Zašto se više vole parovi koji se prepiru

Evo ovde si mi se obratio, nego ne znam šta da ti kažem na ovo. Prosto je prirodno da dođe do konfliktnih situacija, lakše se prebrode ukoliko ima slobode govora, ukoliko se stvari koliko toliko definišu. Niko ne govori o džapanju radi reda, vrištanje bez potrebe. To ni ja ne volim. Nego realne konfliktne situacije.

Jako je teško govoriti s tobom. Sećam se da si me spuštao za sise na fotografijama a nisam te dirala uopšte. Ja sam to iznela šmekerski ko moja baba svojevremeno. Ako ti možeš tako da se ophodiš prema drugima, ne znam šta te čudi što neko tebi iz čista mira kaže nešto.

Kad pričam o agresiji, poznam ja i agresivne žene, uopšte nije raspodeljeno po polovima. Poenta je da se udara na slabije. Pa je to malo onako kukavički, iako logično.
Svasta s tobom, ne postoje realne konfliktne situacije.
Sve je samo ljubav :zaljubljena:
Davno nisu ke.njali ko na ovoj temi :lol:
 
Evo ovde si mi se obratio, nego ne znam šta da ti kažem na ovo. Prosto je prirodno da dođe do konfliktnih situacija, lakše se prebrode ukoliko ima slobode govora, ukoliko se stvari koliko toliko definišu. Niko ne govori o džapanju radi reda, vrištanje bez potrebe. To ni ja ne volim. Nego realne konfliktne situacije.

Jako je teško govoriti s tobom. Sećam se da si me spuštao za sise na fotografijama a nisam te dirala uopšte. Ja sam to iznela šmekerski ko moja baba svojevremeno. Ako ti možeš tako da se ophodiš prema drugima, ne znam šta te čudi što neko tebi iz čista mira kaže nešto.

Kad pričam o agresiji, poznam ja i agresivne žene, uopšte nije raspodeljeni po polovima. Poenta je da se udara na slabije. Pa je to malo onako kukavički, iako logično.
A sta jesam te tu uvredio ili licno obratio pa si se brecnula,sta sise koje sise za to sam ti nesto rekao pa si kao cekala da mi das 5 epiteta?mogu opusteno normalnoj osobi koja prihvati salu da se izvinim ali kad je neko iskomplexiran onda ne vredi nista,a ovde sam se takvih vise nagledao nego normalnih koji o meni znaju vise nego sto se poznajem,tako vrv u zivotu neiskusno nepromisljeno upadate u konfliktne situacije,ja ne pamtim kad sam imao takav problem,koji ti ovde na misice projektujes
 
Svasta s tobom, ne postoje realne konfliktne situacije.
Sve je samo ljubav :zaljubljena:
Davno nisu ke.njali ko na ovoj temi :lol:
Pa zato što žive u iluzijama zato ispadaju ove maloumne situacije gde se neko ponižava, ili se međusobno ponižavaju i me mogu da se iskontrolišu. Zato su nezadovoljni. Iz nezadovoljstva se raduju sranja. I strah, kao da će nešto da se sruši ako ti kažeš nešto, staneš za sebe. Get up, stand up, get up for your rights. Get up, stand up, don't give up the fight. Hehehe
 
A sta jesam te tu uvredio ili licno obratio pa si se brecnula,sta sise koje sise za to sam ti nesto rekao pa si kao cekala da mi das 5 epiteta?mogu opusteno normalnoj osobi koja prihvati salu da se izvinim ali kad je neko iskomplexiran onda ne vredi nista,a ovde sam se takvih vise nagledao nego normalnih koji o meni znaju vise nego sto se poznajem,tako vrv u zivotu neiskusno nepromisljeno upadate u konfliktne situacije,ja ne pamtim kad sam imao takav problem,koji ti ovde na misice projektujes
Ma ne mora mi se izvinjavaš, nisam se ja uvredila. Nego uvredljiv ti je govor generalno.
 
Pa zato što žive u iluzijama zato ispadaju ove maloumne situacije gde se neko ponižava, ili se međusobno ponižavaju i me mogu da se iskontrolišu. Zato su nezadovoljni. Iz nezadovoljstva se raduju sranja. I strah, kao da će nešto da se sruši ako ti kažeš nešto, staneš za sebe. Get up, stand up, get up for your rights. Get up, stand up, don't give up the fight. Hehehe
Pa nekulturno je.A nije ni lepo.A nije ni ljubav.
Ovo poslednje mi omiljeno :rotf: dokle dopire to ispiranje mozga.Sve sve samo nikako u konflikt.
Moras stalno biti fin.
Pa dobro majmune, jesam ti ponovila vec 3 puta lepo, jel za.jebavas ti mene?
Vis, ne dolaze ljudi u takve situacije :aha:
 
A znate kako svako dete koje se susretne s batinicama kaže roditelju bolje me udari nego da mi držiš predavanje.
Nije stvar u nadjebavanju, čak ni verbalnom. Verbalizacijom se problem nasilja nije iskorenio. Nasilje je postalo perfidnije i zlokobnije.
Poenta je iznalaženje optimalnog rešenja za suprotstavljene interese. To svaki pošten inženjer zna. Optimalno, ne idealno. 😊
 
Nikako da shvatite da je verbalno nasilje gore od fizickog,ako vas verbalno necemo ispostovati treba da cenite sto vas stedimo nasilja,sto podrazumeva jel da mi ne pustamo glas i da isto ocekujemo od vas,e tu dolazi do problema i cackanja mecke,sto niste zive ako nemate s kim da se popickate,i jos ako vas nisu tukli dok ste bile male,lele
 

Back
Top