Zasto momci iz NS-a ne prilaze devojkama?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeca_90:
Nisam to rekla,ali me nervira to sto samo gledaju,bulje,mislim da bi jedino pomoglo da na celu napisem da mi se svidja,jer ovako iako se srecu pogledi,nista.I da,da odgovorim Nixxu da nije da mi ne prilaze,vec to bude preko drugarice,druga,ali nikad direktno kada sam u nekoj diskoteci ili slicno,ko sto sam rekla tada prilaze samo pijani(i tako je skoro sa svim devojkama koje znam,to je cinjenica,nazalost) :?
Evo reci gde izlaziš prići ću ti ja i to trezan jer ne konzumiram alkohol ;) :mrgreen:
 
Jeca_90:
Nisam to rekla,ali me nervira to sto samo gledaju,bulje,mislim da bi jedino pomoglo da na celu napisem da mi se svidja,jer ovako iako se srecu pogledi,nista.I da,da odgovorim Nixxu da nije da mi ne prilaze,vec to bude preko drugarice,druga,ali nikad direktno kada sam u nekoj diskoteci ili slicno,ko sto sam rekla tada prilaze samo pijani(i tako je skoro sa svim devojkama koje znam,to je cinjenica,nazalost) :?

Kao prvo nema niceg goreg od prilazenja devojci u diskoteci iz vishe razloga:

1.Kao sto si rekla pridje ti neko mortus pijan.
Zbog ovoga stavras stereotip o mushkima da je svaki momak koji ti prilazi manje ili ivshe pijan.

2.Diskoteka ili klub po sebi nije povoljno mesto za prilazenje jer potencijalni udvarac mora konstanto da ti se dere na uvo kako bi nadjacao muziku sto nikako ne moze da izazove pozitivan uticaj.Da ne spominjem da pola reci necete razumeti jedno drugo.

3.Zatim stupa EGO na scenu.Ovo nije obavezno ali je jaaaako cesta pojava...
Kada ti na primer neko pridje....a drugarice gledaju posmatrajuci tvoju reakciju neke sa osmehom ali neke zavisno i podrugljivo i bas zbog ovih negativnih uticaja....tvoj ego se igra sa tobom......pokushaces da ostavish utisak u drustvu i zezaces momka bez razloga ili ces ga otkaciti..

Ali na kraju krajeva, ako ti se neko dopadne sto TI njemu ne pridjes? Vi devojke stalno kukate kako su mushki nesposobni i kako ne prilaze devojkama itd. Pa ako je tako onda ni ti nemoj buljiti u njega nego pridji....sigurno ces kao zensko imati vece sanse kod mushkarca nego neki mushkarac kod devojaka.
Zelite li ravnopravnost devojke...onda se ponashajte ravnopravno....pridjite momcima kao i oni vama.
I za kraj komentar:
Mozda izlazish na pogreshna mesta gde se okupljaju seljachine koji nose tarzanke i glasaju za radikale , pa ti se ili zgade ili nemaju sta pametno da kazu ???
 
ok jeca pod 1. jos su mladi (vidim da si 90) i neiskusni... jadni... zato smo mi tu da ih naucimo jel ? ;) ;)
2. zato su sto (vetjina, ne svi) jaki samo na recima, a kad dodje vreme za akciju, podvuku jaja u du.pe :lol:

ne ozbiljno, zaista imamo taj neki weird pogled na prilazenje i sve... Shto se mene tiche nikad mi nije bio problem da pridjem dechku ako mi se bash toliko svidja... Al primera radi evo jedno veche, odmeravanje izmedju momka i devojke u diskoteci, kaficu, ma svejedno...
Ugledaju se.. Ona ga pogleda... On je pogleda... Ona se nasmeje on okrene glavu (jer on je faca nije je primetio).. on je gleda, ona ga pogleda i okrene glavu (jer ona je riba, i nece se predati tek tako)... Gledaju se... Gledaju se... Gledaju se (ovo se krisom naravno)... gledaju... domundjavaju se sa drustvom... gledaju... gledaju... gledaju.... gledaju se.... i oops evo vreme je da se ide kutji... svako svojim putem... 99.9% slucajeva je ovaj scenario...

Kad sam bila kod sestre u Njujroku, kad sam bila u Bechu, kad sam bila u GRchkoj, svuda u diskoteci, kaficu, ulici, plazi... ma svejedno... decko/devojka ce prici osobi koja im se dopada bez ikakvog srama... Mojoj sestri i meni su prilazili u klubu (njujork) gomila tipova, igras, uzivas, odjednom se neko stvori pored tebe i zapocne razgovor... Neki naravno sa ciljom da te smuvaju, drugi (verovali ili ne) samo da porazgovaraju sa tobom....

Al u Srbiji, ne. Ako ti neko pridje, ili nekom pridjes, to je samo zbog jednog jedinog razloga, a svi znamo koji je...

Zaista u chemu je frka prici drugom ljudskom bicu (koje isto ima mane kao i ti) i zapoceti razgovor... mozda necete zavrsiti u krevetu.. mozda se necete cak ni poljubiti... al bar ces steci novog prijatelja... ako nista drugo... al kome jos trebaju prijatelji jel? :-(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top