Zasto se nase zene manje trude u seksu

Ko to kaze! Znas li koliko truda utroshimo dok objasnimo neke stvari, kao npr. da rupa nije rupa i da ne moze da se tura proizvoljno; da objasnimo gde je uopste taj famozni klitoris; da objasnimo kako motor treba prvo zagrejati pa tek onda forsirati... i kad sve to ponovimo po milioniti put, ti pitash shto se ne trudimo! :) :) :) Daj nam malo krede, i priznaj da ni nama nije lako.
 
sinnkе:
Da li je to zato sto ga ne vole ili ih mrzi?

Zene se tek posle treceg seksa umore kao mi posle prvog, pa mi nije jasno cemu toliko lezanje na ledjima ako im je dobro i ako vole sex, kako se iznenada ne dignu i silovito skoce na kitu i pokazu sta znaju?
Velikom broju zena je orgazam najjaci u klasicnoj... nisu sebicne ili lenje... vec jednostavno ne zele da im pobgne orgazam, jer onda ostaje u zeni neki tup osecaj... osecaj da je on iskoristio njihovo telo, a one nisu dobile nista...

Nekim zenama je potrebno vreme da u svim pozama s odredjenim muskarcem dozive jednako jak orgazam...

Pozurivati zenu je isto tako lose kao sto je muskarcu lose ako ga ona kritikuje ako on prebrzo svrsi...

Znaci, zeni treba dati vreme. Trik je u tome da se saceka da ona sama pozeli promenu.
 
znači, sinnke, ovom temom si me toliko uvredio da ne mogu da ti opišem..
a bio si tako gotivan lik..
nemoj da generalizuješ jedinku sa kojom si ili tu malu grupaciju koju si oprobao na sve žene..!!!!
ja se toliko trudim da mi je žao što ne možeš da porazgovaraš sa mojim dečkom na tu temu.
pa sad ti vidi..
ali, generalizacija me je uvredila, a ne lična sujeta. nisam to od tebe očekivala..
 
Liblet:
znači, sinnke, ovom temom si me toliko uvredio da ne mogu da ti opišem..
a bio si tako gotivan lik..
nemoj da generalizuješ jedinku sa kojom si ili tu malu grupaciju koju si oprobao na sve žene..!!!!
ja se toliko trudim da mi je žao što ne možeš da porazgovaraš sa mojim dečkom na tu temu.
pa sad ti vidi..
ali, generalizacija me je uvredila, a ne lična sujeta. nisam to od tebe očekivala..


Jao kako mi je tesko sto sam te uvredio, idem si nesto lose napravit u znak protesta jer mi je jako stalo do tebe.

Inace tema je zayebancija. Zena losa ne postoji samo postoji los torbator. Jel sad ok?:wink:
 

Back
Top