Zašto nema više dobrih muškaraca za sex?

Nema dobrih?

Svaka zena je drugacija i voli se na svoj nacin.
Neke vole grubu igru, neke neznu.
Neke vole ljubav, neke cist sex.
Neke vole paznju a neke vole da budu koristene.
Nije da nema dobrih muskaraca, nego je komunikacija izmedju ljudi absolutno uzasna.
True
Muskarac ce retko kad uspeti da iz prve da pogodi sta ta devojka voli. Radi se o kompatabilnosti. Jako mali broj muskaraca u stvari nezna sta radi ili uci.

u ostalom, zasto se uvek radi o zadovoljavanju zena, Kada ce te vi zene da se potrudite da zadovoljite muskarca.
Kad bi zene muskarcima davali samo pola paznje i truda koliko muskarci daju ovaj svet bi bio mnogo drugaciji :D
Na žalost. Sami muškarci više cene kada se moraju pomučiti oko žene. Ako im se slobodno daje i pažljiva je i zadovoljava oni trče za onima koje treba da love. To je u prirodi. Svaka pametna žena zaključi da je bolje da bude na izvesnoj distanci sve vreme, onako da ga drži na štapu. Kada se nađe istinski zahvalan muškarac koji to ceni to je posebna dragocenost.
 
Можда то може да се гледа овако ...

Узмимо нпр пензинерке/ре који су овишли све бање у Србији ....па кажу 'Нема више бања'

Па онда открију рецимо Крчко море у сектембру ..... и кажу 'шта смо трошли време по бањама '
 
Можда то може да се гледа овако ...

Узмимо нпр пензинерке/ре који су овишли све бање у Србији ....па кажу 'Нема више бања'

Па онда открију рецимо Крчко море у сектембру ..... и кажу 'шта смо трошли време по бањама '
To bi bilo super, to je napredak
 
Замисљати фаце свих осталих АватарКИ које не учествују у овој дискусији .

Све оне што пишу песме приче .. везу .. чувају унуке/чиће .... циркају ... варе

сада седу пред екран и само трепћу ..
Tako je, Aleksa!
Zato nemoj NIKADA stavljti avatar.
Ostani UVEK bezličan :)
 
Jedan od problema je što pojedini muškarci uopšte nemaju osećaj za žene, tj ne vide da imaju ikakav ključ koji bi otvorio bravu.

Kakav je to ključ? Šta to otvara neku ženu? Koliko se ti ključevi razlikuju?
I verujem da kada neko ukapira šta je to, da postaje uspešan.
Ali tu ima neki problem.
u pocetku seksualnog zivota mlade devojke ne dozivljavaju orgazme ili ih vrlo retko dozivljavaju. Tokom narednih godina one uce o svojoj seksualnosti da bi u zrelo doba kod vecine njih orgazam bio nesto sto se podrazumeva u seksu. (iskustva u trajnijim vezama, braku......)
Kao sto vidimo, muskarci se ovde nigde ne pominju.
Imao sam slucajeva u kontaktu sa nekim damama koje su prakticno bile "mrtve ribe" u krevetu. Smatrale su da je dovoljno da ih gledam pa da se "osposobim" da ih zadovoljim. I naravno da nisu bile zadovoljene. Zato, savet muskarcima: ne ulazite u prisnije kontakte sa damama koje ni u razgovoru ni u ponasanju ni po izgledu ne zrace seksepilnoscu....................da ne biste svoje muske potencijale doveli u sumnju.

Tako da se moj komentar na temu svodi na: "za dobar seks je potrebna i prava dama i pravi dzentlmen".
 
Na žalost. Sami muškarci više cene kada se moraju pomučiti oko žene. Ako im se slobodno daje i pažljiva je i zadovoljava oni trče za onima koje treba da love. To je u prirodi. Svaka pametna žena zaključi da je bolje da bude na izvesnoj distanci sve vreme, onako da ga drži na štapu. Kada se nađe istinski zahvalan muškarac koji to ceni to je posebna dragocenost.

Po meni to je % muskaraca. I muskarci i zene vole tu "igru" i "lov"
Ako jedna strana precuti druga je slobodna da ih vara. Lose u svakom slucaju..
...i onda dolazi do prevara, kurvanja i slicnih problema.

...zene jednostavno imaju vise sansi da se iz toga izvuku.

Moja mati je bila neovejana *****.
Pokusavam da budem dobar prema ljudima a posle ti te iste ***** govore kako "Nema" dobrih muskaraca a same prouzrukuju takve probleme
 
u pocetku seksualnog zivota mlade devojke ne dozivljavaju orgazme ili ih vrlo retko dozivljavaju. Tokom narednih godina one uce o svojoj seksualnosti da bi u zrelo doba kod vecine njih orgazam bio nesto sto se podrazumeva u seksu. (iskustva u trajnijim vezama, braku......)
Kao sto vidimo, muskarci se ovde nigde ne pominju.
Imao sam slucajeva u kontaktu sa nekim damama koje su prakticno bile "mrtve ribe" u krevetu. Smatrale su da je dovoljno da ih gledam pa da se "osposobim" da ih zadovoljim. I naravno da nisu bile zadovoljene. Zato, savet muskarcima: ne ulazite u prisnije kontakte sa damama koje ni u razgovoru ni u ponasanju ni po izgledu ne zrace seksepilnoscu....................da ne biste svoje muske potencijale doveli u sumnju.

Tako da se moj komentar na temu svodi na: "za dobar seks je potrebna i prava dama i pravi dzentlmen".
Upravo. Ideja orgazma se zacne pre seksa. Ne trositi se na "jeste ali" crko strujomer pa okreces prekidace i frekvencije na prazno. A mnoge se i oslone na to kao osnov veze. Ijuuuu
 

Back
Top