Zasto opet lopovi na vlasti

Sve ovo apsolutno stoji. Recimo ja bih volela da aca objasni onoliki stan u YBC, grobar na bliskoj lokaciji, loncar ministar za sve i svasta da objasni ovu situaciju sada, pa ona iz proslog saziva gradskih pijaca, pa clanovi UO dss diljem Srbije...

Koja iz gradskih pijaca, za to ne znam? Šta je ta maznula? :mrgreen:
Ja bih i da Bubalo objasni one silne stanove, da Jorgovanka Tabaković objasni kako je dobila stan od Telekoma kada nije radila u njemu, da Čeda Jovanović objasni odakle mu sve što ima bez dana radnog staža itd.
 
Ne znači. Da neću možda da glasam za SRS, koji isto kradu, gliplji su, ružniji, nekulturniji i zatucani, a i pritom su nesposobni da sami sebi obrišu nos. Rekao sam 1000 puta da sam glasač DS-a jer su najmanje zlo na izborima.

dobro..po tvom misljenju su najmanje zlo..imam samo jedno pitanje..ako su oni tako primitivni..znaci mislim na SRS..zar ne mislis da ti kao pravi demokrata treba da pokazes malo vishi nivo kulture u opisivanju svojih politickih neistomisljenika
Od kako sam na forumu uglavnom kulturni demokratski i reformisticki orijentisani glasaci ove druge Srbije koje su sami strpali u drugu Srbiju kao da ima dve Srbije a ne jedna karakterishu kao glupe primitivne i koriste obilje drugih izraza
zasto kao jedan kulturan glasac ne koristis termine poput
ne slazem se sa njihovom politikom
smtaram da su kontraproduktivni
mislim da nemaju strucni kadar za obavljanje funkcija umesto svih onih termina koje si tu upotrebio
 
Ne znači. Da neću možda da glasam za SRS, koji isto kradu, gliplji su, ružniji, nekulturniji i zatucani, a i pritom su nesposobni da sami sebi obrišu nos. Rekao sam 1000 puta da sam glasač DS-a jer su najmanje zlo na izborima.

pa koji je funkcioner SRS-a u zadnjih 8 godina optuzen ili uhapsen zbog lopovluka.

ajde navedi koji

a u isto vreme su za vreme dok ste vi vlast uhapseni iz DS-a knezevic, raseta vukosavljevic, kolesar, janusevic i jos neki drugi .

a koliko bi ste tek bili hapseni da niste u vlasti i da ne stitite sami sebe.

znaci za 8 godina nijedan funkcioner SRS-a nije krivicno odgovarao zbog lopovluka niti je osudjen dok je kod vas demokrata drugaciji slucaj.

zato nemas pravo da kazes "svi kradu" jer nisu svi u srbiji lopovi . Nego ti ne mozes da negiras da su u DS-u glavne lopurde u zemlji pa pokusavas to da relativizujes tako sto ces da kazes "pa svi kradu" . E ne krademo svi i to nije tacno.

I kako ti je bre DS najmanje zlo kad sam tvrdis da su lopovi?
 
pa koji je funkcioner SRS-a u zadnjih 8 godina optuzen ili uhapsen zbog lopovluka.

ajde navedi koji

a u isto vreme su za vreme dok ste vi vlast uhapseni iz DS-a knezevic, raseta vukosavljevic, kolesar, janusevic i jos neki drugi .

a koliko bi ste tek bili hapseni da niste u vlasti i da ne stitite sami sebe.

znaci za 8 godina nijedan funkcioner SRS-a nije krivicno odgovarao zbog lopovluka niti je osudjen dok je kod vas demokrata drugaciji slucaj.

zato nemas pravo da kazes "svi kradu" jer nisu svi u srbiji lopovi . Nego ti ne mozes da negiras da su u DS-u glavne lopurde u zemlji pa pokusavas to da relativizujes tako sto ces da kazes "pa svi kradu" . E ne krademo svi i to nije tacno.

I kako ti je bre DS najmanje zlo kad sam tvrdis da su lopovi?


Čekaj - ti misliš da su ovi uhapšeni jer to nije moglo da se spreči? Dragi moj, da su hteli da sakriju veruj mi da bi se to odradilo bez problema ali nemaju svi moral svpskih vadikava. Ako misliš da su ta hapšenja bila neminovna onda si stvarno više ograničen nego što sam mislila.

A zašto ne hapse vadikave? Verovatno zato što su bezopasni i moraju tu da glume neku konkurenciju za vlast a pritom da ih uhapse to bi bilo "gušenje demokratije, uvođenje diktature" itd. pa bi se opet skupila gomila seljačina da razbija na Trgu Republike a to nam poslednje treba. Uništili su se dovoljno dobro i bez da ih bilo ko hapsi :ok:
 
Ja zaista ne znam ko koristi argumente takvog tipa! Naravno, greska je i daliboru i meni sto dopustimo da nas paramecijumi navedu na takav tok razgovora. Mada, kad bolje razmislim nije lose za opustanje :D

evo josh jednog uspesnog priloga mojoj tvrdnji kako se demokrate ponasaju po forumu
mada sumnjam da znas nesto o paramecijumima..al nek ti bude..pitam se samo sta opustatsh mozak?:hahaha::hahaha: moram priznati znate da budete duhoviti
stvarno se ponasate kao bakterije..a inace paramecijumi se time hrane
 
Poslednja izmena:
Čekaj - ti misliš da su ovi uhapšeni jer to nije moglo da se spreči? Dragi moj, da su hteli da sakriju veruj mi da bi se to odradilo bez problema ali nemaju svi moral svpskih vadikava. Ako misliš da su ta hapšenja bila neminovna onda si stvarno više ograničen nego što sam mislila.

A zašto ne hapse vadikave? Verovatno zato što su bezopasni i moraju tu da glume neku konkurenciju za vlast a pritom da ih uhapse to bi bilo "gušenje demokratije, uvođenje diktature" itd. pa bi se opet skupila gomila seljačina da razbija na Trgu Republike a to nam poslednje treba. Uništili su se dovoljno dobro i bez da ih bilo ko hapsi :ok:

radikale ne hapse zato sto su posteni a vlast bi jedva docekala da uhapsi nekog radikala i da glavnu opozicionu stranku prikaze kao utociste lopova i kriminalaca.

ali sobzirom da su glavni funkcioneri SRS-a posteni gradjani - oni to ne mogu da urade.

za razliku od demokratske stranke koja je meka za sve srpske lopove, muljatore i krimose .

pa vi sami glasaci DS-a priznajete da je DS lopovska stranka. Sta ces vise.

Vi sami priznajete da su oni lopine a opet glasate za njih. To samo pokazuje da delite isti lopovski moralni kodeks kao rukovodstvo stranke za koju glasate, i da bi ste verovatno isto i vi sutra krali kao oni - samo da za to dobijete sansu.

Posten covek nikada nece dati svoj glas onima za koje zna da su ogrezli u kriminal i lopovluk

Inace u DS-u se hapse samo ovi koji se bas otrgnu kontroli i krenu da kradu i nogama i rukama.

Dok se ovi koji kraduckaju tolerisu i stite.
 
dobro..po tvom misljenju su najmanje zlo..imam samo jedno pitanje..ako su oni tako primitivni..znaci mislim na SRS..zar ne mislis da ti kao pravi demokrata treba da pokazes malo vishi nivo kulture u opisivanju svojih politickih neistomisljenika
Od kako sam na forumu uglavnom kulturni demokratski i reformisticki orijentisani glasaci ove druge Srbije koje su sami strpali u drugu Srbiju kao da ima dve Srbije a ne jedna karakterishu kao glupe primitivne i koriste obilje drugih izraza
zasto kao jedan kulturan glasac ne koristis termine poput
ne slazem se sa njihovom politikom
smtaram da su kontraproduktivni
mislim da nemaju strucni kadar za obavljanje funkcija umesto svih onih termina koje si tu upotrebio

Ja nisam kulturan i nisam tolerantan. Seljak sam i prilično isključiv. Naše merilo kulture me ni najmanje ne dotiče, te po tome - ja nisam kulturan. Jednostavnije mi je da kažem nesposobni dupeuvlakački seronja, nego npr. gospodin koji je svojim angažovanjem uspeo da bude član upravnog odbora, za koji ipak nije imao potrebne kvalifikacije.
 
pa koji je funkcioner SRS-a u zadnjih 8 godina optuzen ili uhapsen zbog lopovluka.

ajde navedi koji

a u isto vreme su za vreme dok ste vi vlast uhapseni iz DS-a knezevic, raseta vukosavljevic, kolesar, janusevic i jos neki drugi .

a koliko bi ste tek bili hapseni da niste u vlasti i da ne stitite sami sebe.

znaci za 8 godina nijedan funkcioner SRS-a nije krivicno odgovarao zbog lopovluka niti je osudjen dok je kod vas demokrata drugaciji slucaj.

zato nemas pravo da kazes "svi kradu" jer nisu svi u srbiji lopovi . Nego ti ne mozes da negiras da su u DS-u glavne lopurde u zemlji pa pokusavas to da relativizujes tako sto ces da kazes "pa svi kradu" . E ne krademo svi i to nije tacno.

I kako ti je bre DS najmanje zlo kad sam tvrdis da su lopovi?

To ne znači smRadikali nisu lopovi i to ne znači da su sposobni... Bolji mi je lopov koji će da krade i odradi poneki posao, nego časni i pošteni legalista koje ne može da prdne...
 
radikale ne hapse zato sto su posteni a vlast bi jedva docekala da uhapsi nekog radikala i da glavnu opozicionu stranku prikaze kao utociste lopova i kriminalaca.

ali sobzirom da su glavni funkcioneri SRS-a posteni gradjani - oni to ne mogu da urade.

za razliku od demokratske stranke koja je meka za sve srpske lopove, muljatore i krimose .

pa vi sami glasaci DS-a priznajete da je DS lopovska stranka. Sta ces vise.

Vi sami priznajete da su oni lopine a opet glasate za njih. To samo pokazuje da delite isti lopovski moralni kodeks kao rukovodstvo stranke za koju glasate, i da bi ste verovatno isto i vi sutra krali kao oni - samo da za to dobijete sansu.

Posten covek nikada nece dati svoj glas onima za koje zna da su ogrezli u kriminal i lopovluk

Inace u DS-u se hapse samo ovi koji se bas otrgnu kontroli i krenu da kradu i nogama i rukama.

Dok se ovi koji kraduckaju tolerisu i stite.
Ako ti stvarno u ovo verujes, ja cu od sada da te podrzavam. Sve suprotno ne bi bilo fer sa moje strane. :mrgreen:
 
radikale ne hapse zato sto su posteni a vlast bi jedva docekala da uhapsi nekog radikala i da glavnu opozicionu stranku prikaze kao utociste lopova i kriminalaca.

ali sobzirom da su glavni funkcioneri SRS-a posteni gradjani - oni to ne mogu da urade.

za razliku od demokratske stranke koja je meka za sve srpske lopove, muljatore i krimose .

pa vi sami glasaci DS-a priznajete da je DS lopovska stranka. Sta ces vise.

Vi sami priznajete da su oni lopine a opet glasate za njih. To samo pokazuje da delite isti lopovski moralni kodeks kao rukovodstvo stranke za koju glasate, i da bi ste verovatno isto i vi sutra krali kao oni - samo da za to dobijete sansu.

Posten covek nikada nece dati svoj glas onima za koje zna da su ogrezli u kriminal i lopovluk

Inace u DS-u se hapse samo ovi koji se bas otrgnu kontroli i krenu da kradu i nogama i rukama.

Dok se ovi koji kraduckaju tolerisu i stite.


znaci po tebi su najmanje 2 500 000 000 gradjana Srbije lopovi???
 
radikale ne hapse zato sto su posteni a vlast bi jedva docekala da uhapsi nekog radikala i da glavnu opozicionu stranku prikaze kao utociste lopova i kriminalaca.

ali sobzirom da su glavni funkcioneri SRS-a posteni gradjani - oni to ne mogu da urade.

Do pre 5 minuta sam mislila da si malo glup. Sad je ovo malo zamenila reč mnogo.

Čoveče gde ti živiš? U zemlji snova?
Posle svih tvojih tripova o Nikoliću kao predsedniku, SRS-u koji formira Vladu, Vučiću gradonačelniku, padu Vlade zbog PUPS-a i sl. ti i dalje nešto fantaziraš?
Daj nam molim te malo toga na čemu si, izgleda da nije loše. :klap:
 
Ako ti stvarno u ovo verujes, ja cu od sada da te podrzavam. Sve suprotno ne bi bilo fer sa moje strane. :mrgreen:

nema sta da verujes ili ne verujes.

parksa to pokazuje


od 2000te do 2008 nijedan funkcioner SRS-a nije optuzen ili uhapsen za neki lopovluk

U istom periodu iz DS-a su hapseni i optuzivani mnogi istaknuti i visoki funkcioneri stranke i to za vreme dok ta stranka obavlja vlast sto znaci da su se bas otrgli kontroli i mesto da kraduckaju ko vecina funkcionera DS-a, oni su krenuli da kradu nogama i rukama.
 
Pa sta cu kad spadam u tu kategoriju ogranicene populacije. Btw kako znas da sam demokrata? Mozda sam recimo monarhista ili liberal?

pa odkud tebi da sam ja radikal
politicka opredeljenja ljudi me ineteresuju samo u meri informisanosti.a ne i suda o ljudima osim u dva slucaja
pristalice dve partije mogu da prihvatim da postoje ali ne i da se sa njima druzim vodje obe partije imaju slovo C kao Casha da li kao ime ili kao prezime
za njih mi moze biti dovoljan kriterijum pa i da su ruzni..ruzna im dusha
 
Do pre 5 minuta sam mislila da si malo glup. Sad je ovo malo zamenila reč mnogo.

Čoveče gde ti živiš? U zemlji snova?
Posle svih tvojih tripova o Nikoliću kao predsedniku, SRS-u koji formira Vladu, Vučiću gradonačelniku, padu Vlade zbog PUPS-a i sl. ti i dalje nešto fantaziraš?
Daj nam molim te malo toga na čemu si, izgleda da nije loše. :klap:

mozes ti da mislis sta hoces.

za 8 godina nijedan funkcioner SRS-a nije uhapsen zbog lopovluka dok su iz DS-a uhapseni mnogi.

DS je stranka lopova bandita i krimosa i svaki posten covek tu stranku lopova i kriminalaca moze samo da prezire i mrzi.

Jer posten covek , ma kakvog politickog uverenja bio , ma koje nacije ili vere bio - bi ako nista drugo, trebao da mrzi i prezire - lopovluk.

A vama g lasacima DS-a vidim lopovluk odgovara i gajite ga . Ako time samo pokazujete da ni vi niste nista bolji .
 

Back
Top