Zbog izazivanja incidenta na Prajdu dobio pritvor do 30 dana

Redžepović je od ranije poznat policiji zbog izazivanja incidenata i više krivičnih dela prevare i lažnog prijavljivanja, a javnosti je poznat, da se na skupovima pojavljuje u uniformi i obeležjima Jedinice za specijalne operacije

Овим текстом би човек помислио да се ради.......о Вулину...ткз. "црнокошуљашу"....

:rotf:
 
Колко ће Салета да ребну за ово?

Јаје од човека,по мени.

После је нахнадно загрлио уз прикладно извињење(претпостављам)..јер му је то служба наложила.

Пораз у финалу можемо да припишемо само њему јер је у току целе утакмице потрошио
далеко више времена у свађи са судијама него у припреми тактике.
То смо сви имали прилике да дивимо.
 
Sad sam videla da je istina da se posle pozdravio sa njom.
Da li sto je hteo ili morao, ne znam.
Po mom misljenju Sale nije kriv za poraz u finalu.
Kako da se ne svadja sa sudijama, kad su sudije skupili s koca i konopca, jedan sudi jedno, drugi opozitno...
Nasima svaka cast. Eto, malo da spamujem.

- - - - - - - - - -

I opet ja - spam:
Sve vas koji pisu protiv Aljeka, koji se bune protiv ovakvog rezima, ljubim i samo tako nastavite.
Smeh, satira, ironija pomazu u ova sugava vremena.
Bar smo duhovitiji, inteligentniji od sendvicara...
 
Суђење је било катастрофа, Сале је скупио тим из ничега, без 8 стандардних играча и стиги су до финала, свака им част, да је било нормално суђење питање је ко би узео злато. А то што је после "грлио" није битно, нешто је морао да јој објасни. На додели их је одјебо, то се рачуна.
 
:evil:[/B]Verbalni delikt!


Kakav crni verbalni delikt,ovo je davanje misljenja o uredjenju krivicnog zakonika od strane punopravnog gradjanina ove drzave.

- - - - - - - - - -

.

Redžepović se tereti za krivično delo "pripremanje dela protiv ustavnog uređenja i bezbednosti Srbije".

Znaci po ovome da i otac one Tijane Juric mora biti uhapsen jer "priprema dela protiv ustavnog uredjenja" predlaganjem promene zakona.
 
ПРАВОСЛАВНОМ ЛИТИЈОМ „ОЧИСТИЛИ“ Београд од геј параде!

17:51 17.09.2017.


Протесна литија се завршила на Тргу Републике где је монах Антонија, у својој беседи, објаснио разлоге зашто је данас било организовано духовно чишћење београдских улица од „западног” греха.

Православни верници окупили су се данас, у недељу. 17.03. 2017, у Београду, на православној литији, да би молитвом „Господе Исусе Христе, Сине Божији”, очистили централне градске улице од „западног“ греха“ након геј параде која је одржана у српској престоници данас.


(Више о овој геј паради прочитајте овде:
).
 
Poslednja izmena:

Back
Top