Zasto je ovde zabranjeno velicanje Zvezdana Jovanovica?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ptica-trkacica

Primećen član
Banovan
Poruka
722
Na ostalim forumima to nije zabranjeno, jedino je na Krstarici zabranjeno i jos mi onda na Krstarici nekakvi "Liberatori" prete preko privatnih poruka da ce me "naci i razbiti od batina"... i non-stop sam banovan.... vise sam banovan nego sto nisam banovan.... zasto? :???:


TROFA3 (penzioner) - 19. juli 2008. u 00.55
Zvezdane svevisnji te blagoslovio a ruke i oci ti pozlatio.AMIN
Isto tako svevisnji želimo da nam sto-pre podarite novoga Zvezdana da zvekne ovoga Ustaškoga sina iz familije Francetica Jure.

Ios (Pred$edavajuci) - 19. juli 2008. u 10.03
Zvezdan je sashio jednog velikog izdajnika. Da je vishe ovakvih placenika pobijeno, Srbija bi danas izgledala drugacije.
Nije važno u ovom kontekstu dali je Zvezdan kriminalac ili dzeparosh. Likvidacija nemackog agenta Z Dj. je delo vredno poshtovanja.
Srećan rodjosh brate!

superderby (speedstream) - 19. juli 2008. u 10.41
Za sve svoje grehe Zvezdan se iskupio okom sokolovim i mirnom rukom poslavsi onu izdajnicku dzukelu gde joj je i mesto,u pakao .Srećan rođendan Zveki!

balvan (violinista i baletan) - 19. juli 2008. u 18.24
Ko je ubio Dzukelu nije još dokazano. Zvezdan je nevino osuđen, dzukelu su ubile njegove gazde, nije im vise trebao a i novog, još goreg su nasli (Tadici) pa sto da se muce sa onim koji je, koje li zle sudbine, ipak bolji od onih koji iza njega dodjose...[/quote]
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top