Zbog čega neki ljudi priželjkuju raspad Evropske Unije?

3544021_print_1 (1).png
 
Protiv Evropske Unije su samo oni gradjani-ke.Koji nisu upoznati,sa svim pozitivnim stranama koje svakoj zemlji,donosi uclanjenje u EU.
Evo samo jednog primera. EU ce dati ogromna sredstva,zemljama koje su njene clanice,za ublazavanje stete u ekonomijama,koje su nastale
krizom pandemije virusa korona. E pa prilikom donosenja odluka po tom pitanju,Hrvatska je dobila NEPOVRATNU pomoc,u iznosu od dvadeset i dve
milijarde eura ! Da smo mi,da je Srbija,clan EU po velicini broja stanovnika,dobili bi sigurno tridesetak milijardi evra !!! E mi necemo,mi se inatimo oko
Kosova toliko godina, a u medjuvremenu,gubimo ogromna sredstva,koja bi ekonomiju nase zemlja,preporodila !!!
jbt ti pišeš za Blic?
 
1990 si se jako trudio očuvati zajednicu s Hrvatima.
Да, то је била велика грешка...
Само, како се у то уклапају Фрањине говоранције о "неовисности", о "трећинама", и сви Мерчепи, Шексови и остали Томпсони? :lol:
Мани се, Фрћко, нико није толико наиван; свима је све јасно.
Покажи бар толико карактера и не продај маглу, август је...:mrgreen:
 
Да, то је била велика грешка...
Само, како се у то уклапају Фрањине говоранције о "неовисности", о "трећинама", и сви Мерчепи, Шексови и остали Томпсони? :lol:
Мани се, Фрћко, нико није толико наиван; свима је све јасно.
Покажи бар толико карактера и не продај маглу, август је...:mrgreen:
Koje Franjine govorancije? Uostalom, Franjo je mrtav načisto, pa nije on bio Tito da pjevamo "I poslije Tita Tito".
 

Back
Top