Zašto je devojkama obavezno da muškarac ima kola?

Jedna moja kolegica je baš nedavno pričala o doživljajima njene prijateljice koja je prije nekih 15 godina izlazila s nekim tipom koji nije imao automobil. Ona bi došla po njega, i tih par sastanaka je do to prošlo, ali sad bi nešto trebalo konkretno učiniti, ako me razumite. Treba napomenuti ni da ni jedno ni drugo nisu imali prazan/ slobodan stan. Nekako padne izbor na auto u mraku, jelte, i sad tu nastupa problem. Ona je njega trebala odvesti negdje u mrak da se malo pohvataju, ona je to zapravo željela ali njoj kao djevojci je bilo to neugodno predložiti/ učiniti. Ona se s tom svojom pričom obratila i prijateljicama, što je bilo, ne znam jer nije nastavila pričati.
otisli su u mrak i obili kola te svrsili stvar
cenim da je tako bilo
 
Ја сам сам 18година из прве положио теоријски испит и практичан испит за Б категорију.

Моји родитељи су потписали уговор о раду да могу да радим са 14 година и да добијам плату 35-40К динара. Ја имам 22 године радног стажа а имам 36 година.


Треба свако са 18година да има возачку дозволу.
 
Шта је?
Са утврђивања о томе да ли девоје ТРАЖЕ да имамо ауто прешли смо на ко има коју дозволу?
Па на клипове из филмова?
Па чему онда тема?
Има и ПДФ Филм и ПДФ Аутомобили...
Чак има и тема Цице и аутомобили...
 
Шта је?
Са утврђивања о томе да ли девоје ТРАЖЕ да имамо ауто прешли смо на ко има коју дозволу?
Па на клипове из филмова?
Па чему онда тема?
Има и ПДФ Филм и ПДФ Аутомобили...
Чак има и тема Цице и аутомобили...
Данашња деца су јако лоша.
 
Шта је?
Са утврђивања о томе да ли девоје ТРАЖЕ да имамо ауто прешли смо на ко има коју дозволу?
Па на клипове из филмова?
Па чему онда тема?
Има и ПДФ Филм и ПДФ Аутомобили...
Чак има и тема Цице и аутомобили...
Извињавамо се.
 
Ја сам сам 18година из прве положио теоријски испит и практичан испит за Б категорију.

Моји родитељи су потписали уговор о раду да могу да радим са 14 година и да добијам плату 35-40К динара. Ја имам 22 године радног стажа а имам 36 година.


Треба свако са 18година да има возачку дозволу.
Слажем се да свако треба да има возачку дозволу. За мене је то битније од неких других диплома и потврда.
 
Ја сам сам 18година из прве положио теоријски испит и практичан испит за Б категорију.

Моји родитељи су потписали уговор о раду да могу да радим са 14 година и да добијам плату 35-40К динара. Ја имам 22 године радног стажа а имам 36 година.


Треба свако са 18година да има возачку дозволу.
Ne može svako sa 18 da ima vozačku jer to je sada luksuz. A ne bi trebalo, trebalo bi svakome da bude dostupno
 

Back
Top