ZASTO MUSKARCI VARAJU ZENE?

Iskreno!!!
Muskarci svoje zene najcesce varaju sa zenama, sto ce reci da i zene jednako varaju kao i muskarci. Drugo kada ti nesto nedostaje u kuci od hrane ti odes u prodavnicu pa to fino kupis i doneses kuci. Eto vidis da muskarac ima sve sto mu treba u kuci cak bi ga i mrzilo da ide napolje kad mu je tu vec ugodno. Sta mislis o tome?
Greske su uvek obostane i samo se zajednicki mogu prevazici, a uzrok za prevaru uvek prvo trazi u sebi!
:wink:
 
JuLiaaaa:
Zasto varaju?!?Mislim da danas vise devojke varaju...ali ok,da se ipak ja vratim na temu MUSKARACA!
Muskarci su uvek u potrazi za savrsenstvom i nikada nisu u potpunosti zadovoljni onim sto imaju, jer je njihovo i osecaju sigurnost,ali zato sve ostalo je zanimljivije jer im je strano!
Zasto dolazi do prevare???Devojke su same krive...ne znaju da zadrze muskarca!Kada su u vezi,zapostave sebe,sve im je drugo bitnije,bore se za status time sto stalno izmisljaju neki razlog za raspravu,svaki pogled tumace kao prevaru...postaju dosadne,a da nisu ni svesne toga!
Drugi razlog,zasto muskarci varaju je "vreme savremenih zena"...devojke su preuzele inicijativu,prilaze bez kompromisa muskarcima,bez obzira da li oni bili ozenjeni,u vezi ili nesto tome slicno!Dakle,muskarcima se to ocigledno dopalo...zasto bi se mucili oko neke devojke kada ce ona sve sama da odradi i bolje od njega samog!
Sta jos mogu dodati...devojke pazite na svoj izgled,budite uvek sexy,privlacne i atraktivne...ne zvocajte kada nemate neki jak razlog za to.Budite samouverene i pune razumevanja!
Ne znam zasto sam vam ovo ispricala...ali u svakom slucaju ne moze da skodi,a kada ne skodi znaci da koristi!
Pozdrav! 8)

Svaka cast! Vrlo napredno i pohvalno! Juliaaa ti si muskih srca lomilica! Kisss!!!
 
Muskarci varaju kad ne vole zenu sa kojom su(sto vazi i za zene takodje),a najvise vole da se kriju iza divno plasirane foskule kako oni to mogu da rade samo radi razgibavanja,a zene moraju nesto i da osecaju da bi prevarile,a cinjenica je da ne varaju sa prvom zenom koju ugledaju na ulici nego ipak biraju sa kim bi(sto im obara teoriju "nista mi nije znacila") :!:
 

Back
Top