Zašto kažeš ljubav a misliš Sex

Priznajem i ja. Mada je meni ljubav pokretačka snaga. Može seks biti najbolji ikada, ako nema nikakvih osećanja ne treba mi.

Ne znam samo zašto je toliko popularno pljuvati po osećanjima i glumiti mačo frajere i ribetine kojima je seks dovoljan.

Meni nije. Jedno ne ide bez drugoga na duge staze.

Ma ni na 7 dana.

Ok, kapiram ja da neko ko je povređen negira to i ograđuje se, ali halo?

Svi smo mi nekada bili povređeni, i svi smo nastavili dalje nadajući se nekoj novoj ljubavi, a ne seksu. Seks može i da se kupi. Šta više, jeftiniji je od jednog punog rezervoara.
 
Sex bez emocija = sex
Sex sa emocijama = zaljubljenost, ljubav
Jednostavno se razlikuje i ako neko to ne može da vidi u toku samog čina, onda je *** glup/a. Mislim da ne bi trebalo da se zavaravamo takvim izjavama, ako je sex onda je sex, ako ima emocija onda je vodjenje ljubavi. Dakle usled postojanja emocija dolazi i do pokazivanja neznosti, maženja, ljubljenja, a ne samo "trpanja".
 
koliko si puta pogledao to skladno telo, te predivne usne, koliko puta ti je srce preskočilo a u stomaku se sve okrenulo od jednog pogleda...i misliš ljubav, a ono sex i to naravno tek skontaš posle 2-3 izlaska...

koliko puta si mislio to je to da bi sutra rekao sam sebi šta mi je ovo trebalo....

nisam zaljubljive prirode a petljam se samo kad me neko bas jako privlaci.....i emocije se vremenom razvijaju a ne posle 2-3 izlaska....desilo mi se i da mi se ne razviju do zaljubljenosti ali to je vec druga prica....a i bzvz mi je da mi tip prica o ljubavi posle par vidjanja....missim,deklarisala bih ga kao se.ratora....
 
Zenske su originalni 'lazovi' sto se ovog pitanja tiche,
muskarac nece lagati, zeli sex i otvoreno to kaze,
no treba biti iskren, ljubav i sex, i zajedno i odvojeno, samo zestoko i redovno :)
Ravnoteza tu treba Marcipa, onda je i sex ljubavan i ljubav sexualna, mada sto posto sam siguran da su u ovim pitanjima momci polomljena karika :D

Ne sumnjam ja u tu musku iskrenost da zele sex, a isto tako svi vole kad ih neko voli. :) Svakako da je tad sve ljepse. ;)
 

Back
Top