Zasto stite CECU i zasto jos ona nije u zatvoru???

Kako neko moze da proneveri svoje pare? FK Obilic je bio njen i Arkanov, znaci sve pare tamo su njihove. Samo u Srbiji gazda privatne firme moze da proneveri firmine pare, u drugim zemljama toga nema.

Znaci ona je nosila onu nanogicu za dzabe...Jadna,mala,nemocna pevaljka.A porez - nikom nista?Kupujes-prodajes igrace koliko ti se cefne.Sve na crno a sve legalno.Srbija,pa da...
 
Kako neko moze da proneveri svoje pare? FK Obilic je bio njen i Arkanov, znaci sve pare tamo su njihove. Samo u Srbiji gazda privatne firme moze da proneveri firmine pare, u drugim zemljama toga nema.

Nisu plaćali porez državi na prodate igrače mislim oko 28% da je bio porez,znači utaja poreza imaš na YT onog matorog bivšeg potpredsednika FKO što priča kako je iz Nemačke kolima dovezao 4,5 miliona DEM Arkanu i Ceci na Zmaj pumpi itd..
 
Kako valjada kad je FK Obilic sportska drustvena svojina i nije u privatnom vlasnistvu... Em su pokrali klub em su utajili porez i to licno ceca posle Arkanove pogibije.


Znaci predsednik Fk partizana je vlasnik kluba po tebi?

Nisam znao, meni ja tad licilo da je to njihov klub, tako su se ponasali. Ako nije bio njihov, nek Ceca isplati sto je duzna, nek peva prekovremeno i nek siri noge jace.
 
Ceca osudjivani prestupnik za kradju desetak miliona maraka opet je na sudjenju za pretnje da je sa zetom maltretirala i pretila Olarevicu 2007.

Takodje mnogi sumnaju da je narucila preko zemunaca ubistvo Jorge da mu ne bi vratila milione maraka koje je pozajmio Arkan.

Takodje se sumnjici da je pozvala Ristu Djogu na svoj koncert da bi ga Arkan ubio.


Takodje se druzila sa Siptarom, i zemuncima.

Mene ne zanima njezina muzika vec sta je pocinila , kakva nedela a da nije odgovarala srazmerno kazni.

Презумпција невиности .... За оно за шта је осуђена (а сигуран сам да није никакве везе са тим имала) казна је одређена и издржана,
за остало ???

Па ти би је прво стрељао, а онда судио да ли је или није крива ????
То му дође нешто као инквизиција ....
Потопим те у воду,
ако се после 5 минута удавиш - невин си
ако случајно преживиш - крив си
па те спалимо на ломачи ....

Ебте, ко све овде пише ....... :zroll:
 
Ceca osudjivani prestupnik za kradju desetak miliona maraka opet je na sudjenju za pretnje da je sa zetom maltretirala i pretila Olarevicu 2007.

Takodje mnogi sumnaju da je narucila preko zemunaca ubistvo Jorge da mu ne bi vratila milione maraka koje je pozajmio Arkan.

Takodje se sumnjici da je pozvala Ristu Djogu na svoj koncert da bi ga Arkan ubio.


Takodje se druzila sa Siptarom, i zemuncima.

Mene ne zanima njezina muzika vec sta je pocinila , kakva nedela a da nije odgovarala srazmerno kazni.

za koga si glasao maja 2012e?
 

Back
Top