravo,pravo osvete-oko za oko zuba za zub,nešto slično ko što su Srbi izvršili odmazdu u Srebrenici ali samo sa imenom i prezimenom koje su prepoznali osim onih 1200 koji sustradali od pripadnika 10. diverzantskog odreda ....dakle prvo utvrditi činjenice i pustiti da o tom sud donesu oni kojima je to posao,ne sudi da tebi ne bi sudili......
 
JESAM LI JA NEKOGA UBIO ? AAAAAA ? nisam ... e pa tuki me boli za izvesnoga ,.... za to postoje visi sudovi pa nek se bave ... on nije bio poslat od strane Srbije i Srpskoga naroda ... NJEGOV ZIVOT JE NJEGOV IZBOR
Dokle cemo svi da snosimo kolektivne odgovornosti za necija nedela .... bas me zabole i za njega i za 100 ljudi ,.... nije to nas zivot ... MOGAO si postaviti pitanje Dal osudjujemo , ili ne Osudjujemo zlocin ..... a ovo nametanje krivice je idiotluk , uz duzno postovanje

Adio ..

Pa izvini ali ja ne namecem nikome krivicu, samo gledam kako funkcionisem, kako funkcionisu ljudi oko mene. To jeste bio njegov izbor ali zbog njegovog izbora i zbog njemu slicnih ti i ja danas imamo puno problema. On nije poslat od strane Srbije i srpskog naroda ali se borio za srpsku stvar, imao je uniformu sa srpskim obelezijima mozda dok je ubijao i palio, on i njemu slicni su krivi a ne narod, ne drzava. I ti se osecas ugrozeno s moje strane, a ja zapravo branim Srbiju i srpski narod ovom temom, Dokazujem da nisu svi krivi, vec pojedinci, bolesni umovi...
 
ok
prvo ti naslov nije u redu osim drugog dela "Srbija se muči" što je tačno
tačno je da se Srbija muči ali ne zbog ovog čoveka koji je po sopstvenom priznanju ubio 100 muslimana pa potom zapalio.Srbija se muči zbog onih što u Beograd sede i uništavaju zemlju čineći sve da građanima svaki dan bude gori i tezi od predhodnog....ali sve ti to znaš pa da se vratim na ovog čoveka uhapšenog
u tekstu piše koji si naveo da je ubio 100 ljudi ali ne piše koga,mislim da li u borbama ili u svom sopstvenom zverskom pohodu......ako je ovo prvo treba mu dati orden a ako je ovo drugo u pitanju a sve govori da jeste onda treba postupati kao i prema svakom seriskom ubici......dalje piše da su mu pobili porodicu,nije opravdanje i ne moze se koristiti u odbrani ovaga čoveka....druga stvar bi bila da je on pouzdano saznao ko su izvršioci ubistva njegove porodice i onda pobio sve one koji su učestvovali i njiove porodice...na to je imao pravo,pravo osvete-oko za oko zuba za zub,nešto slično ko što su Srbi izvršili odmazdu u Srebrenici ali samo sa imenom i prezimenom koje su prepoznali osim onih 1200 koji sustradali od pripadnika 10. diverzantskog odreda ....dakle prvo utvrditi činjenice i pustiti da o tom sud donesu oni kojima je to posao,ne sudi da tebi ne bi sudili......

Oko za oko, zub za zub? Godina je 2010 znas, ti se predstavljas kao velikim Srbinom ali nista bolji nisi od onih koji se prepoznaju po krvnoj osveti, samo to da znas.
 
To sto ti sumnjas je tvoj problem, ne zelim da dokazujem zaista ali cu reci samo da sam ja kao sto vidis registrovan na ovom forumu pre nepuna 2 meseca i ovde sam vrlo, vrlo kratko.

Sirim pravdu, ne razlikujem nista. Sami se vi osecate tako, napadnuto, razlikovano, ja samo sirim pravdu...
Nametati kolektivnu krivicu preko pojedinaca nije sirenje pravde.
Ja licno nemam problema s tim da budem gradjanin sveta, ali mnogi drugi sirom istog imaju i mene razlikuju od sebe i dokle god bude tako, ja cu MORATI da branim svoju stranu, jer je to pitanje opstanka u svetskim vodama.

Ti kazes da Srbiji nije dobro zbog takvih pojedinaca... nije joj dobro zato sto svi drugi hoce da nametnu Srbiji kolektivnu krivicu preko takvih. I u tom slucaju je potpuno nebitno dal' cemo mi sva nasa govna da pocistimo ili ce to da urade medjunarodni sudovi, kampanja je takva da se uvek Srbi vezuju sa teskim zlocincima i time namecu predrasude.
A ti sa ovom tvojom mantrom samo dolivas ulje na vatru. I ako sam gradjanin sveta, ne znaci da moram da se odreknem svog porekla, a jos manje da dozvolim nepravdu nad njim.

Nacionalizam i patriotizam nisu negativne pojave. Kad ti i tebi slicni naucite pravo znacenje tih pojmova, onda mozete da dodjete da nam drzite predavanja.
 
Pa izvini ali ja ne namecem nikome krivicu, samo gledam kako funkcionisem, kako funkcionisu ljudi oko mene. To jeste bio njegov izbor ali zbog njegovog izbora i zbog njemu slicnih ti i ja danas imamo puno problema. On nije poslat od strane Srbije i srpskog naroda ali se borio za srpsku stvar, imao je uniformu sa srpskim obelezijima mozda dok je ubijao i palio, on i njemu slicni su krivi a ne narod, ne drzava. I ti se osecas ugrozeno s moje strane, a ja zapravo branim Srbiju i srpski narod ovom temom, Dokazujem da nisu svi krivi, vec pojedinci, bolesni umovi...

ti ne bi trebao da pravis ovakva poredjenja kada to vec radis ... odjelo ne cini covjeka ... ono sto je na njemu bilo mozda ga nije dostojan , al ko je to moga znati ... rat je odjednom izbio .... slalo se sto vise ljudstva ... pa ne mislis valjda da je svakome radjen detaljni pregled ... Ljudi koji su prirodno rodjeni kao potencilne ubice i samoubice vjesto skrivaju svoju cud ... dok oni koji vremenom polude ... to naglo iskazuju ... al mi nemamo psihicki profil ovoga covjeka pa o tome ne mozemo ni raspravljati....
Mi imamo problema jer je cjeli svet protiv nas , jer smo jedni od rijetkih koji jos nisu potpuno kleknuli pred njima , pa nas "saginju" svim sredstvima .
 
I da se razumemo, za tih 100 muslimana koje je on pobio u ratu, zbog osvete, krivi su i svi oni koji nisu sprecili, a direktno su mogli, muslimane koji su pobili njegovu porodicu, koji su poveli rat protiv Srba, koji su pre toga huskali, podpirivali mrznju, razdvajali ljude, sirili lazi i koji su za vreme rata muslimanskoj strani davali podrsku i ohrabrenje da slobodno ciste Srbe bez bojazni da ce jednom odgovarati.
E krivi su i taki, cak mnogo vise nego egzekutor licno.

I kad pocnes i na takav nacin da gledas stvari, onda takodje mozes da nam ovde drzis predavanja.
 
Oko za oko, zub za zub? Godina je 2010 znas, ti se predstavljas kao velikim Srbinom ali nista bolji nisi od onih koji se prepoznaju po krvnoj osveti, samo to da znas.

znači ko tebe kamenom ti njega hlebom,jel to....pa hleba nemamo da jedemo a kamo li snjim da se gađamo a godina jeste 2010 ali Srbi zive gore nego 1910......i to ne zbog ovog čoveka.......
 
I da se razumemo, za tih 100 muslimana koje je on pobio u ratu, zbog osvete, krivi su i svi oni koji nisu sprecili, a direktno su mogli, muslimane koji su pobili njegovu porodicu, koji su poveli rat protiv Srba, koji su pre toga huskali, podpirivali mrznju, razdvajali ljude, sirili lazi i koji su za vreme rata muslimanskoj strani davali podrsku i ohrabrenje da slobodno ciste Srbe bez bojazni da ce jednom odgovarati.
E krivi su i taki, cak mnogo vise nego egzekutor licno.

I kad pocnes i na takav nacin da gledas stvari, onda takodje mozes da nam ovde drzis predavanja.

Za malo(ali stvarno) da prihvatim sve sto si rekao u postu pre ovog koji sada citiram, ali kada procitah ovaj... Nacionalizam i Patriotizam vode u smrt! Zivela sloboda LJUDIMA koji ne pate od nacionalizma i patriotizma!
 
I da se razumemo, za tih 100 muslimana koje je on pobio u ratu, zbog osvete, krivi su i svi oni koji nisu sprecili, a direktno su mogli, muslimane koji su pobili njegovu porodicu, koji su poveli rat protiv Srba, koji su pre toga huskali, podpirivali mrznju, razdvajali ljude, sirili lazi i koji su za vreme rata muslimanskoj strani davali podrsku i ohrabrenje da slobodno ciste Srbe bez bojazni da ce jednom odgovarati.
E krivi su i taki, cak mnogo vise nego egzekutor licno.

I kad pocnes i na takav nacin da gledas stvari, onda takodje mozes da nam ovde drzis predavanja.

Za malo(ali stvarno) da prihvatim sve sto si rekao u postu pre ovog koji sada citiram, ali kada procitah ovaj... Nacionalizam i Patriotizam vode u smrt! Zivela sloboda LJUDIMA!
 
Мене су муслимани једном спалили али су заборавили да ме убију... И зато их не волим!

Pa nisu te spalili muslimani nego pojedinci, shvati to... Pa ovaj sto je ubio 100 muslimana je izgovor muslimanima da mrze sve pravoslavce, nacionalisti i nerazumne duse s obe strane shvatite da su pojedinci krivi a ne narodi!!! Poenta ove teme je u tome.
Pa ovaj je totalno zakuco....e,unuče unuče,svaka čast...
 
Drzava Srbija ama bas nista nema sa njima. Niti moze Srbija biti odgovorna sta su neki pojedincim cinili u svoje ime.!

A to sto se nama Srbima i Srbiji pripisuje krivica nije zbog toga, vec zbog nekih visih interesa.

A sto se tih "belih andjela" tice, ako jih je bilo vise a sigurno i jeste neka jih pronadju pa neka jim sude, naravno aku su krivi.
:super:
Pripadnik je srpskog naroda i on kao takav kalja ugled svog naroda, spusta ga na niske grane, u svetu te prepoznaju kao kasapina, zbog takvih se desila Srebrenica, zbog takvih drzava ima problema. A ti posle ovog posta i dalje budi uporan pa pisi kako Srbija ne moze biti odgovorna, ja ne govorim da jeste odgovorna...
:hahaha:
Srbija nije odgovorna za dela pojedinaca. Niti je bilo koja drzava na svetu odgovorna za dela koje pocine njeni gradjani. A za one u svetu koji generalizuju i stavljaju u isti kos sve pripadnike jednog naroda me zabole. Po tom osnovu svi narodi su zlocinacki, pre svega svi zapadno evropski. Ko nama ima sta da prebaci ??? Nemci, Francuzi, Englezi, Spanci, Amerikanci, Japanci, Hrvati, Turci ????
 
:super:

:hahaha:
Srbija nije odgovorna za dela pojedinaca. Niti je bilo koja drzava na svetu odgovorna za dela koje pocine njeni gradjani. A za one u svetu koji generalizuju i stavljaju u isti kos sve pripadnike jednog naroda me zabole. Po tom osnovu svi narodi su zlocinacki, pre svega svi zapadno evropski. Ko nama ima sta da prebaci ??? Nemci, Francuzi, Englezi, Spanci, Amerikanci, Japanci, Hrvati, Turci ????

Nije naravno, ali da li sam ja rekao da jeste? Ipak, taj covek jeste makar malcice okaljao ugled srpskog naroda, mozes li se sloziti sa mnom u tome? A koliko je takvih bilo? Saberi sve i sta imas na kraju?
 
Nije naravno, ali da li sam ja rekao da jeste? Ipak, taj covek jeste makar malcice okaljao ugled srpskog naroda, mozes li se sloziti sa mnom u tome? A koliko je takvih bilo? Saberi sve i sta imas na kraju?

imash enromno vishe primera na drugoj strani
neki su danas ugledni drzavnici a do pre 10-ak godina su bili teroristi
kako to ne kalja ugled njhovog naroda?
josh su toboze neke zrtve lol
tako da ta zuta imbecilna zvaka ne pije vodu
mogao je ovaj lik da pobije 10 000 muslimana i bude heroj da je tako zapadu po volji
 

Back
Top