Zasto zene javno isticu

Odgovor nikada ne sme biti glup, bez obzira na pitanje.
To je izgovor idiota.

- - - - - - - - - -



Nisi odgovorilana pitanje, koje glasi:

Zasto se oblacis izazovno?
Nemoj da trucas , nego odgovori direktno na pitanje.
Oblacis se izazovno? Zasto?Sta zelis da izazoves?

ne znam za tvoju definiciju izazovnog,jer je nekom lepo=izazovno a nekom je izazovno 2tone sminke i minic do dupeta,a imas i nijanse izmedju....prvo mi to da utvrdimo pa cu da ti objasnjavam dalje sta hoces XD
 
više mi smeta ono unutrašnje, nego spoljašnje
spoljašnje je samo naznaka, a unutrašnje je ono što pravi problem :kez:

a sad šta mi je izazovno... pa ne mogu to u dve reči ;)

brate pusti masti na volju ako oces (posto sam ja bolesnik koji voli da pise km postove) da ti odgovorim na tvoju crazy temu deder objasni ali ozbioljno...
jel ti je izazovno:
0.extra kurvinski:lol::mrgreen:
Pogledajte prilog 351535

1.kurvinski
IZorANo:lol:
starleta-prijemni.jpg

mozda-jeste-*****.jpg


2.prilicno sredjeno
hot-modern-newest-stripe-fashion-korean-women.jpg



3.normalno sredjeno
new-style-women-long-sleeve-modern-girl-t.jpg


4.riba koja se osmehnbe bilo kom liku :lol:
5.ili nosi burku preko tikvice?

burka.jpg

:lol:mada tebi bi bila ova zadnja najbolja jer bi joj uvek bio lep;):mrgreen:
 
A znas li ti sta je erogena zona?

Видиш да нема појма, само лупа ко отворен прозор.

Majca?

- - - - - - - - - -

Pa eto tako, svidja mi se. Vidis, tu postoji dvostruki standard - s jedne strane volimo da vidimo lepu devojku, ali ne da nasa devojka ili zena privlaci bilo koga. Kao volimo sve prirodno, a okrecemo se za namontiranim. Zasto tebi smeta privlacna zena?

Nisam ovde naveo da mi ista smeta. Zasto bi ikome smetala privlacna zena?

Pitanje je zasto to VI radite?Za to ima raznoraznih motiva?
Koji je motiv recimo tvoje zene da se izazovno oblaci kada izlazi (sa tobom ili bez tebe)?
 
svoje erogene zone. Naci dupe, noge , grudi .Mini suknje , sorcevi,majce,sminka i sl. Sve je u fazonu da izaziva.

zasto to zene javno rade?Cak i one zauzete.
Kakvo je vase misljenje?

Zato što mi se sviđa kako mi sstoje
ne da bih provocirala

dekolte nosim cele godine, imam šira ramena, pa izbegavam zatvoreno, a ima i šta da se vidi
mada sam nedavno ispušila na razgovoru za posao zbog toga, HR mi je skrenula pažnju na nepropisno odevanje, divna jedna žena
 
Zato što mi se sviđa kako mi sstoje
ne da bih provocirala


dekolte nosim cele godine, imam šira ramena, pa izbegavam zatvoreno, a ima i šta da se vidi
mada sam nedavno ispušila na razgovoru za posao zbog toga, HR mi je skrenula pažnju na nepropisno odevanje, divna jedna žena

Interesantno da se uglavnom tako nosite kad izlazite a ne u kuci.Dakle zelite da pokazete svoje obline. Zasto? Zelite da profitirate od toga? Na koji nacin?
 
Zar nije dobro sto su zene otpustile same sebe i sada iz daleka mozes da snimis sta koja misli? Najveci kriticari zena su uvek bile zene, ne vidim razlog da muskarcima smeta sto kokoska ne nza da se obuce vec samo da se svuce. Izazovno je samo u tvojoj glavi, gola kokoska na ulici svakako nije izazov, ako znas sta ti se svidja.
 

Back
Top