Зашто се председник Тадић није огласио поводом напада на Вељу ?

Ма немој. Веља је политичар, а Бранкица је само новинар једне телевизије, то као прво. Ово је још горе од претње смрћу, ово је директно угрожавање живота опозиционог лидера!

ebes takvog "lidera" a kombi stranku fuuuuuuj
 
ebes takvog "lidera" a kombi stranku fuuuuuuj

А требао је Веља жутима кад су рушили Слобу, тад је био лидер, кад је повукао о људе из Чачка, тад је ваљао тад је Веља био икона а сад јел те Вељо "сиктер, фуј Веља"...лако је тако изигравати демократе кад си уграбио власт онда анархија постане тзв. демократија

сад треба дозволити да буде нападнут и не дај Боже убијен....сад вам не треба....ма ајте молим вас
 
Колико ми је познато, а и већини овде присутних, међу првим поборницима против насиља оглашавао се одувек преко тв-екрана наш драги председник Тадић.

Питање: зашто се господин Тадић није огласио поводом напада на свог политичког неистомишљеника Вељу, него ћути ?

Да ли су у овој земљи заштићени само они који су истог мишљења као председник Тадић, тј. да ли одобрава насиље над "другим делом Србије" ?

Хвала председниче! Какав сте само ви демократа!


a jel ti stvarno mislis da bi iko trebalo da se oglasi po pitanja napada na velju?
 
a jel ti stvarno mislis da bi iko trebalo da se oglasi po pitanja napada na velju?

А јел стварно мислиш да је требао да се огласи читав државни врх и кокодаче нон-стоп две недеље кад су српски хулигани вијали француског хулигана, а овај скочио и погинуо?
 
А јел стварно мислиш да је требао да се огласи читав државни врх и кокодаче нон-стоп две недеље кад су српски хулигани вијали француског хулигана, а овај скочио и погинуо?



pa vidi taj francuski huligan nije prebijao novinare policajce itd itd
 
Колико ми је познато, а и већини овде присутних, међу првим поборницима против насиља оглашавао се одувек преко тв-екрана наш драги председник Тадић.

Питање: зашто се господин Тадић није огласио поводом напада на свог политичког неистомишљеника Вељу, него ћути ?

Да ли су у овој земљи заштићени само они који су истог мишљења као председник Тадић, тј. да ли одобрава насиље над "другим делом Србије" ?

Хвала председниче! Какав сте само ви демократа!

Ne, ja ovde ne vidim problem. Oglasio se Ivica Dacic i to je sasvim dovoljno u civilizovanim drustvima.
 
Колико ми је познато, а и већини овде присутних, међу првим поборницима против насиља оглашавао се одувек преко тв-екрана наш драги председник Тадић.

Питање: зашто се господин Тадић није огласио поводом напада на свог политичког неистомишљеника Вељу, него ћути ?

Да ли су у овој земљи заштићени само они који су истог мишљења као председник Тадић, тј. да ли одобрава насиље над "другим делом Србије" ?

Хвала председниче! Какав сте само ви демократа!

Јел знате шта је питање, зашто се под хитно неко не изјасни по питању тога што нам деца носе ножеве, изгравају неке хулигане и сл, а то нам се све дешава због разно разних "Веља", али Вас све скупа заболе што је ПЕТ УЧЕНИКА избодено ножем од стране 15-годишњака, али зато треба да се потресамо што је нека силеџијска дрипчина попила песницу!
 
Kad je to Velja prebijao novinare i policajce:eek:

Чекај добро није никада, а због чега онда толико људи има утисак да то јесте урадио. Јел шутнуо оног новинара - јесте,можда га није баш добро погодио, али хтео је ту дилеме нема!
Јел малтретирао оног ужичког пандура - јесте, али се онда по добром старом српском обичају кад су политичари у питању - све разводњило.

Све ово није разлог да га неко напада на улици, ни њега ни било кога другога, али ни тошто га је овај коњ напао није разлог да сазивамо седницу Савета базбедности УН!!!
 
E stvarno ne mogu da spavam zbog toga što se Tadić nije oglasio povodom ovog. reklo bi se, isceniranog "napada".

Želja za rejtingom je čudo...

P.S.
Nemojte slučajno da pomsilite da branim Tadića.

Чим поменеш да Вељица није цвећка, и да је досадашња реакција и више него довољна,одма те опљуну да си жути лажов!
 
Колико ми је познато, а и већини овде присутних, међу првим поборницима против насиља оглашавао се одувек преко тв-екрана наш драги председник Тадић.

Питање: зашто се господин Тадић није огласио поводом напада на свог политичког неистомишљеника Вељу, него ћути ?

Да ли су у овој земљи заштићени само они који су истог мишљења као председник Тадић, тј. да ли одобрава насиље над "другим делом Србије" ?

Хвала председниче! Какав сте само ви демократа!

Koga zanima Velja Ilić,i to malo vlasti što su pokupili na Voždovcu se predstavlja kao uspeh narodnih,pa su se okuražili i ponovo se bave političarenjem,huškanjem i pokušajima da iniciraju ekstremizam kod naroda sa nekim pobunama,štrajkovima,peticijama i podmetačinama.
I ovaj slučaj napada je odlično iskorišćen kao sad je Velja značajan faktor pa je neko organizovao da ga bije.Odmah se bacio u kuknjavu,neka vidi svet šta mi rade.
 
Koga zanima Velja Ilić,i to malo vlasti što su pokupili na Voždovcu se predstavlja kao uspeh narodnih,pa su se okuražili i ponovo se bave političarenjem,huškanjem i pokušajima da iniciraju ekstremizam kod naroda sa nekim pobunama,štrajkovima,peticijama i podmetačinama.
I ovaj slučaj napada je odlično iskorišćen kao sad je Velja značajan faktor pa je neko organizovao da ga bije.Odmah se bacio u kuknjavu,neka vidi svet šta mi rade.

Pa Kandićku, Biserko i to ... ljucka prava, stop nasilju ovo-ono ...
 
Zorane (spor mi internet, ne mogu da odgovorim s citatom, ide jos teze), ovako:

Pa, danas je temperatura bila u plusu, zbog snaznih udara vetra, ja sam imala utisak da je -2o, a nije bilo:rtfm:
Za ostalo, kako vidis i sam, narod to ume da ceni na pravi nacin, Velja nigde vise sam ne moze preci cenzus.

Dakle, postoji nacin da se kazni siledzijstvo, ali, pricati o tome da je sto je takav i takav -i trebalo da dobije pesnicu, glupo je, u najmanju ruku.

Kombi stranka?
Pa sta?
Ja nemam uopste stranku, pa nije to razlog da me neko raspali pesnicom dok s nekim pricam na ulici!
 

Back
Top