ZAŠTO NE TRIBA LITOVAT U SRBIJI???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Људи вичу простаку један неотесани не деру се,
друго ја њиву немам, али ово је демократска земља и дозвољава викање,
а изгледа да је и прелиберална када дозвољава овакве провокације...
МОЛИМ ДА СЕ ТЕМА ЗАТВОРИ ЈЕР ЈЕ ОВО ОЧИГЛЕДНА ПРОВОКАЦИЈА И ПОСТАВЉАЧ НЕМА НАМЕРУ ДА ДИСКУТУЈЕ НЕГО ДА ПРОВОЦИРА.
Хвала у напред надлежнима.

Mozda je fulao naslov, mozda je trebalo biti " Zasto ne treba ici u Srbiju na odmor".
 
Људи вичу простаку један неотесани не деру се,
друго ја њиву немам, али ово је демократска земља и дозвољава викање,
а изгледа да је и прелиберална када дозвољава овакве провокације...
МОЛИМ ДА СЕ ТЕМА ЗАТВОРИ ЈЕР ЈЕ ОВО ОЧИГЛЕДНА ПРОВОКАЦИЈА И ПОСТАВЉАЧ НЕМА НАМЕРУ ДА ДИСКУТУЈЕ НЕГО ДА ПРОВОЦИРА.
Хвала у напред надлежнима.


Ko ih sisa, ne treba se zbog toga nervirati. Moram priznati da mene bas zabavljaju sa svojim neverovatnom ljubavlju prema Srbima.


:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Ko ih sisa, ne treba se zbog toga nervirati. Moram priznati da mene bas zabavljaju sa svojim neverovatnom ljubavlju prema Srbima.


:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Да Вам кажем нећу више да ћутим док ме припрости провокатори засипају провокацијама и то на српском форуму,
па ово је стварно страшно, ко их је звао на летовање јел` Србија има рекламе по Хрватској дођите у Србију, нема дакле
ТЕМА ЈЕ ПРОВОКАЦИЈА И МОЛИМ ДА СЕ ЗАКЉУЧА
ПОНАВЉАМ ОВО ЈЕ ЧИСТА ПРОВОКАЦИЈА МОЛИМ ДА СЕ ЗАКЉУЧА.
Хвала надлежнима, и извињавам се осталим корисницима што користим овај начин обраћања.
 
u srbiji ima i previse turistickoh lokacija. tesko da je neko bas sve obisao ili letovao u njima

+ prirodne lepote, veoma ranzolike. samo u i oko bgda se moze provesti mesec dana a da se svaki dan pre i posle podne ide na razlicite lokacije, i razlicite sadrzaje

+ banje, soko banja i vrnjacka banja su leti srazmerno posecenije od mora. imao sam do skoro obicaj da pored letovanja idem i u banju

+ planine, tj planinarenje, reke, splavovi, pecanje i sl

ko ce sve da nabroji
 
Да Вам кажем нећу више да ћутим док ме припрости провокатори засипају провокацијама и то на српском форуму,
па ово је стварно страшно, ко их је звао на летовање јел` Србија има рекламе по Хрватској дођите у Србију, нема дакле
ТЕМА ЈЕ ПРОВОКАЦИЈА И МОЛИМ ДА СЕ ЗАКЉУЧА
ПОНАВЉАМ ОВО ЈЕ ЧИСТА ПРОВОКАЦИЈА МОЛИМ ДА СЕ ЗАКЉУЧА.
Хвала надлежнима, и извињавам се осталим корисницима што користим овај начин обраћања.



Samo se Bogu molimo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top