Zbog ovakvih pojedinaca se Srbija muci jos uvek

Не можеш ни са ким улазити у дискусије, ако по обичају лупаш глупости...

Ево да те подсетим:

Бабино... Нити једна тема на којој ти пишеш нема никакве поенте...

http://forum.krstarica.com/threads/356648

Мислим, мени не сметаш ни мало... Штавише...

Ред је мало да насмејеш и форумаше са "Политике" не само оне са "ЉиС"....
 
Не можеш ни са ким улазити у дискусије, ако по обичају лупаш глупости...

Ево да те подсетим:

Бабино... Нити једна тема на којој ти пишеш нема никакве поенте...

:confused::confused::confused:http://forum.krstarica.com/threads/356648:confused::confused::confused:

Мислим, мени не сметаш ни мало... Штавише...

Ред је мало да насмејеш и форумаше са "Политике" не само оне са "ЉиС"....

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:...
 
Не можеш ни са ким улазити у дискусије, ако по обичају лупаш глупости...

Ево да те подсетим:

Бабино... Нити једна тема на којој ти пишеш нема никакве поенте...

http://forum.krstarica.com/threads/356648

Мислим, мени не сметаш ни мало... Штавише...

Ред је мало да насмејеш и форумаше са "Политике" не само оне са "ЉиС"....

Nemas sta da podsecas, ponavljas se. Ja ti na ovo sve mogu reci - nastavi da mi se divis i da pratis moj lik i delo na ovom forumu.
Have a nice day.
 
Pripadnik je srpskog naroda i on kao takav kalja ugled svog naroda, spusta ga na niske grane, u svetu te prepoznaju kao kasapina, zbog takvih se desila Srebrenica, zbog takvih drzava ima problema. A ti posle ovog posta i dalje budi uporan pa pisi kako Srbija ne moze biti odgovorna, ja ne govorim da jeste odgovorna...

Pricam da bih dokazao da su krivi pojedinci, a ne narod. I pisem o cemu mi se pise.


Malo kontradiktorno. :per:
 
Kad bi još to mogla objasniti nekome kome su muslimani pobili celu familiju zato što su bili Srbi. Um se pomrači. Pokušajte se staviti u njegov položaj. Zamislite na kratko da se vama pobili najrođenije (decu koja nisu nikome ništa skrivila).

Da, procitala sam njegovu biografiju i smatram da je trebalo da posle toga ode na ozbiljno i dugotrajno psihijatrijsko lecenje..
 
Malo kontradiktorno. :per:

Ne, nije kontradiktorno. Borio se na srpskoj strani i za srpske interese. Zasto je tesko toliko shvatiti? Nije JNA cinila zlocine u Bosni, Hrvatskoj i na Kosovu. Nisu generali naredjivali ubijanje neduznih, pojedinci kao ovaj o kome je rec na ovoj temi su odgovorni za mucenje Srbije i njenog naroda. Branim srpske interese ali vi i dalje ne primecujete to samo zato sto "prozivam" nekog ko je ubio 100 muslimana, izgleda me posmatrate kao nekog ko staje na muslimansku stranu pa vam se zbog toga ne svidja ono o cemu pisem... Molim vas da pazljivije citate.
 
Ne, nije kontradiktorno. Borio se na srpskoj strani i za srpske interese. Zasto je tesko toliko shvatiti? Nije JNA cinila zlocine u Bosni, Hrvatskoj i na Kosovu. Nisu generali naredjivali ubijanje neduznih, pojedinci kao ovaj o kome je rec na ovoj temi su odgovorni za mucenje Srbije i njenog naroda. Branim srpske interese ali vi i dalje ne primecujete to samo zato sto "prozivam" nekog ko je ubio 100 muslimana, izgleda me posmatrate kao nekog ko staje na muslimansku stranu pa vam se zbog toga ne svidja ono o cemu pisem... Molim vas da pazljivije citate.



vidiš i ti nešto pametno kazeš nego reci što ste onda optuzili ceo vojni i policiski vrh Srbije pred fašističkim sudom u hagu
 
Ne, nije kontradiktorno. Borio se na srpskoj strani i za srpske interese. Zasto je tesko toliko shvatiti? Nije JNA cinila zlocine u Bosni, Hrvatskoj i na Kosovu. Nisu generali naredjivali ubijanje neduznih, pojedinci kao ovaj o kome je rec na ovoj temi su odgovorni za mucenje Srbije i njenog naroda. Branim srpske interese ali vi i dalje ne primecujete to samo zato sto "prozivam" nekog ko je ubio 100 muslimana, izgleda me posmatrate kao nekog ko staje na muslimansku stranu pa vam se zbog toga ne svidja ono o cemu pisem... Molim vas da pazljivije citate.

A, kako objasnjavas Nasera Orica, Tacija, Musu Topalovica....
Ili recimo 2000 pripadnika ustasa u Jasenovcu, koji su vodili glavnu rec u logoru
Imas li obrazlozenje o pojavi Natase Kandic, Sonje Biserko i sl. njima
Sta kazes za Stipu Mesica, Gotovinu, Markaca, Glavasa, Mercepa i sl. njima
Al pazi ne samo sto te pitam za pojedince vec ima tu jedna kvaka (izmedju ostalog)
 
A, kako objasnjavas Nasera Orica, Tacija, Musu Topalovica....
Ili recimo 2000 pripadnika ustasa u Jasenovcu, koji su vodili glavnu rec u logoru
Imas li obrazlozenje o pojavi Natase Kandic, Sonje Biserko i sl. njima
Sta kazes za Stipu Mesica, Gotovinu, Markaca, Glavasa, Mercepa i sl. njima
Al pazi ne samo sto te pitam za pojedince vec ima tu jedna kvaka (izmedju ostalog)

Sve je to smece. Ali ova tema nije o njima.
 
Ne razumem te? Koga sam JA optuzio?


oprosti mozda sam pogrešio ali da li znaš zašto su neki mali ljudi,ljigavi,smrdljivi,deca nesposobnih roditelja,tikve pokondirene,ljudi bez časti i morala a nazivaju se Srbima(jevropejci-magarci) tj govna ljudi pomagali i učinili sve da pošalju kako vojne tako i policiske oficire kojima je jedini zločin bio što su branili svoj narod u antisrpski sud u hagu i sve to odobravali i neke hapsili ne bi li ispunili naloge germanskih plemena sa zapada koji su uvek zlo Srbima nanosili.....
 
oprosti mozda sam pogrešio ali da li znaš zašto su neki mali ljudi,ljigavi,smrdljivi,deca nesposobnih roditelja,tikve pokondirene,ljudi bez časti i morala a nazivaju se Srbima(jevropejci-magarci) tj govna ljudi pomagali i učinili sve da pošalju kako vojne tako i policiske oficire kojima je jedini zločin bio što su branili svoj narod u antisrpski sud u hagu i sve to odobravali i neke hapsili ne bi li ispunili naloge germanskih plemena sa zapada koji su uvek zlo Srbima nanosili.....

Znam da taj sud postoji i da je taj sud nesto sto ne moze da se zaobidje i da sa njim moras saradjivati ukoliko zelis da imas normalan zivot, a ukoliko zelimo da u Dnevniku 2 kada su vesti iz sveta slusamo samo vesti iz Pekinga i iz Moskve ne moramo saradjivati sa tim sudom. Nepravedan je ali svaka sila padne pred pravdom kad-tad.

Da li bi ti zeleo da prokomentarises hapsenje ovog lika o kome je rec na ovoj temi?
 
@Unuce

Mogao bi malo da odsetas na forume raznih Zapadih zemalja, pa da njima tamo malo drzis predavanja o zlocinima njihovih pojedinaca koji maltretiraju ceo svet. Pa kad uspes njih da ubedis bice i nama bolje.

Radim ja to, nemoj da se brines. Svi vi kojima se obracam bi trebali da shvatite samo da ste vi samo ljudi... Svi imaju u svojim redovima otpad.

Ne ,sve je tema, i svi su u njoj.
Ne trazim ti esej ,vec kratak opis .

Mislim sve najgore o tim LJUDIMA, zaboravio si Ramusa Haradinaja. Ne gledam ih kao Hrvate, Bosance i Albance, gledam ih kao pokvarene LJUDE.
 
Koliko si ovde prisutan, cisto sumnjam da radis.
Ako smo svi mi samo ljudi, sto ti onda medju nama razlikujes neke redove?

To sto ti sumnjas je tvoj problem, ne zelim da dokazujem zaista ali cu reci samo da sam ja kao sto vidis registrovan na ovom forumu pre nepuna 2 meseca i ovde sam vrlo, vrlo kratko.

Sirim pravdu, ne razlikujem nista. Sami se vi osecate tako, napadnuto, razlikovano, ja samo sirim pravdu...
 

Back
Top