Зашто се председник Тадић није огласио поводом напада на Вељу ?

Колико ми је познато, а и већини овде присутних, међу првим поборницима против насиља оглашавао се одувек преко тв-екрана наш драги председник Тадић.

Питање: зашто се господин Тадић није огласио поводом напада на свог политичког неистомишљеника Вељу, него ћути ?

Да ли су у овој земљи заштићени само они који су истог мишљења као председник Тадић, тј. да ли одобрава насиље над "другим делом Србије" ?

Хвала председниче! Какав сте само ви демократа!

Зато што Веља Илић није француски уличар.
 
sto bi se za neku nebitnu budalu oglasavao
Nemoj tako o nasem voljenim.
Tadic, iako bezmalo savrsen, s'vremena na vreme mora dati sebi oduska.Ipak je i on,verovao ili ne,samo covek.
Vodjen linijom slabijeg otpora,macho Bota uvek se stavlja na stranu slabijih,ili kako im ti od miloste tepas, nebitnih budala.
images
 
Zorane (spor mi internet, ne mogu da odgovorim s citatom, ide jos teze), ovako:

Pa, danas je temperatura bila u plusu, zbog snaznih udara vetra, ja sam imala utisak da je -2o, a nije bilo:rtfm:
Za ostalo, kako vidis i sam, narod to ume da ceni na pravi nacin, Velja nigde vise sam ne moze preci cenzus.

Dakle, postoji nacin da se kazni siledzijstvo, ali, pricati o tome da je sto je takav i takav -i trebalo da dobije pesnicu, glupo je, u najmanju ruku.

Kombi stranka?
Pa sta?
Ja nemam uopste stranku, pa nije to razlog da me neko raspali pesnicom dok s nekim pricam na ulici!

Ово су моје речи из претходног поста:
............Све ово није разлог да га неко напада на улици, ни њега ни било кога другога, али ни тошто га је овај коњ напао није разлог да сазивамо седницу Савета базбедности УН!!!

А што се тиче чињеница, не може баш све да буде под знаком питања "ако је температура у плусу, онда је у плусу без обзира на утисак"
 
Valjalo je to dok je radio onda:whistling:

Tada je i vredeo,bahatost Ilića za vreme ministrovanja,džibra i mrsno pečenje je doprinelo krečani mozga i pomisao da je još uvek privilegovan i da je neka faca,da može da preti novinarima,pandurima pa čak i da proziva pojedine kolege političare.
 
Tada je i vredeo,bahatost Ilića za vreme ministrovanja,džibra i mrsno pečenje je doprinelo krečani mozga i pomisao da je još uvek privilegovan i da je neka faca,da može da preti novinarima,pandurima pa čak i da proziva pojedine kolege političare.

verovatno za gljivicu vazi obrnuto:roll:
 
Narodna kaže: ko se mača laća, od mača i gine.

Pa tako, ko udara druge ljude, to i sam doživi.

Da se razumemo, ovde se ne radi o napadu huligana na pristojna čoveka.
To je bila samo ulična tuča dva huligana, koji i inače vole da udaraju, pa nekad neko izvuče deblji kraj.

Aha.Nesto kao onomad tuca navijaca partizana i tuluza. Da ne navodim primere zbog kojih bi popio etiketu fasista.
 
Веља је лепо описао Тадића у једном свом обраћању Народној скупштини: ''Он је ко баба Симана'' и још једном у неком интервјуу ''То је једна слина''.

Код нас су због БоТе и јарцима у ЗОО врту почеле да расту сисе...




Jarac Boki daje mleko


M. L. JANKOVIĆ , 10.02.2010 17:23:10
Poslednja promena: 10.02.2010 20:47:10


bg-jarac.jpg



VRT "Dobre nade" u sredu je bio mesto sasvim nesvakidašnjeg događaja - zaposleni su pomuzli jarca! Kako navodi direktor Beogradskog zoološkog vrta Vuk Bojović, petogodišnjem mužjaku Bokiju, u sredu ujutru su igrasle grudi, pune mleka! Fenomen je nepoznat veterinarima parka, a mleko je poslato endrokrinologu na detaljnu analizu.
Iako se "prsi" velikim brojem ženki u haremu i brojnim potomstvom, jarac iz zoo vrta prestonice je, izgleda, poprimio i neke osobine svojih "obožavateljki". Zaposleni su u sredu, tako,
u ranim jutarnjim časovima, primetili da je Bokiju nabreklo poprsje. Pomislili su da je reč o nekom zdravstvenom problemu i detaljno ga pregledali. Tada su uočili da je jedna dojka mužjaka prepuno mleka.
- Dogodilo se čudo! Jarcu, koji u vrtu živi već dugo, preko noći su porasle sise kao kod koze - kaže Vuk Bojović, direktor vrta "Dobre nade". - Jedna dojka je puna mleka. Izmuzli smo ga i tri epruvete odmah poslali endrokrinologu na analizu, a rezultati će biti gotovi za nekoliko dana.
Bojović kaže da na životinji nisu uočili bilo kakve promene u ponašanju niti druge fizičke reakcije. Normalno se ponašao i šepurio u svom haremu.
Ovaj fenomen je potpuno nepoznat stručnjacima zoo vrta, utoliko više jer Boki inače nije sterilan. Ima brojne potomke, samo pre nekoliko dana ponovo je postao otac ženskom jaretu, a pre tri dana je jedna od njegovih ženki donela na svet još tri mladunčeta.
Beogradski Zoološki vrt je ovog mužjaka dobio pre oko pet godina iz Novog Sada.

HERMAFRODIT
VETERINARI objašnjavaju da do bujanja mlečnih žlezda kod mužjaka može doći usled nekoliko prirodnih fenomena - bipolarnosti i hormonske reakcije, ali i bolesti.
- Hermafroditi ponekad postaju i one životinje koji inače nisu bipolarne - kaže veterinar Stanko Božinović. - Ipak, trebalo bi izvršiti detaljne zdravstvene preglede, jer do ovakvih promena može doći i zbog neželjenih anomalija, tumora ili jake reakcije nabujalih hormona.
 
Ма зезам се... нисам знао где да уденем овог јарца...:hahaha: јер је вест прва лига.

шта ћеш како се приближавамо тој ЕУ све нам је кренуло тече мед и млеко на све стране....:mrgreen: :zcepanje:
 

Back
Top