ctrl ne radi

Smartanabil

Buduća legenda
Poruka
29.391
Pozdrav svima

Pokušao sam da rešim problem ali ne vredi pa reko da pitam da li neko zna šta bi mogao da uradim.

Dakle, na laptopu mi ne radi levi CTRL i kad god hoću npr da iskucam neku prečicu ili šta god da mi treba, desni CTRL radi a levi ne.

U pitanju je Thinkpad ...

Proverio sam u Control Panel-u, nema ničeg sumnjivog. Odradio sva ažuriranja i sve drugo što treba i sad vi dolazite na red da mi kažete šta da uradim.

Svaki savet je dobrodošao.

Hvala unapred.
 
Pozdrav svima

Pokušao sam da rešim problem ali ne vredi pa reko da pitam da li neko zna šta bi mogao da uradim.

Dakle, na laptopu mi ne radi levi CTRL i kad god hoću npr da iskucam neku prečicu ili šta god da mi treba, desni CTRL radi a levi ne.

U pitanju je Thinkpad ...

Proverio sam u Control Panel-u, nema ničeg sumnjivog. Odradio sva ažuriranja i sve drugo što treba i sad vi dolazite na red da mi kažete šta da uradim.

Svaki savet je dobrodošao.

Hvala unapred.
hardverski ti je problem a ne softverski.....meni više ne rade na laptopu delete, strelica na gore, minus i mislim još nešto....bitno mi je da mi sva slova rade...
pitao sam u servisu...rekli su da može samo da se promeni tabla ili šta već za celu tastaturu...a meni se to ne radi jer je laptop star već 11 godina pa nisam siguran da je vredno truda....
 
Ne radi se o jednom dugmetu, ne prave updata zbog toga samo...verovatno ima još osnovnih drivera koji ne rade dobro....verovatno bi trebalo i mrežu da isključiš i sve je to posao od najviše sat vremena....
Imam i ja neki Lenovo i uradio sam update iako je sve bilo ispravno, jer će biti manje sigurno kada napuniš hard podacima...
 
Tastature su potrošna roba na laptopovima. U jednoj firmi gde sam radio a bavili su se svime svačim gde god otvoriš neki orman ispadaju te nove tastature u kutijama :lol: na moje pitanje zašto? Pa kaže ide ko blesavo, prosipaju ljudi kafu, piće, mrve, maste i balave.

Ako ne očistiš imaš varijantu i tastature na displeju. Virtualna tastatura.
 

Back
Top