Зашто хрвати толико мрзе своју дражављанку која је водила љубав са Србином?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Зашто се бавите једном хрватском прцаљком, кад их ионако свакодневно Срби решетају? Супер свима. Само ми је чудно да се неко ишчуђава око обичне је6ачине и отвара теме о испушеним хрватима по форуму.
 
nismo se razumili,fucka mi se da li se prc-ila sa srbinom ili tunguzijancem.kad imas muza i obitelj,onda se tako nesto jednostavno ne radi.a ako vec "moras" onda sigurno ne na televiziji,di te pola svijeta moze vidit..

Можда жели да постане звезда?
 
Зашто се бавите једном хрватском прцаљком, кад их ионако свакодневно Срби решетају? Супер свима. Само ми је чудно да се неко ишчуђава око обичне је6ачине и отвара теме о испушеним хрватима по форуму.

Тема је социолошке природе - Одакле одједанпут толико мражње према суграђанки зато што је спавала са Србином?
Да ли би била иста мржња да је љубав водила са неким хрватом?
 
1. ВБ не гледам јер вређа људско достојанство,
2. да није у реду што се удата ебавала пред камерама, није,
3. да је њеној породици тешко јер ју је обрукала, јесте,
4. да су Хрватице одувек волеле српски кулен, јесу,
5 да су Срби одувек били бољи љубавници од Хрвата и имали бољи алат, јесу.

ШТО ЈЕС' JEC':cool:
 
Тема је социолошке природе - Одакле одједанпут толико мражње према суграђанки зато што је спавала са Србином?
Да ли би била иста мржња да је љубав водила са неким хрватом?

Ма братац, имаш ту више социолошких питања. Прво, морал жене која се прца ван брака, па морал и пориве раје која воли да пиљи у ТВ и прати туђе животе, па опседутост Срба хрватима и vica verse, па фрустрације оних који седе кући и ложе се на туђ секс уместо да јуре нешто да кресну...

Мене само нервира што се свако хрватско гованце овде рашчлањује и анализира, као да је нешто битно. Срби и Босанци трпају хрватице деценијама, зато што су усташе шоње, а Словенци дерпе, ту нема ништа ново.
 
непрцизно се изражаваш.....то је великагрешка.
знаш ли ти ко је повереница за родну равноправност која би требала да реагује на твоје сексистичке ставова?
Г-ђица мићуновић

22.jpg

ova se izgleda vaga na stocnoj vagi. :lol::lol::lol:
 
1. ВБ не гледам јер вређа људско достојанство,
2. да није у реду што се удата ебавала пред камерама, није,
3. да је њеној породици тешко јер ју је обрукала, јесте,
4. да су Хрватице одувек волеле српски кулен, јесу,
5 да су Срби одувек били бољи љубавници од Хрвата и имали бољи алат, јесу.

ШТО ЈЕС' JEC':cool:


svakih 50ak godina vam urusimo te vase nakaradne mitove...
 
Ма братац, имаш ту више социолошких питања. Прво, морал жене која се прца ван брака, па морал и пориве раје која воли да пиљи у ТВ и прати туђе животе, па опседутост хрватима и vica verse, па фрустрације оних који седе кући и ложе се на туђ секс уместо да јуре нешто да кресну...

Мене само нервира што се свако хрватско гованце овде рашчлањује и анализира, као да је нешто битно. Срби и Босанци трпају хрватице деценијама, зато што су усташе шоње, а Словенци дерпе, ту нема ништа ново.

Sve to stoji..........ali naprasna mrznja prema svojoj sugradjanki je ipak primarni motiv.
U hrvatskoj bi bilo barem 70% manje komentara da decko sa kojim je vodila ljubav nije Srbin.
zasto?
 
аман људи....па то је љубав..........поздравите двоје младих који се воле.

I ti pozdravljas i podrzavas to sto se udata zena i majka malog deteta yebe ispred nekoliko miliona ljudi???

Alal vera Srbine.

Da je slobodna i bez maloletnog deteta bolelo bi me uvo, nek siri noge kome oce a licno me zabole i koje je nacionalnosti, ona stvar ne trazi pasos na ulazu, ali brate kako mozes da podrzis zenu koja ne razmislja da njen odete moze da vidi kako se krese sa nekim ko nije njen muz?
 
I ti pozdravljas i podrzavas to sto se udata zena i majka malog deteta yebe ispred nekoliko miliona ljudi???

Alal vera Srbine.

Da je slobodna i bez maloletnog deteta bolelo bi me uvo, nek siri noge kome oce a licno me zabole i koje je nacionalnosti, ona stvar ne trazi pasos na ulazu, ali brate kako mozes da podrzis zenu koja ne razmislja da njen odete moze da vidi kako se krese sa nekim ko nije njen muz?

подржавам слободу избора.

ако има дете и мужа који је 10 месеци годишње на пучини....па, није болесна.
једино што је за осуду је то што води љубав пред камерама...и зашто се уопште удавала ако не може да се "стрпи"

и што је такође битно, нико није покушао да утврди у каквим је она односима са својим јмужом?
можда се не воле, можда су пред разводом,можда ју је злостављао, можда је тај брак постојао само на папиру...?

то никога не занима...........Сви само скачу "на прву лопту".
 
Poslednja izmena:
Срби и Босанци трпају хрватице деценијама, зато што су усташе шоње, а Словенци дерпе, ту нема ништа ново.

jasta,pa pola srba je pravljeno na relaciji zadar-makarska.jedino sto je valjalo u staroj sugoslaviji su bili raznorazne cece,mice,jace iz raznoraznih beograda,kragujevaca i vranja izmedju juna i avgusta..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top