Zašto su radikali toliko opterećeni naprednjacima?

Zašto su radikali toliko opterećeni naprednjacima?


  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .
Као и сваки други вирус, тако и вирус-мутант жутице зна да је напад најбоља одбрана!
Зна да има највише могућности да се шири, опстане и репродукује само ако напада здраво ткиво, здрав орган, не би ли тако у потпуности савладао и оборио организам!

Traktat o žutici, bih mogla da napišem, samo na bazi postova forumaša, koji se lažno predstavljaju kao zdrave nacionalne i patriotske snage, a združeno sa svim nijansama žutog, napadaju zdravo tkivo.
 
Zacudjena sam reakcijom Bombone, iskreno!

Ona nije od onih nepismenih, neobrazovanih, prostih, lazjivih, dakle jednom recju onih koji ni Bogu nisu dragi pa su kivni n citav svet,samo na sebe ne!

Znaci li to da ako jednom negde budes i ako ti tu postaje tesko, neizdrzivo, da moras po svaku cenu da ostajes?

Moraju tupi, koji nemaju gde, koji ne znaju nista drugo osim pukih vredjanja, i koje niko nece.

Oni koji imaju, umeju i mogu, imaju izbor.

Kad bih se ja obazirala na ruzne, smesne i bezvredne, to bi iziskivalo zrtvu da se s njima u blatu valjam.

SRS je unistio sam Seselj, verovatno je dobijao i pogresne informacije. Ovima koji su ostali bilo je vazno da je njima dobro, pa su (moguce) mazali, lagali, a on je takav kakav je....Meni je zao svakog naseg coveka u Hagu, volela bih da nikad tamo nisu ni stigli.

Nema tu krivice Nikoliceve, zna se ko, sta, kad i kako.

Uostalom, dogadjaji koji su usledili,kotiranje obe stranke na politickoj sceni i kod biraca, govore pravo stanje: SNS je najveca, SRS je nestala...

Postojao je nacin da se vrati, narod nije zeleo i to bi bilo to.
 
Dakle svako normalan posle debakla na izborima, seo bi i ozbiljno se pozabavio sopstvenim propustima i greškama.
Za radikale to ne važi, barem ne za ove forumske.
Svedoci smo da su mesecima pred prvi izborni krug radikali napadali gotovo isključivo naprednjake, kao da oni vladaju 12 godina i kao da oni traže treći mandat za svog predsedničkog kandidata dok se sve u državi urušilo i palo na najniže moguće grane.
Svedoci smo da su po njihovom forumskom glasanju radikali bili drugi, odmah iza Dveri. :mrgreen:
Ta autodestruktivna politika ostavila ih je ispod cenzusa. I to im nije dovoljno, već s nesmanjenom ostrašćenošću i žestinom nastavljaju da lupaju glavom o zid. :dash:
Sada su radikali najradikalniji pobornici žutice u Srbiji. :)

kako smo videlji na ZAKLJUČANOJ temi, Radikalka je bila šef komisije gde je nadjen onaj famozni džak glasova, i sama je priznala da je otvarala u opštini džak- u opšte ne sumnjam da se Radikali učestvovali u kradji sa DS-om.
Neka svi pogledaju gde su Radikali bili predsednici izbornih komisija.
 
kako smo videlji na ZAKLJUČANOJ temi, Radikalka je bila šef komisije gde je nadjen onaj famozni džak glasova, i sama je priznala da je otvarala u opštini džak- u opšte ne sumnjam da se Radikali učestvovali u kradji sa DS-om.
Neka svi pogledaju gde su Radikali bili predsednici izbornih komisija.

Zakljucavaju Vanili, Fati, tebi, ja jednom u nekoliko meseci otvorim jednu, odmah je negde "pripoje", ali, to samo govore koga treba eliminisati a ko je potpuno nevazan i cije misljenje nema tezinu, jer ni oni koji neumorno otvaraju teme o naprednjacima, nemaju uporiste ni u cemu drugom, osim slepoj mrznji, usmerenoj na pogresan "objekat':)
 
Zakljucavaju Vanili, Fati, tebi, ja jednom u nekoliko meseci otvorim jednu, odmah je negde "pripoje", ali, to samo govore koga treba eliminisati a ko je potpuno nevazan i cije misljenje nema tezinu, jer ni oni koji neumorno otvaraju teme o naprednjacima, nemaju uporiste ni u cemu drugom, osim slepoj mrznji, usmerenoj na pogresan "objekat':)

Ne samo da zaključavaju nego BRIŠU postove da se ne vidi.
 
Naravno.
Ostaju oni zbog kojih ovaj forum (i Krsta uopste) postaju ono sto nikad nisu bio: Kaljuga.

No, to nije nas problem, je li tako?

Naravno. Ali vidi kako jadni radikali pokušavaju sa temama da ponovo počnu sa optužbama da je Nikolić "izdajniK" ali kada im samo kažeš kako Radikali podržavaju Tadića i kažu da niej bilo kradje, odmah se smire.
 
Dakle svako normalan posle debakla na izborima, seo bi i ozbiljno se pozabavio sopstvenim propustima i greškama.
Za radikale to ne važi, barem ne za ove forumske.
Svedoci smo da su mesecima pred prvi izborni krug radikali napadali gotovo isključivo naprednjake, kao da oni vladaju 12 godina i kao da oni traže treći mandat za svog predsedničkog kandidata dok se sve u državi urušilo i palo na najniže moguće grane.
Svedoci smo da su po njihovom forumskom glasanju radikali bili drugi, odmah iza Dveri. :mrgreen:
Ta autodestruktivna politika ostavila ih je ispod cenzusa. I to im nije dovoljno, već s nesmanjenom ostrašćenošću i žestinom nastavljaju da lupaju glavom o zid. :dash:
Sada su radikali najradikalniji pobornici žutice u Srbiji. :)

Nije tačno Vanila 7 ja ne mislim tako.
Svaki iskreni rodoljub i patriota ne bi mogo da zaokruži Kradića....
Nemojmo soliti ranu radikalima, oni iskreni su shvatili ko ih je vodio.
Ja sam se žestoko prepucavao sa radikalima pre izbora, ali im sada praštam i verujem da su bili zaslepljeni i neinformisani.
 
Poslednja izmena:
Naravno. Ali vidi kako jadni radikali pokušavaju sa temama da ponovo počnu sa optužbama da je Nikolić "izdajniK" ali kada im samo kažeš kako Radikali podržavaju Tadića i kažu da niej bilo kradje, odmah se smire.

Ne samo da je izdajnik, vec je i cirkusant....

Secas li se one GLUME sa strajkom gladju? :hahaha:

Pa laganja oko diplome....


Takve stvari, da neki politicar uradi U BILO KOJOJ DRUGOJ DEMOKRATSKOJ ZEMLJI, ne da vise ne bi mogao biti politicar - VEC BI GA IZBACILI KROZ PROZOR!
 
Svaki član neke stranke prestaje da bude marginalan onog trenutka kada se medijski eksponira. Prema tome, ne može se govoriti o, recimo, Radeti kao marginalnoj. Ona je, sasvim očigledno, neko koga radikali smatraju jednom od svojih perjanica. I tu je, naravno, greška: Srbi nisu blesav narod koji će, u 21. veku, progutati skupštinske kletve i primitivizam. Politika doslednosti ne sastoji se samo u ideološkom konceptu (a i taj valja da se nadograđuje i menja, shodno opštoj atmosferi) već i u medijskom nastupu.
Retorika devedesetih i taktika polivanja vodom više ne pale ... a ne pali ni poturanje supruge utamničenog lidera za predsedničkog kandidata jer ta kandidatura šalje poruku: ne verujem nikome iz svoje stranke pa kandidujem suprugu ... a to, dalje, šalje dublju poruku biračima: ja sam neprikosnoveni vođa i vladam strankom preko žene.
Poruka biračima ("Nemam poverenja u sopstvenu stranku") je svojevrsni autogol, i za lidera i za stranku. I tu je kraj radikala, barem u ovom sastavu, i sa takvim liderom.
Sve te svađe dojučerašnjih saboraca (pa i kumova) nose loše poruke.
Sa strane gledano, iz ugla nekog ko nije i nikada neće glasati za radikale ili sns:
Istresanje prljavog veša i prebacivanje vrućeg krompira, uz krajnje antipatičan i već poslovičan cinizam i radikala i naprednjaka (i kad mu vreme i mesto nije) su retrogradni politički potezi. Stiče se utisak da im je bitnije uzajamno pljuvanje nego ideologija kojom se, jelte, rukovode. I te priče o tome ko je koga izdao postale su dosadne.
 
Ja sam "cula" da sam 'matora devojka" jeste da imam 34 ali imam i kcerku koja ce uskoro napuniti 12 godina, a jesi li ti taj mlad momak, koliko znam mi smo ispisnici i rod:)

Heh,slatko se nasmejah, nemoc, pusta nemoc onih koji gube, koje niko nece, pa kazu da sam NEPISMENA, i sta?

Da se svadjam s njima, da me vuku po svojim fekalijama, ne pada mi na pamet.

SNS je partija koja je u usponu, PRVA je, to govori mnogo vise od bilo kakvih uvreda sitnih, bezvrednih dusa:)

Evo, iako sam politicki na drugoj strani, uvek tvrdim da si ti JEDNO ZLATO, ZLATOKOSICA.....:cmok:
 
Svaki član neke stranke prestaje da bude marginalan onog trenutka kada se medijski eksponira. Prema tome, ne može se govoriti o, recimo, Radeti kao marginalnoj. Ona je, sasvim očigledno, neko koga radikali smatraju jednom od svojih perjanica. I tu je, naravno, greška: Srbi nisu blesav narod koji će, u 21. veku, progutati skupštinske kletve i primitivizam. Politika doslednosti ne sastoji se samo u ideološkom konceptu (a i taj valja da se nadograđuje i menja, shodno opštoj atmosferi) već i u medijskom nastupu.
Retorika devedesetih i taktika polivanja vodom više ne pale ... a ne pali ni poturanje supruge utamničenog lidera za predsedničkog kandidata jer ta kandidatura šalje poruku: ne verujem nikome iz svoje stranke pa kandidujem suprugu ... a to, dalje, šalje dublju poruku biračima: ja sam neprikosnoveni vođa i vladam strankom preko žene.
Poruka biračima ("Nemam poverenja u sopstvenu stranku") je svojevrsni autogol, i za lidera i za stranku. I tu je kraj radikala, barem u ovom sastavu, i sa takvim liderom.
Sve te svađe dojučerašnjih saboraca (pa i kumova) nose loše poruke.
Sa strane gledano, iz ugla nekog ko nije i nikada neće glasati za radikale ili sns:
Istresanje prljavog veša i prebacivanje vrućeg krompira, uz krajnje antipatičan i već poslovičan cinizam i radikala i naprednjaka (i kad mu vreme i mesto nije) su retrogradni politički potezi. Stiče se utisak da im je bitnije uzajamno pljuvanje nego ideologija kojom se, jelte, rukovode. I te priče o tome ko je koga izdao postale su dosadne.

Ovaj komentar sam istinski osetio kao kapi sveze kise nakon duge suse na ovom podforumu....:ok:
 
Ко ни сада, након толико времена, није схватио зашто је Тома ПОЦЕПАО СРС онда је изгубио сваки осећај правичног расуђивања.

.
Pa po tebi ispada da je nekih 25% izgubio svaki osecaj za pravicno rasudjivanje, a nekih 4% ima pravicno rasudjivanje, NIJE NEGO.
U teoriji je to moguce naravno ali u praksi to ne postoji, dakle ja mislim da tih mizernih 4% medju kojima su 3,5% na ovom forumu izgubio svaki smisao za pravicnost.
Dosta bre vise radikali, pozabavite se malo time doke ste stranku dogurali, dok je Toma vodio SRS imao je 35% a sad vidite koliko imate 4% nema vas ni u parlamentu, ali briga vas vasi funkcioneri su dobili masnu lovu od ZUTIH i sad im se HEBE za Srbiju.
 
Zacudjena sam reakcijom Bombone, iskreno!

Ona nije od onih nepismenih, neobrazovanih, prostih, lazjivih, dakle jednom recju onih koji ni Bogu nisu dragi pa su kivni n citav svet,samo na sebe ne!

Znaci li to da ako jednom negde budes i ako ti tu postaje tesko, neizdrzivo, da moras po svaku cenu da ostajes?

Moraju tupi, koji nemaju gde, koji ne znaju nista drugo osim pukih vredjanja, i koje niko nece.


Oni koji imaju, umeju i mogu, imaju izbor.

Kad bih se ja obazirala na ruzne, smesne i bezvredne, to bi iziskivalo zrtvu da se s njima u blatu valjam.

SRS je unistio sam Seselj, verovatno je dobijao i pogresne informacije. Ovima koji su ostali bilo je vazno da je njima dobro, pa su (moguce) mazali, lagali, a on je takav kakav je....Meni je zao svakog naseg coveka u Hagu, volela bih da nikad tamo nisu ni stigli.

Nema tu krivice Nikoliceve, zna se ko, sta, kad i kako.

Uostalom, dogadjaji koji su usledili,kotiranje obe stranke na politickoj sceni i kod biraca, govore pravo stanje: SNS je najveca, SRS je nestala...

Postojao je nacin da se vrati, narod nije zeleo i to bi bilo to.

Bravo, Biljo, sve si gi pobedila...
 

Back
Top