Zašto posećujete forum Krstarice

Zašto posećujete forum Krstarice

  • Da saznam nešto novo

    glasova: 9 20,9%
  • Da ubijem vreme neobaveznim ćaskanjem

    glasova: 28 65,1%
  • Da otvaram nove teme kako bih podelio svoja iskustva i interesovanja sa drugima

    glasova: 10 23,3%
  • Nema ga u anketi (napisati odgovor u temi)

    glasova: 14 32,6%

  • Ukupno glasova
    43

Prilozi

  • 20220221_204815.jpg
    20220221_204815.jpg
    128 KB · Pregleda: 4
Meni ponudili pa ukinuli, jer sam se predomišljao.
Tražio đavola. A ono. Čuči.

Sad bih poziciju admina ili da ukinem belu lađu.
Za sada nemam moć ali reč je bila prva, od kako je uma i klikera.
Волео бих да знам како могу да постанем модератор на неком потфоруму.
Прво сам мислио да могу да будем модератор само неке теме,али то не може.
 
Svašta sam juče ovde na Krstarici napisao. Zanimalo me je jel ima neko da me zna :lol: Jel ima neko od tih ljudi sa kojima sam imao problema da uđem u argumentovanu raspravu. Pa makar se oni skrivali iza ovog ili onog imena :)
Mislim, s osobom o kojoj sam ja juče indirektno pisao, nisam imao direktnih problema. Ona je nakon jedne poruke u kojoj sam je pitao za moje neprijatelje(koji u tom momentu nisu bili moji neprijatelji za mene već stara ljubav i njen dečko koji tu nešto preti) stala na njihovu stranu. Ti ljudi su mi kasnije naneli mnogo tuge i zdravstvenih problema(kao što sam i napisao)
Meni je pukao film kad sam joj sa lažnog profila čestitao rođendan. Ona pitala ko je to, ja joj rekao da je to moj lažni profil i zamolio je da me ostavi u prijateljima(ako već neće da me ima pod mojim pravim podacima)
 
Poslednja izmena:
Ona mi ništa nije odgovorila. Izbacila je taj lažni profil iz prijatelja i tu je meni "pukao" film. Svašta sam joj rekao. Vrhunac je ipak bio kad me je umesto nje nazvao njen dečko "Čekaj bre ti neumeš sama da mi kažeš šta misliš pa moram da razgovaram sa tvojim dečkom ? Ili nemaš svoje mišljenje pa ti dečko izigrava nekakvog advokata ? Pa briga me ne samo za tvog nego za bilo čijeg dečka !!!"
Bila je moj idol(neka vrsta uzora iako joj nisam bio ni blizu na puno lakšem fakultetu nego što je njen) i sad se tako ponela prema meni. Jako me je kao čovek razočarala. Prosto da ne poveruješ da takvi ljudi kao što je ona mogu da imaju sve petice u školama i desetke na fakultetu.
 
Ona mi ništa nije odgovorila. Izbacila je taj lažni profil iz prijatelja i tu je meni "pukao" film. Svašta sam joj rekao. Vrhunac je ipak bio kad me je umesto nje nazvao njen dečko "Čekaj bre ti neumeš sama da mi kažeš šta misliš pa moram da razgovaram sa tvojim dečkom ? Ili nemaš svoje mišljenje pa ti dečko izigrava nekakvog advokata ? Pa briga me ne samo za tvog nego za bilo čijeg dečka !!!"
Bila je moj idol(neka vrsta uzora iako joj nisam bio ni blizu na puno lakšem fakultetu nego što je njen) i sad se tako ponela prema meni. Jako me je kao čovek razočarala. Prosto da ne poveruješ da takvi ljudi kao što je ona mogu da imaju sve petice u školama i desetke na fakultetu.
Жао ми је због тога.Саветујем ти да не мислиш на њу.Све најбоље!
 
Жао ми је због тога.Саветујем ти да не

Ona mi ništa nije odgovorila. Izbacila je taj lažni profil iz prijatelja i tu je meni "pukao" film. Svašta sam joj rekao. Vrhunac je ipak bio kad me je umesto nje nazvao njen dečko "Čekaj bre ti neumeš sama da mi kažeš šta misliš pa moram da razgovaram sa tvojim dečkom ? Ili nemaš svoje mišljenje pa ti dečko izigrava nekakvog advokata ? Pa briga me ne samo za tvog nego za bilo čijeg dečka !!!"
Bila je moj idol(neka vrsta uzora iako joj nisam bio ni blizu na puno lakšem fakultetu nego što je njen) i sad se tako ponela prema meni. Jako me je kao čovek razočarala. Prosto da ne poveruješ da takvi ljudi kao što je ona mogu da imaju sve petice u školama i desetke na fakultetu.
Ovo što sam ja pisao ovde i oko njenog rođendana je naravno izuzetno. Osećao sam potrebu da napišem kakvi su sve "ljudi " djaci ili studenti generacija. Kažem, mislim da nas u školama(a i fakultet je vrsta vaspitno obrazovane ustanove) nisu samo učili da nešto nabubamo već da budemo ljudi. Ona je iako djak generacije taj ljudski ispit položila sa jako niskom ocenom.
Imam ovde još tih ljudskih priča i samo trenutnih razmišljanja unazad. Kako su se neki ljudi poneli prema meni kao neljudi, ali otom potom
 
Poslednja izmena:

Back
Top