Zato je toliko strasno otvoriti temu na ovom forumu ?!?!?

Stage

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
271
Da li vam je server mali za skladistenje poruka i postova ili sta ? :think: :confused:

Da li znate koliko to osakacuje korinika da uziva u vasem forumu na Krstarici ? :manikir:

Na svim zanimljivim mestima ovog foruma 1% su sanse da otvoris novu temu i ako je otvoris u strahu si od brzog zatvaranja :neutral:

Ako moze neko da odgovori bio bi mu zahvalan i resio bi moje nedoumice :hvala:
 
Da ne bi bio u strahu da ti temu zatvore trebao si je postaviti na forumu informacije i pomoć a ne na psihologiji jer ne pripada ovde.
Mislim da i ti sam znaš zašto se neke teme zatvaraju i nema potrebe da ti mi pričamo o tome.

Pa ajde kad si tako pametna otvori temu na Igricama bez granica :ceka:

Ako uspes bez protekcije ja ti dajem reputacije dok sam ziv moze ? :cool:
 
pa ne možemo da znamo šta si mislio pre 5 godina, pošto si učlanjen preključe...tako da ti se isto vata :lol:

u ala si pametan bravo :mrgreen:

svaki covek ima nesto svoje sto zeli da napise na forum i... ne moze meni neko lepiti tudju pricu i temu da je ja nastavljam ;)

jer on je imao svoj razlog za tu temu a svaki clan foruma ima svoj razlog i kuda zeli temu da vodi :cool:

to je glupavo
 
I kao ljudi odgovaraju na te stare teme ?

mene mrzi na forum 3 strane da okrenem a ne da trazim na 500 stranica neku temu !!!

ne nego kad neko podigne temu pre 5 godina na kojoj sam ja nešto pisao iskače mi u "teme koje pratite" posle samo ukucaš nick u pteraživač ako je tema duga da vidiš šta si pisao...ne radim to uvek, ponekad, kad mi se čita :D
 

Back
Top