Zasto mobilni operateri ne vole kad si pripaid korisnik

zoli00

Početnik
Poruka
37
Ja koristim pripaid i nikad mi nece biti jasno zašto ponekad zovu da nude da predjem na postpaid uz standardne rečenice xxx minuta, poruka ka svima xx gb interneta uz određenu cenu.. naravno ne pristajem ni u ludilu (da hocu sam bi otisao u poslovnicu i uzeo sta mi odgovara) posto i na pripaidu, imaju ok uslove i promocije a i odgovara mi pošto isticem jednu veliku prednost pripaida u odnosu na postpaid a to je da se mozes ispruziti koliko si dugačak. Da li je po vašem misljenju bolji pripaid ili postpaid
 
Screenshot_20240429-144546_Yettel.jpg


Ovo je non~stop natpis koji postoji,sacuvaj me Boze i sakloni.

Screenshot_20240429-144611_Yettel.jpg


Sacuvaj me Boze i sakloni :pop: .

Ljudi masovno kukaju na neprofesionalnost,ekstremne cene,racune za ono sto nisu potrosili,nestabilan slab signal koji cesto nestaje.

Pri tom bilo kad mogu da promene uslove ugovora,cene a da ne obaveste korisnika.
 
Ja koristim pripaid i nikad mi nece biti jasno zašto ponekad zovu da nude da predjem na postpaid uz standardne rečenice xxx minuta, poruka ka svima xx gb interneta uz određenu cenu.. naravno ne pristajem ni u ludilu (da hocu sam bi otisao u poslovnicu i uzeo sta mi odgovara) posto i na pripaidu, imaju ok uslove i promocije a i odgovara mi pošto isticem jednu veliku prednost pripaida u odnosu na postpaid a to je da se mozes ispruziti koliko si dugačak. Da li je po vašem misljenju bolji pripaid ili postpaid
Zato sto ja ne potrosim 200din za 2 meseca a postpaid imaju sigurica pretplatu
 
Зато што кад си припејд ТИ контролишеш колико ћеш да трошиш и како ћеш да трошиш! Раније док није било ово да мораш да обнављаш кредит свака три месеца иначе губиш све, могао си читаву годину теоретски да вучеш са 200 динара. :hahaha:
 
Ma sve meni to jasno.. ali to zvanje ubiju u pojam sa nudjenjem svega i svačega.. ko koristi često telefon bukvalno mu je svejedno posto i na pripaidu i na postpaidu ima ponuda koje su sto se tice cene isti. Pripaid neka promocija od 500 din koja važi 7 dana znaci za mesec oko 2000 isto tako se može naći i paket oko 2000 din mesečno.. tako da ti dodje na isto, ali pripaid je meni bolji zato što nisam vezan sa ugovorom i koristiću ga bukvalno dokle god postoji ili mu baš povećaju cenu pa se neće isplatiti (u sta sumnjam)
 
Ja koristim pripaid i nikad mi nece biti jasno zašto ponekad zovu da nude da predjem na postpaid uz standardne rečenice xxx minuta, poruka ka svima xx gb interneta uz određenu cenu.. naravno ne pristajem ni u ludilu (da hocu sam bi otisao u poslovnicu i uzeo sta mi odgovara) posto i na pripaidu, imaju ok uslove i promocije a i odgovara mi pošto isticem jednu veliku prednost pripaida u odnosu na postpaid a to je da se mozes ispruziti koliko si dugačak. Da li je po vašem misljenju bolji pripaid ili postpaid
Kontra tema ja nikad neću razumeti zašto i kako se nekom isplati prepaid npr? Ja sam na postpaidu paidu preko 20 godina više i ne brojim i jednom ili dvaput sam imao problemčić. Ali ništa toliko drastično da bih odustao od postpaida.
 
Зато што кад си припејд ТИ контролишеш колико ћеш да трошиш и како ћеш да трошиш! Раније док није било ово да мораш да обнављаш кредит свака три месеца иначе губиш све, могао си читаву годину теоретски да вучеш са 200 динара. :hahaha:
Koja glupost... I onda se stiskaš" hoću li nazvati nekoga ili neću hoću li pričati minut ili deset, da l da pošaljem poruku ili dve" imam drugara UVEK kuka za kredit, nikad nema kredita.... A zaradjuje više nego ja....
 
Ja koristim pripaid i nikad mi nece biti jasno zašto ponekad zovu da nude da predjem na postpaid uz standardne rečenice xxx minuta, poruka ka svima xx gb interneta uz određenu cenu.. naravno ne pristajem ni u ludilu (da hocu sam bi otisao u poslovnicu i uzeo sta mi odgovara) posto i na pripaidu, imaju ok uslove i promocije a i odgovara mi pošto isticem jednu veliku prednost pripaida u odnosu na postpaid a to je da se mozes ispruziti koliko si dugačak. Da li je po vašem misljenju bolji pripaid ili postpaid
Hoce da te imaju u kontroli.Zato sto kao pripeid korisnik,mozes da predjes na bilo koju drugu mrezu.Ja sam do pre 3 godine bio pripeid,ali ne mogu vise da razmisljam kada treba da uplatim kredit,pa sam presao na postpeid i placam racun.Mada ga nikada ne iskoristim do kraja.Ne potrosim ni SMS-oveniti razgovor,jer dosta koristi Viber i WatsApp,preko modema Wi Fi,ali imam mali paket,pa i nije neki problem.Inace uslov im je bio da ako predjem na pripejd,ne salju poruke o promocijama.Jer kao sto kazes,ako nesto zelim da promenim,sam cu im se javiti.
 

Back
Top