zasto se mnoge zene oblace po istom principu kao vecina? i muskarci

ajde zene recite zasto ste takve lose zle i neoriginalne :) salim se 5% a ozbiljan sam 95% da mislim da su te zene U VECINI SLUCAJEVA lose zle i neoriginalne, ali i kad se radi o manjini koje su takve a nisu zle i lose i neoriginalne stvarno imam dozu mrznje prema zeni koja nije svoja u oblacenju pa imitira druge, cak i kad imam ogromnu dozu ljubavi (prema njoj) - cak i tad uz tu ljubav osjecam dozu odvratnosti i mrznje prema njoj. Nije da nikoga kritikujem, ali stvarno me ovo nervira
 
Poslednja izmena:
Ja vala nosim starke i danas, kao što sam ih nosila i pre nego što su postale dostupne u desetinama boja i nijansi, u svakoj kineskoj prodavnici. :confused: A stavrno me nervira što ih sada svi nose. :(

nemoj da ti dodje sad keksic da ti prokomentarise te osmice u reputacionom broju :lol:
ja sam ih nosila u osnovnoj skoli
ali su mi one toliko neudobne da vise sebe ne bih mucila sa tim
sad prvo patika mora da bude udobna..ova nova linija sa memo penom - koraci ko laki oblaci :heart:
 
Sada koriste Modu, kao malo "zabačen" kutak na forumu za te izopačene emocije.

Svet mode je ionako prepun izopačenosti :lol:

@

Izgradnja nekoga kao ličnosti je individualna i ne traje kod svakoga isto. U jednom periodu života se identifikujemo kroz grupu i ne želimo ničim da odskačemo od nje, a sa spoznajom sebe sve više dolazi do iskazivanja sopstvene ličnosti u svemu pa i kroz oblačenje. Pojavno čak i najpre kroz sopstveni stil.

Uvek ima onih kojima odelo samo služi da im ne bi bilo hladno i da ne idu goli, ali mnogi pronađu sebe u nečemu pa to ume da bude i čudan razvoj kao kod Matije Bećkovića koji je na kraju odabrao Šerlok Holms izgled . To nikako nije slučajno, to nešto znači,samo... zasad nisam uspela da proniknem šta :)
 
kad smo mi bili mladi
daklem, prije 20tak godina
u nasem su selu prljavo bile (bez ili jednostavno...sporke) starke nosili samo "alternativci"
to je bilo nepisano pravilo neko
ove godine svi nose bile starke
gledam i sve mi nesto toplo oko srca...
mada, ja vec godinama nosim kozne starke
crne ili smedje svejedno mi
samo da su kozne
jer ih tako duze nosim; veci dio godine i duze mi traju
al ih nosim i saranice me u njima <3
 
kada bi odeca bila istinski odraz svakog od nas, svet bi bio puno lepse mesto, slazem se postavljacu sa tobom da je svo ovo silno imitiranje dosadno za jednog opservera.
tesko i mucno je ljudima, nedovoljno hrabrim da budu to sto jesu, zato te silne identifikacije sa ovim ili onima,
pa se pristaje na sve i svasta

Pa... mozda ne bi bilo ljepse, jer onda ne bi mogo muskarac dokazati postovanje kupujuci zeni ono sto se njoj svidja, odnosno davajuci joj onoliko para kolko treba da sama kupi to
Nije nikome tesko da bude ono sto jeste, pa da ga radi toga bude strah da to bude, nego ti ljudi o kojima ti pricas misle (i puno puta ne promasuju tom mišlju) da ce im bit ljepse ako natjeraju sebe da budu ono sto je vecina ostalih nego ako budu ono sto jesu, jer onda osjecaju da su ~za~jedno sa ostalima, i cak haluciniraju njihovo prisustvo - ne putem vizuelnih ili zvucnih obmana, nego emotivnih
Ne postoji od samoce strah, mada postoji obmana da se ima radi toga strah.
 
A kad udjes u prodavnicu obuce/sportske opreme i imas 150 modela air max, bele i crne reebok classic, onih sarenih za trcanje i champion i umbro ili tako neku socijalu. Caterpilar cipele nose jer su jeftinije od Timberland, itd.

Bele starke vise vidjam na muskarcima. Verovatno najgrotesknjia stvar koju sam videla je klinac u belim plitkim starkama i crnim sportskim carapama navucenim skoro do pola potkolenice. Ja u zivotu ne bih dala 7 soma za parce krpe. Pa to je vec polovina cene za Nike Air Force 1 koje su udobnije, dugotrajnije i mogu da se nose u svim klimatskim uslovima.

Meni se cini da su muskarci mnogo povodljiviji kad je u pitanju moda. Mada nije ni bitno jer odeca vise nista ne govori o ljudima. Mene licno nista nece naterati da kupim nesto "trendi" ako mi se ne svidja niti ce mi neka budala ogaditi ono sto volim i sto godinama nosim (na primer Sranje Vest nosi fajerku, a njegovo majmunce martinke).
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top