Zasto je Apple laptop bolji od Asusa

Command i delete se koristi samo kada treba nesto skroz da se obrise odjednom ,delete se normalno koristi kao i kod windowsa.
:dash:
ti prijatelju ne znas razliku izmedju delete i backspace tastera

ali za utehu..vecina ne zna

aj da te naucim
kad je nesto selektovano i delete i backspace brisu sve (znaci nema razlike)
kad kursor blinkuje u nekom tekstu backspace brise jedno po jedno levo a delete jedno po jedno desno

nemoj vise nikad reci da delete brise sve..ispada da ne znas osnove kompjutera
 
mislim kazi brate..jek tebi normalno da obican mis za apple kosta 70€?
Ma briga me za misa ,moze i od drugih proizvodjaca da se koristi ,kao sto ja koristim magsafe i sljaka ok.
Nije normalno ,isto kao sto nije normalno da microsoft naplacuje os preko 200 evra u slucaju kada je postojao windows 7 ili neke smesne verzije nadogradnje po 100 evra , a osnovna verzija windows 7 basic i starter po defaultu nisu imali ni mogucnost promene pozadine na ekranu ,e to je sramota.
 
:dash:
ti prijatelju ne znas razliku izmedju delete i backspace tastera

ali za utehu..vecina ne zna

aj da te naucim
kad je nesto selektovano i delete i backspace brisu sve (znaci nema razlike)
kad kursor blinkuje u nekom tekstu backspace brise jedno po jedno levo a delete jedno po jedno desno

nemoj vise nikad reci da delete brise sve..ispada da ne znas osnove kompjutera
Zasto bih na deletu brisao ceo tekst ,a samo jedno ili dva slova treba da obrisem ?
Ajde molim te objasni mi to , u redu na backspace se brise sve ,ali zasto bih na deletu brisao ceo tekst??
 
pre nego sto tako nesto kazes proveri cene mekovih "zivotinja"
i za razliku od wina, apgrejd se placa nekih tridesetak dolara

ja imam legalan win 7, dobio sam ga svojevremeno.. i potpuno besplatno sam ga apgrejdovao prvo u 64. bitnu verziju a posle i u win 10
 
pre nego sto tako nesto kazes proveri cene mekovih "zivotinja"
i za razliku od wina, apgrefd se paca nekih ridesetak dolara

ja iam legalan win 7, dobio sam ga svojevremeno.. i potpuno besplatno sam ga apgrejdovao prvo u 64. bitnu verziju a posle i u win 10
Mac os diskovi su nekad kostali 20 dolara ,za razliku od windows koji nije kostao legalno ispod 50 evra najgora verzija.
A sam upgrade mac os na drugi je besplatan.
 
voleo bih da mi kazes kako ces u CAD-u projektovati bez misa
pa cak i sama upotreba office aplikacija kad treba kombinacija ctrl, shift i da se povlaci veci broj stavki u selektovanje je prava gimanstika ptstiju
pa ima ljudi koji se odlicno snalaze bez misa. Ja sam igrao cs go pre 7-8 godina sa mojim cimerom koji me je razbio, a igrao je bez misa. a ja sam bio rang LE.
 

Back
Top